Agencja ochrony DP SECURITY Warszawa

Agencja ochrony DP SECURITY Warszawa Profesjonalne usługi bezpieczeństwa osób i mienia na terenie całego województwa mazowieckiego. Ochrona fizyczna stała lub doraźna, zabezpieczenia techniczne montaż serwis modernizacja, audyty obecnego poziomu bezpieczeństwa obiektu, usługi recepcyjne, ochrona imprez, sprzątanie.

Szczegóły strony dp-security.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę dp-security.pl:

Agencja ochrony DP SECURITY Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ochrona Warszawa »

  Żyjąc w niebezpiecznych czasach, gdzie narażeni jesteśmy na różnego rodzaju nieprzewidziane sytuacje, bezpieczeństwo naszego majątku i ochrona zarówno nas samych, jak również naszych bliskich, stały się towarem bez którego trudno jest się obejść. Firma Special Services buduje nową jakość w usługach ochrony. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie realnego bezpieczeństwa naszych klientów. Naszą misją jest tworzenie świadczenie usług w zakresie szeroko rozumianej ochrony klientów, doradztwo i ocena ryzyka. Special Services realizuje swoja misję poprzez ciągłe doskonalenie świadczonych usług, podnoszenie kwalifikacji personelu i rozwijanie wiedzy o nowoczesnych systemach ochrony i zabezpieczeń. Wszystkich zainteresowanych prezentowaną przez nas ofertą zapraszamy do kontaktu. Liczymy, że przedstawione przez nas usługi ochrony znajdą się w obrębie Państwa zainteresowań i dostosowane będą do Państwa potrzeb. Nasza dewiza to pewność, dyskrecja, bezpieczeństwo i profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Radom »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców DONATEX w Radomiu prowadzi kursy w zakresie kategorii: A1, A, B1, B, B+E, C1, C, C+E, D, D+E. Posiadamy w pełni przygotowanym zapleczem technicznym i dydaktycznym oraz wykwalifikowaną kadrą. Planujemy szkolenia dla kierowców zawodowych. Mamy również w pełni wyposażoną pracownię psychologiczną.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania ozdobne »

  Opakowania ozdobne to jedne z najbardziej pożądanych produktów które każdy potrzebuje do zapakowania prezentu na specjalne okazję. W naszej firmie wykonujemy na zamówienie hurtowo pojemniki które najczęściej wykorzystywane są jako pudełka do produktów bądź jakichkolwiek prezentów które chcemy podarować naszym bliskim. Zapraszamy koniecznie do naszej siedziby lub rozmowy telefonicznej, a z pewnością się dogadamy.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • księgowość online »

  Zapraszamy do korzystania z internetowej aplikacji służącej do obsługi uproszczonej z funkcją wystawiania faktur VAT.
  Do podstawowych funkcji aplikacji zaliczyć można między innymi: podatkową księgę przychodów i rozchodów firmy, rejestry VAT, księgowanie kosztów i przychodów, wystawianie faktur i dokumentów księgowych, zarządzanie listą kontrahentów, deklaracje VAT, a także wiele innych. Dodatkową korzyścią jest możliwość spersonalizowania serwisu, aby był on bardziej przyjazny do użytkowania.
  Szanowni Państwo zaletami zaproponowanej przez naszą organizację aplikacji są:
  - Duża oszczędność Waszego cennego czasu i pieniędzy,
  - Dostępność aplikacji - 24h/dobę, 365 dni w roku
  - Prywatność - dostęp do prywatnych danych jedynie dla osób upoważnionych,
  - Dziecinnie prosta obsługa aplikacji,
  - Aktualność informacji - zgodność z obecnymi przepisami podatkowymi.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Pruszcz Gdański »

  Geodezja to najbardziej ciekawa branża. Nasze usługi doceniane jest nie tylko w pruszczu, ale również w całej Polsce. Dzięki bardzo niskim cenom możemy konkurować z największymi firm tego rodzaju w Polsce. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości »

  Biuro wycen majątkowych powstałe z profesjonalistów zajmujących się profesjonalnym rzeczoznawstwem majątków handlowych i mieszkalnych. Naczelny rzeczoznawca majątkowy Piotr Tomaszewski to doświadczony i uznany rozlicznymi referencjami specjalista, który wskutek swojej wiedzy i sukcesom zawodowym powołał do życia firmę świadczącą swoje usługi placówkom bankowym, urzędom finansowym, samorządom jak i osobom prawnym i fizycznym. Każda wycena nieruchomości tworzona jest bardzo wnikliwie i sumiennie, wliczając udział najwyższych wzorców branżowych oraz terminów przystępnych dla kontrahentów. Bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z udzielanych usług.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Sabrina Henisz - Świętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska »

  Działalność naszego biura rachunkowego rozpoczęliśmy w 2010 roku, jednak posiadamy wieloletnie doświadczenie w biurach rachunkowych i działach księgowo-finansowych w firmach o różnym profilu działalności. Mamy elastyczne podejście, dzięki któremu potrafimy dostosować się do wymagań i potrzeb Klientów zarówno z małych firm jednoosobowych, ale także z dużych spółek kapitałowych. Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu pełne i profesjonalne usługi prowadzenia różnego rodzaju ewidencji dla celów podatkowych (np. ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych). Na życzenie Klienta odbieramy niezbędną dokumentację, zapewniamy reprezentację w różnego rodzaju urzędach: Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędzie Statystycznym, itp. Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w Świętochłowicach, ale działalność skupiamy również na terenie następujących miast: Chorzów, Ruda Śląska, Katowice i okolice. Każdego Klienta zawsze traktujemy indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i stroną internetową.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pralek Kraków tel. 508-803-962 »

  Serwis AGD Kraków Naprawiamy sprzęt następujących marek www.agd-krakow.pl Fachowy serwis wykonuje naprawy pralek w Krakowie a również inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Przygotowujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD. Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, mamy sposobność szybkiego jej sprowadzenia. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie. Dysponujemy najwyższej jakości aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Mamy też szerokie zaplecze.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • zarezerwujtermin.pl | system rezerwacji online »

  Zarezerwujtermin.pl to internetowy system rezerwacji oraz system do zarządzania biznesem. System został stworzony z myślą o branży fryzjerskiej i kosmetycznej, ale sprawdzi się również w przypadku innych firm, które wymagają rezerwacji wizyt np. w siłowni, hotelu, restauracji czy kancelarii adwokackiej. System jest innowacyjny, ponieważ umożliwia zarządzanie kilkoma placówkami z poziomu jednego konta. System jest ułatwieniem zarówno dla przedsiębiorców, jak i ich klientów, którzy mają możliwość rezerwacji wizyt w szybki i łatwy sposób, w każdym miejscu na urządzeniu z dostępem do internetu. Zarezerwujtermin.pl jest systemem łatwym w obsłudze i przydanym w codziennej pracy. Więcej informacji o systemie znajduje się na stronie https://zarezerwujtermin.pl/

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gryzie Drewno - Szkodniki Drewna »

  Gryzie Drewno to blog na temat technicznych szkodników drewna. Posiadamy opisy najpopularniejszych insektów drewna występujących w Polsce takich jak spuszczel pospolity, kołatek domowy, kruszel czarny, korniki drukarz oraz wiele innych. W naszych artykułach stawiamy na jakość, dlatego właśnie znajdziecie Państwo tam takie ważne informacje jak biologa, miejsce występowania, rójka, miesiące aktywności szkodnika oraz szkody jakie wyrządza szkodnik. Zapraszamy na nasz Blog Gryzie Drewno.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »