Adwokat w Szczecinie Ernest Karkosza

Adwokat w Szczecinie Ernest Karkosza Kancelaria Adwokacka w Szczecinie Adwokat Ernest Karkosza. Kompleksowa pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Prawo karne. Prawo cywilne. Prawo spadkowe. Prawo gospodarcze. Prawo żywnościowe. tel. 661-223-905. Kancelaria świadczy usługi na terenie całej Polski, a w szczególności w Szczecinie i w okolicach, a mianowicie m.in. w Goleniowie, Stargardzie, Policach, Gryficach i Łobzie. nSporządzanie pism procesowych, reprezentacja przed sądami, prokuraturą i innymi organami ścigania oraz organami administracji publicznej.

Szczegóły strony adwokat-karkosza.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę adwokat-karkosza.pl:

Adwokat w Szczecinie Ernest Karkosza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • prawnicy warszawa »

  W tych czasach miliony pracodawców orientuje się że mała część kontrahentów nie jest zmuszona zapłacić polskie banknoty za kupioną usługę i produkt. Jeśli już i twoja spółka posiada problemy z odzyskaniem polskich banknotów za takie usługę to już teraz musisz pozwać do windykacji. Dzięki takiej opcji jaką prowadzą radcy prawni możemy odzyskać swoje pieniążki. Dlatego nie oczekuj i zgłoś swojej działalności problem specjalistą.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego Canonica: Jak uzyskać rozwód »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego Canonica oferuje porady prawne z kanonicznego prawa małżeńskiego, pisanie pism proceswych, zwłaszcza skarg do sądu biskupiego, a także reprezentowanie strony w procesie przez adwokata kościelnego. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, czyli rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa kościelnego. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Nieprzestrzeganie przepisów obowiązującego prawa wiązać może się z koniecznością poniesienia kary. W przypadku, gdy zostaliśmy pozwani i czeka nas proces osobą, z którą powinniśmy porozmawiać w pierwszej kolejności jest radca prawny. Wyjaśni nam on, dlaczego nasze postępowanie uznane zostało przez prawo, jako czyn zabroniony. W ustawach karnych zostały określone katalogi kar kryminalnych. Są one bardzo zróżnicowane i nawet w obrębie jednego przestępstwa spotkać możemy kary o charakterze bardzo łagodnym i kary bardzo ostre. Jeśli chcemy dowiedzieć się dokładnie, jakie kary grożą nam za jakie czyny, wówczas każdy prawnik lublin wskaże nam Kodeks karny, jako podstawowe źródło informacji. Ja, jako prawnik zapraszam do odwiedzin mojej strony - www.michaljaruga.pl - tam porady online, oraz możliwość kontaktu.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cesarskie cięcie »

  Członkowie portalu katolickarodzina.pl to zespół entuzjastów, wiernych pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie życia i socjalizacji dzieci oraz doświadczeniami z porodami w sposób naturalny lub przez cesarskie cięcie. Na portalu odnajdą Państwo szereg ciekawych artykułów, felietonów, refleksji i osobistych relacji osób, dla których życie z Bogiem to najważniejsze przeżycie. Autorami tekstów są dziennikarze, komentatorzy oraz zwykli ludzie.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna RGW Warszawa- adwokat Warszawa »

  Kancelaria RGW z siedzibą w Warszawie doradza w prawie karnym gospodarczym, prawie ochrony środowiska, prawie transportowym, prawie nieuczciwej konkurencji, prawie sportowym. W skład Zespołu wchodzą znani adwokaci, radcowie prawni - doświadczeni prawnicy. Zapraszamy do naszej kancelarii.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wiktor Gamracki Kancelaria Adwokacka Rzeszów »

  Adwokat Wiktor Gamracki zapewnia profesjonalne usługi prawnicze dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w zakresie głównych gałęzi prawa. Kancelaria adwokacka ma swoją siedzibę w Rzeszowie przy ul. 3-go Maja - naprzeciwko Banku Pekao S.A. Mecenas Wiktor Gamracki świadczy kompleksowe usługi prawnicze między innymi w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, administracyjnego, bankowego, pracy i ubezpieczeń społecznych, karnego, karno-skarbowego, prawa wykroczeń. Porady prawne, doradztwo, sporządzanie opinii, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta jako obrońca lub pełnomocnik to zasadnicze domeny pracy. Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom skutecznej i rzetelnej pomocy prawnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KBG-Adwokaci.pl »

  Nasza profesjonalna kancelaria prawna w Warszawie to miejsce, w którym udzielane są usługi doradcze przewidziane dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Nasz adwokat to osoba, która wspiera w trakcie postępowania sądowego oraz we wszelkich innych sprawach, jakie toczyć się będą poza obliczem sądu. Doradzamy przy czynnościach o charakterze mediacyjnym oraz przedsądowych. Obecnie nasze porady prawne to przede wszystkim następujący obszar: prawo karne, administracyjne, prawo rodzinne i prawo spadkowe. Zatrudniamy u nas najlepszych specjalistów, którzy posiadają bogatą wiedzę. Swoje doświadczenie pozyskali oni w znanych kancelariach prawnych. Nasi adwokaci dokładnie poznali charakter tej pracy, dlatego też są w stanie wspierać w różnych trudnych sprawach. Udostępniamy również bardzo przydatną możliwość skorzystania z porad online. Wynagrodzenie określamy zwykle indywidualnie podczas spotkań z klientami. Na skutek lokalizacji w centrum Warszawy jesteśmy zawsze blisko naszych klientów. Udzielana pomoc prawna jest szybka i skuteczna. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • DMS Adwokaci - Kancelaria Adwokacka Poznań »

  Dzięki kancelarii prawnej DMS w Poznaniu będziesz w stanie rozwiązać każdą sprawę prawną. Dobak, Musiałkiewicz, Szczęsny to trójka adwokatów, którzy z chęcią podejmą się rozwiązania każdej sprawy. Kancelaria istnieje już od ponad dziesięciu lat, co sprawia, że jesteśmy godną zaufania firmą.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • AmerykanskiAdwokat.wordpress.com »

  Wszystkich posiadających problem prawny zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszą kancelarią adwokacka. Odpowiednie przedstawienie nam swojego problemu da nam możliwość odpowiedniego doboru strategii, która przyniesie najlepsze efekty działań. Wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość rozwoju kancelarii, obecnie nasze oddziały posiadamy na terenie Polski i Stanów Zjednoczonych, gdzie aktywnie uczestniczymy w życiu Polonii na bieżąco rozwiązując pojawiające się problemy.

  Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego też zapewniamy indywidualne podejście i kompleksowe działania prawne. Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania, jak również powiemy co robić w momencie otrzymania odmowy wydania wizy. Podejmiemy się także poprowadzenia spraw z zakresu przekroczenia prawa, jak na przykład jazda po pijaku. Sprawdź naszą pełną ofertę na stornie internetowej i skontaktuj się z naszym adwokatem w celu przedstawienia nam swojego problemu.

  Dodatkowe atuty:

  * kompleksowa pomoc prawna
  * ponad 20-letnie doświadczenie
  * najlepsi specjaliści

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Własna działalność - czy opłaca się ją otwierać? »

  Mnóstwo osób zastanawia się nad założeniem własnej firmy, która częściowo miałaby gwarantować bardziej kolorowe życie. Własna firma to naturalnie bardzo dużo zalet, ale także i wad. Każdy powinien pamiętać bowiem o tym, iż każdego miesiąca wymagane będzie poniesienie określonych kosztów.
   
  Dane o tym jak założyć firmę wyszukać można tak naprawdę wszędzie, poczynając od witryn internetowych, a kończąc na fachowej literaturze. Otworzenie firmy nie jest trudne, o wiele bardziej wieloaspektowe jest jej przyszłe prowadzenie. Z tego właśnie powodu warto wybrać profesjonalne biuro rachunkowe, które przypilnuje wszystkich istotnych terminów płatności należności podatkowych. Ponadto, doświadczony księgowy zawsze jest w stanie skutecznie pomóc w zarządzaniu finansowym, jeżeli chodzi o działalność. Comiesięczne rozliczanie firmy oparte jest zwłaszcza o opłacenie podatków i odpowiednich składek na ubezpieczenie społeczne. Rozliczanie nie jest zawikłaną sprawą, w szczególności, jeśli posiada się jednoosobową działalność gospodarczą.

  Data dodania: 08 01 2017 · szczegóły wpisu »