PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak

PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak Firma została założona w 1995 roku w Szczecinie. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Obecnie nasze biuro współpracuje z 23 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala zaproponować państwu wiele opcji ubezpieczeniowych do wyboru. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych.

Szczegóły strony www.ubezpieczenia-police.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ubezpieczenia-police.pl:

PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 139 Odwiedziny baiduspider 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NAJTAŃSZE UBEZPIECZENIA W JAWORZNIE »

  Szukasz taniego rozwiązania dla siebie lub firmy? Dobrze trafiłeś!!! Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem z zakresu - ubezpieczeń komunikacyjnych - ubezpieczeń majątkowych - ubezpieczeń na życie NORDEA AEGON CARDIF -funduszami inwestycyjnymi STANDARD PRESTIGE Ubezpieczeniami zajmujemy się od 13 lat więc wiemy co to profesjonalizm z naszej strony i zaufanie ze strony klienta. Obsługujemy całą okolice Katowic oczywiście z dojazdem do klienta gratis.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polisa zdrowotna za granicą »

  Taka polisa zdrowotna to gwarancja pomocy medycznej w obcym państwie. Zazwyczaj, oferowany przez pośredników turystycznych pakiet ubezpieczeniowy zawiera tylko podstawową opiekę, a i to bardzo często w stopniu minimalnym. Dlatego też zaleca się poznanie przed wyjazdem wszystkich warunków ubezpieczenia za granicą, czyli de facto naszej ochrony.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odmowa wypłaty odszkodowania za wypadek »

  Jeśli fakty pokazują co innego, to musimy sami ponieść konsekwencje swojej nieodpowiedzialności, czyli pokryć wszelkie koszty. Wtedy odmowa wypłaty odszkodowania będzie naturalnym posunięciem ze strony Ubezpieczyciela, chociażby obejmowały nas najdroższe polisy ubezpieczeniowe. Bądźmy wiec odpowiedzialnymi użytkownikami dróg i szanujmy własne pieniądze wydane na ochronę naszych interesów.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu »

  Ubezpieczenia jest to znaczący element w kwestii naszej ochrony. Gwarantują one możliwość złagodzenia albo też likwidacji następstw zdarzeń losowych, będących dla nas negatywnymi. Aby się ubezpieczyć musimy podpisać umowę, jak też zapłacić odpowiednią składkę. Czasami są to składki jednorazowe, przeważnie jednak dane ubezpieczenie jest opłacane w określonych odstępach czasu, np. co miesiąc czy kwartał. Umowa musi składać się z takich elementów, jak: warunki ubezpieczenia, przedmiot ubezpieczenia, obowiązki, jakie ma ubezpieczony, zagrożenia jak również możliwe do uzyskania odszkodowanie. Na rynku ubezpieczeniowym uzyskamy niemało zróżnicowanych typów ubezpieczeń. Niezwykle popularne są ubezpieczenia dla kierowców, które zmuszony jest wykupić każdy kierowca. Mowa tu o ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Można wykupić też odpowiednie ubezpieczenia życia także zdrowia, nieruchomości, lub też oszczędnościowe. Można więc wyróżnić: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie, czy też inne osobowe. Większość z nich to ubezpieczenia ochronne, istnieją jednak też oszczędnościowe.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodu »

  Ubezpieczenia samochodu są obliczane dla każdego właściciela samochodu indywidualnie. Bierze się pod uwagę przy tym wiele różnych czynników, takich jak wiek kierowcy i czas posiadania prawa jazdy, marka i model pojazdu, jego wiek oraz moc silnika, a także fakt, czy dotychczasowe użytkowanie samochodu było przez danego kierowcę bezkolizyjne. Obecnie ubezpieczenia samochodu można dokonywać nawet bez wychodzenia z domu, a więc wykorzystując linię telefoniczną bądź drogę internetową. Trzeba też pamiętać o terminowym opłacaniu składek.
  Oferujemy także usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, zarządzania flotą samochodową oraz leasing konsumencki.
  Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
  Oferujemy także usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, zarządzania flotą samochodową oraz leasing konsumencki.
  Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie wspólnot mieszkaniowych »

  Witryna solidnej agencji ubezpieczeniowej, świadczącej na obszarze Krakowa takie ubezpieczenia jak OC zarządcy, jak też ubezpieczenie domów jednorodzinnych. Serdecznie zapraszamy odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą kompletną ofertą. Należy na końcu wspomnieć, że w naszych działaniach zawsze wyróżniają nas doświadczenie i atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • FitFinance-centrum finansowe »

  Jeżeli szukasz kredytu gotówkowego, kredytu mieszkaniowego, konta osobistego, ubezpieczenia lub też innego produktu finansowego. FitFinance centrum finansowe to strona właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą! Znajdują się w niej produkty wielu czołowych instytucji działających na rynku polskim. Sprawdź poradniki oraz opinie klientów. Skorzystaj z doświadczenia innych aby nie żałować później błędnej decyzji. Możesz również sam/sama pomóc innym i zostawić swoją opinię o wybranym produkcie. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy »

  Główna działalność firmy ANG koncentruje się na fachowym doradztwie finansowym. Trzon firmy stanowi grupa kompetentnych pracowników, biegłych w dziedzinie ubezpieczeń i finansów, która wykazuje indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Doradcy pomagają wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie zdrowotne, a także podpowiadają, jakie ubezpieczenie na życie będzie wystarczające dla zabezpieczenia przyszłości Twojej rodziny. Ponadto starają się rozpowszechniać ideę oszczędzania oraz pogłębiać wiedzę społeczeństwa o tym, czym jest III filar emerytalny.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • D&o »

  STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi to firma prosperująca od 1998 roku. Jesteśmy brokerską organizacją trójmiejską oferującą kompleksowe usługi z zakresu ubezpieczeń. Swoją ofertę adresujemy m.in. do osób pełniących istotną funkcję w biznesie. Ubezpieczenie D&O (Directors & Officers) zabezpieczają spółkę finansowo, pomagają w rozwoju i osiągnięciu sukcesu. Nasze polisy zawierają m.in. szkody powstałe z powodu błędu, zaniechania lub zaniedbania, niewypełnienia obowiązków.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik OC - blog specjalistka.net »

  OC to tylko jedno z kilku ubezpieczeń, z którymi każdy kierowca musi być zaznajomiony. Autocasco, jak również NNW (Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) są w poniektórych sytuacjach podobnie ważne co napomknięte OC. Kiedy? Odwiedź nasz blog i sam się przekonaj. Znajdziesz tu liczne poradniki, wskazówki oraz artykuły, a nasi specjaliści odpowiedzą na jakiekolwiek pytania. Znajdziesz tu dodatkowo słownik ubezpieczeń, by zrozumieć umowę, którą otrzymałeś od ubezpieczyciela, a jeśli czegoś nie znajdziesz, lub coś będzie nieczytelne to zawsze możesz do nas zadzwonić, wtedy postaramy się wytłumaczyć każde dwuznaczności. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »