Podkategoria: Administracja

 • BlogSonic - artykuły, porady i wskazówki na temat Magento »

  Choć w dzisiejszych czasach do stworzenia własnej strony internetowej nie trzeba posiadać super wiedzy, to jednak stworzenie profesjonalnego portalu czy też serwisu wymaga jednak posiadania pewnej, stosunkowo dużej wiedzy. Szczególnie, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że portal taki lub serwis nie będzie ustawiony na darmowym, często ograniczonym CMS, lecz zbudowany będzie od podstaw, na autorskim, profesjonalnym skrypcie.

  Webmasterzy czy specjaliści od skryptów php/mysql każdego dnia przeszukują internet, nie tylko w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań, ale również gotowych wzorców, które w prosty i bardzo szybki sposób można łatwo zaimplementować. Tego typu rozwiązania podawane są zresztą na portalach, forach czy też blogach dla programistów, gdzie programiści w szybki sposób przekazują swoją wiedzę. Można w takich miejscach znaleźć wszystko, począwszy od błahostek, jak pobieranie listy subskrybentów (magento get subscribers) danego serwisu, aż po rzeczy niezwykle skomplikowane, wymagające jak chociażby skrypty, które pobierają kolekcję produktów (magento get product collection), jednocześnie filtrując ją w określony sposób.

  Fora i blogi związane właśnie z tematyką programowania, tworzenia stron, a także modyfikowania tego typu rozwiązań to olbrzymia kopalnia wiedzy, która dodatkowo dostępna jest całkowicie za darmo. Zastosowanie takich technologii jak javascript czy też jQuery wymaga wiedzy i doświadczenia, najłatwiej zaś uczyć się można od innych, wykorzystując ich wiedzę, mając jednocześnie dostęp do ich twórczości. To pozwala efektywnie wykorzystywać możliwości danego języka, tworzyć skrypty, strony, sklepy czy programy w sposób przemyślany i zgodny z zasadami programowania.

  Programowanie jest trudnym i żmudnym zajęciem. Wymaga niemałej wiedzy i olbrzymiego doświadczenia. Wykorzystując więc takie blogi jak blogsonic.pl można się za darmo czegoś nauczyć. Można również z łatwością wykorzystać możliwości techniczne jakie daje ten blog, a dokładniej mówiąc jego twórca. Innowacyjne technologie webmasteringu dostępne są w bardzo szerokim spektrum w sieci, trzeba tylko wiedzieć, gdzie i w jaki sposób ich szukać.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog stron »

  Darmowy, płatny oraz moderowany katalog stron addurlweb.com.pl. Wszystkie wpisy sprawdzamy aby Wasze strony były wśród najlepszych i najwyżej ocenianych nie tylko przez Użytkowników ale również przez wyszukiwarki. Staramy się aby nasz katalog stron był zadbany i czytelny przez każdego. U nas dodasz stronę www zawsze do 3 kategorii. Zwiększa to szanse aby Twoją witrynę szybko zauważono. Posiadamy częste promocje dla wszystkich Użytkowników a dla zarejestrowanych dodatkowe bonusy.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przyłącza i roboty ziemne - Ziem-Bud.eu »

  Sprawdź naszą ofertę na roboty ziemne. Oferujemy różnego typu usługi koparką i innym sprzętem do prac ziemnych w okolicach miejscowości Wieliczka, Gdów, Myślenice, Kraków, czy Bochnia. Wykonujemy: przyłącza wody, kanalizacji, gazu, projekty, odbiory, montaż szamb i oczyszczalni, porządkowanie terenu przed i po budowie, wszelkie wykopy i inne usługi koparką i minikoparką (szczegóły oferty). Terminowość, sprawdzony sprzęt i wysokie kompetencje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Męskie garnitury na miarę - Rzeszów | Kraków »

  Mamy zaszczyt zaoferować Wam usługi krawca, który przyjedzie z wizytą do Was do domu. Chcemy zapewnić Wam najwyższą jakość usług, dlatego oferujemy Wam dojazd do Was, dzięki czemu poczujecie się pewniej. Nasz krawiec pojawi się u Was z próbkami, z których wspólnie wybierzecie odpowiedni materiał. Ściągnie z Was odpowiednią miarę, dzięki czemu powstaną garnitury męskie na miarę, ślubne. Możecie również u nas zakupić osobno koszule lub też spodnie. Dzięki naszym fachowcom powstają stylowe oraz klasyczne garnitury idealne dla każdego mężczyzny.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Moliland- sklep producenta artykułów wyposa »

  Sklep internetowy Moliland- miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór oryginalnych wyrobów drewnianych i metalowych do wyposażenia domu. Nasza Produkcja jest nastawiona na produkty, których próżno szukać na półkach tradycyjnych sklepów. Proponujemy atrakcyjne, funkcjonalne i jedyne w swoim rodzaju półki ścienne, przestrzenne ramki, drewniane lampki nocne LED oraz wiele innych artykułów, które udekorują Twoje mieszkanie i będą służyć przez długie lata.nnWszystkie wyroby drewniane i metalowe wykonujemy z niezwykłą starannością i precyzją, wykorzystując najwyższej jakości surowce pochodzące od sprawdzonych, krajowych dostawców. Stosujemy przede wszystkim prawdziwe, lite drewno, natomiast materiały drewnopochodne, takie jak sklejki czy płyty pełnią jedynie funkcję pomocniczą. Do wykończenia naszych artykułów do wyposażenia domu używamy atestowanych farb spełniających normy bezpieczeństwa.nnMoliland to w 100% polska firma. Kupując u nas wspierasz rodzimy biznes!nnZapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tour Guide »

  Poprzez niniejszą stronę internetową swoje usługi promuje firma Akon z Gdańska. Polecamy wyjątkowy bezprzewodowy system transmisji audio Tour Guide. Gwarantujemy niezawodne tłumaczenia symultaniczne dzięki posiadanemu sprzętowi. W naszej ofercie znajdują się pisemne tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne. Naszą specjalnością jest obsługa międzynarodowych konferencji na terenie całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Kujawski - najważniejsze wydarzenia z regionu. »

  Mieszkasz na Kujawach? W Bydgoszczy, Inowrocławiu, Nakle, Kcyni, Szubinie albo w Kruszwicy? Ten serwis jest dla Ciebie. Tylko rzetelne i sprawdzone informację. Podejmujemy debatę, w jakim kierunku powinien rozwijać się region. Staramy się budować tożsamość Kujaw. Portal Kujawski to także informacje sportowe, kulturalne oraz historyczne. U nas poczytasz o najważniejszych inicjatywach społecznych z całego regionu.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • buty »

  Czerń a fuksja owo fantastyczne połączenie. Wyrazisty różowość potrafi udokumentować klasyczną kreację w kolorze czarnym. Połączenie tych dwóch odcieni prawdopodobnie dokonać inicjacji w właściwy nastrój, doliczyć pewności siebie zaś ulepszyć samopoczucie. W dzisiejszym zestawieniu wykorzystałam elementy fuksji w charakterze dodatki, pasek, buty oraz torba wyróżniają się na tle czarnej tuniki.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • podsluchy »

  Spyphone REC VERSION GOLD jest intuicyjnym i bezobsługowym programem który wszystkie informacje wysyła automatycznie na ustalony adres e-mail. Instalacja i ustawienie odpowiednich funkcji trwa zaledwie kilka minut. Po wybraniu odpowiednich dla nas opcji, program działa automatycznie i bezobsługowo.
  Zebrane (nagrane) dane i odpowiednio skompresowane mogą być wysłane przez sieć Wi-Fi lub w inny sposób na twój adres e-mail. Oprogramowanie spy-phone Gold zapewnia pełną kontrolę wybranego telefonu bez śladów w bilingach.
  Dzięki naszemu wsparciu technicznemu, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować aplikacje spy-phone do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Każdy podsłuchy gsm jest testowany na konkretnym modelu telefonu, dzięki czemu zapewniamy stabilność, bezawaryjność pracy oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  Cechy charakterystyczne:
  Nagrywanie rozmów telefonicznych oraz ich filtracja:
  Spyphone automatycznie nagrywa wszystkie rozmowy, nagranie wysyła na twój e-mail i usuwa z telefonu. Możesz dowolnie wybrać które (z jakim numerem) rozmowy mają być nagrywane.
  Nagrywanie dźwięków z otoczenia:
  Nagrywanie uruchamia się po wysłaniu sms-a z komendą.
  Kopie SMS (przychodzących i wychodzących):
  Automatyczne wysyłanie kopii wszystkich sms-ów.
  Lokalizację telefonu po GPS lub BTS:
  Dowolne odpytywanie telefonu o lokalizacje i automatyczne wysyłanie na twój e-mail. (GPS/BTS)
  Powiadomienie o zmianie karty SIM (numeru telefonu):
  Automatyczna informacja o zmienieniu karty SIM w telefonie
  Podgląd otoczenia - Spy Video:
  Możliwość nagrywania obrazu z kamery telefonu.
  Lista wszystkich połączeń telefonicznych:
  Automatyczne wysyłanie informacji o połączeniach wraz z datą, czasem i numerem tel.
  Powiadomienie o kontaktach w książce telefonicznej:
  Informacje o zapisanych lub usuniętych kontaktach w telefonie.
  Funkcja resetu i testu oprogramowania:
  Możliwość zmiany ustawień oprogramowania.
  Zdalne robienie zdjęć:
  Po wysłaniu sms-a z komendą telefon zrobi zdjęcie i wyśle je na twój e-mail.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • czerpnie ścienne »

  Powyższe przesłanki doprowadziły aż do rozwoju urządzeń wentylacji naturalnej: czerpni ściennych a wywietrzaków dachowych. Miarą ich jakości jest biegłość do ochrony zanim wnikaniem opadów atmosferycznych obok otwartego ciągu wentylacyjnego i możliwie minimalny rewolta rezolutny przepływu powietrza. Oba te parametry są obopólnie przeciwstawne, i każda budowa czerpni czy wywietrzaka stanowi między nimi obojętnie jaki kompromis.

  Data dodania: 03 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie i administracja nieruchomościami »

  Oferta naszej firmy jest skierowana do wspólnot mieszkaniowych pragnących racjonalnie wykorzystywać swoje zasoby finansowe i sukcesywnie podnosić wartość swojej nieruchomości.
  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stąd też proponujemy spotkanie na którym będziemy mogli zapoznać się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami, a tym samym będziemy mogli przygotować odpowiednią ofertę.
  Zapraszamy do współpracy
  -nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego zarządcy,
  -uważasz, że opłaty za utrzymanie części wspólnych nieruchomości są za wysokie i chcesz dążyć do ich obniżenia
  -sądzisz, że twój zarządca nie wywiązuje się z powierzanych mu obowiązków,
  -lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług firmy RENOMA
  Skontaktuj się z nami już dziś lub odwiedź nasze biuro!
  FIRMA RENOMA - Zarządzanie i administracja nieruchomościami

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  W grudniu 2011 ruszył nieznany wzór Nasza Stary Kontynent - Kompetencje językowe na europejskim rynku pracy. Projekt został rozszerzony o jęzor rosyjski. Zgłosiło się co niemiara nowych osób zainteresowanych nauką języka obcego natomiast prócz tego parę grup kontynuowało naukę za sprawą kolejne 3 miesiące z poprzedniego cyklu projektu. Zajęcia odbywały się aż do marca 2012 roku blisko ul. Dąbrowskiego 38 w pokoju 103.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znaki drogowe i pozostałe artykuły »

  Sklep Planeta zachęca do skorzystania ze swojej bogatej oferty. Oferta obejmuje znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu oraz inne produkty. U nas znajdziesz m.in. zaporę drogową składaną, próg zwalniający, wygrodzenia. Ceny towaru spadają przy zamówieniu większych ilości. Firma świadczy usługi z dziedziny budowy i remontów dróg i ulic. Personel jest wykwalifikowany w zaawansowanej inżynierii ruchu drogowego. Na naszym wortalu internetowym znajdziesz bieżącą ofertę i promocje.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • kamień murowy »

  Płytka '10' produkowana jest w postaci elementów ciętych w kształcie prostokątów o wysokości 10 cm. Płytka to posiada stronę klejoną aż do podłoża ciętą po pile tzn. gładką, wprawdzie kierunek licowa posiada fakturę łupaną. Standardowa grubość kamienia owo 3, 5 cm, niemniej jednak pozostałe wymiary jak wielkość owo 10 cm a rozciągłość są różne. Płytki pakowane są w paletach po 20 m2. Dostępna kolorystyka to: biel (kremowy) a związek kolorów: beżowy, rudy, żółty, pomarańczowo-rdzawy.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Własna działalność - czy opłaca się ją otwierać? »

  Mnóstwo osób zastanawia się nad założeniem własnej firmy, która częściowo miałaby gwarantować bardziej kolorowe życie. Własna firma to naturalnie bardzo dużo zalet, ale także i wad. Każdy powinien pamiętać bowiem o tym, iż każdego miesiąca wymagane będzie poniesienie określonych kosztów.
   
  Dane o tym jak założyć firmę wyszukać można tak naprawdę wszędzie, poczynając od witryn internetowych, a kończąc na fachowej literaturze. Otworzenie firmy nie jest trudne, o wiele bardziej wieloaspektowe jest jej przyszłe prowadzenie. Z tego właśnie powodu warto wybrać profesjonalne biuro rachunkowe, które przypilnuje wszystkich istotnych terminów płatności należności podatkowych. Ponadto, doświadczony księgowy zawsze jest w stanie skutecznie pomóc w zarządzaniu finansowym, jeżeli chodzi o działalność. Comiesięczne rozliczanie firmy oparte jest zwłaszcza o opłacenie podatków i odpowiednich składek na ubezpieczenie społeczne. Rozliczanie nie jest zawikłaną sprawą, w szczególności, jeśli posiada się jednoosobową działalność gospodarczą.

  Data dodania: 08 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • PIT przez internet »

  Wiele czasu spędziliśmy nad stworzeniem niezawodnego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Opracowaliśmy program e-pity, aby każdy PIT stał się prosty. Program dla każdego, ponieważ jest bezpłatny i nadzwyczaj prosty w obsłudze. Bezproblemowo poprowadzi Cię przez wiele skomplikowanych paragrafów i wyjątków polskiego prawa podatkowego. Dzięki niemu oswoisz biurokratyczne procedury, a swój PIT rozliczysz w mgnieniu oka i bezproblemowo. Szanujemy Twój czas. Tym samym stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa potrwa ledwie kilka minut. Jeśli nie chcesz rozliczyć dokumentu w sieci, możesz go pobrać na swój komputer i rozliczyć bez internetu.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • SAP, archiwum zakładowe »

  Stowarzyszenie Archiwistów Polskich to wiodący ekspert w archiwizacji. Jako eksperci od przepisów archiwalnych i autorzy podręczników archiwistyki dostarczamy usługi najwyższej jakości. Archiwizujemy i katalogujemy dokumenty firmowe, systematyzujemy akta, weryfikujemy opisy dokumentów. Szkolimy jak efektywnie zarządzać archiwum firmy i jak zorganizować obieg wewnętrzny dokumentów. Z uwagi na nasze doświadczenie możemy zaoferować każdemu podmiotowi gospodarczemu efektywny sposób archiwizacji dokumentów. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb klienta oraz obowiązującego prawa.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Administracja

Administracja - nowa strona:

Adres: