Tłumacz polskiego

Tłumacz polskiego Tłumacz polskiego Karolina Kosior pracuje na terenie miasta Berlina. Jako tłumacz przysięgły, posiada w swoim portfolio tłumaczenia dokumentów prawniczych, takich jak umowy, akty notarialne, wyroki sądowe oraz budowlanych - kosztorysów, specyfikacji technicznych, przetargów. W ofercie również tłumaczenia ustne polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwo na czasie, jakości i elastyczności.

Szczegóły strony polnisch-uebersetzer.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę polnisch-uebersetzer.com:

Tłumacz polskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz techniczny języka włoskiego na Śląsku »

  Mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny wpisany do rejestru NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze jest zawsze lojalny wobec klienta, który powierzył mu tłumaczenie. Wystawia faktury VAT.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Tłumaczenia językowe pełnią ogromną rolę we współczesnym świecie. W dobie powszechnej globalizacji znajomość języków obcych jest wymogiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jeśli jednak nie znasz języków obcych, warto skorzystać z usług tłumaczeniowych naszych tłumaczy. Dzięki nim będziesz mógł skoncentrować się na biznesie, a my zajmiemy się tłumaczeniem dokumentów.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz jezyk rosyjski »

  Biuro tłumaczeń Dictum z Wrocławia to wysokiej jakości translacje na język rosyjski oraz z języka rosyjskiego. Tłumacz dokona dla Ciebie rzetelny przekład z każdej dziedziny, również tych wymagających posługiwania się skomplikowaną terminologią biznesową, techniczną czy medyczną. Otrzymujesz także gwarancję pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa powierzonej korespondencji czy umów. Wykonujemy tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia ustne po wcześniejszych ustaleniach. Zawsze dopasowujemy się do wymagań klienta. Prowadzimy także kursy języka rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witamy na stronie Biura Tłumaczeń Rekel Design »

  Biuro Tłumaczeń Rekel Design jest licencjonowanym posiadaczem normy PN-EN 15038:2006, która określa wymagania dotyczące świadczenia wysokiej jakości usług w branży tłumaczeniowej. Współpracując z nami przekonacie się, że Biuro Tłumaczeń Rekel Design to:
  • fachowa i rzetelna obsługa tłumaczeniowa na wysokim poziomie,
  • stałe doskonalenie standardów jakości,
  • realizacja dużych projektów tłumaczeniowych,
  • tłumaczenie tekstów o nietypowej specjalizacji,
  • poufne traktowanie danych,
  • kompleksowe usługi dla biznesu,
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii.
  Oferujemy Państwu szeroki zakres usług tłumaczeniowych oraz usług dodatkowych:
  • Tłumaczenie pisemne zwykłe i przysięgłe,
  • Tłumaczenie ustne: konferencyjne i kabinowe,
  • Proofreading (korekta),
  • Lokalizacja (adaptacja),
  • oraz wiele innych usług dodatkowych względem tłumaczenia, takich jak DTP, retranslacja, doradztwo językowe i kulturowe etc.
  Nasze Biuro Tłumaczeń z siedzibą w Zabierzowie na ul. widokowa 2 specjalizuje się w tłumaczenia prawnych i prawniczych, ekonomicznych, technicznych, medycznych, historycznych, religijnych. Przygotowaliśmy ciekawy oferty dla naszych Klientów. Promocja na język rosyjski i ukraiński. Już od 17,90 zł brutto zamawiając nawet jedną stronę. Liczne promocją pomogą oszczędzić dla Państwa firmy. Doradzimy jak zdobyć klientów z Rosji i Ukrainy poprzez lokalizacje strony internetowej państwa firmy lub na przykład materiałów reklamowych. Lokalizacja - adaptacja tekstu do warunków językowych i kulturowych Rosji i Ukrainy już od 13,99 zł bruttow tym lokalizacja stron i sklepów internetowych. W celu przekazania nam informacji niezbędnych do ciągłego podnoszenia poziomu usług i obsługi klienta oraz doskonalenia systemów jakości i procesów zgodnie z normą PN-EN 15038:2006 uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety zadowolenia Klienta na stronie Biura www.biurotlumaczenrd.pl

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Wszechstronne biuro tłumaczeń, świadczące przekłady w zakresie 40 języków. Współpraca z wieloma specjalistami po studiach filologicznych, pracującymi w różnych sferach np. w technice, medycynie, prawie. Opracowanie dokumentów na temat wąskich sfer życia o charakterystycznej terminologii. Wśród klientów biura tłumaczeń znajdują się cenione przedsiębiorstwa krajowe i placówki publiczne. Dbałość o komfortową obsługę – przyjmowanie tekstów za pośrednictwem sieci, szybka i darmowa wycena, konkurencyjne ceny i realizowanie tłumaczeń w szybkim terminie. Zawarte dane są w pełni bezpieczne.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Słupsk »

  Witamy serdecznie na portalu internetowym Biura Tłumaczeń Przysięgłych UP&UP. Powstało ono w 2002 roku przez Justynę i Jakuba Batyńskich, którzy z zawodu są filologami angielskimi. W ofercie klienci znajdą możliwość tłumaczeń pisemnych np.: przysięgłych, zwykłych, samochodowych, np. w wypadku tłumaczeń dokumentów pojazdu sprowadzonego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą propozycją. W razie wątpliwości dotyczących oferowanych usług, namawiamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia chiński »

  Dokonujemy tłumaczeń wszelkiego gatunku. Począwszy od tekstów dla klientów indywidualnych poprzez umowy, literaturę, teksty specjalistyczne, kończąc na stronach internetowych dotyczących różnych branż. Nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać, ponieważ dopełniamy wszelkich starań aby nasze przekłady były najwyższej jakości i jak najwierniejsze oryginałom. W naszej szerokiej ofercie znajdują się wszystkie języki europejskie takie jak tłumaczenia niemiecki i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji. Obejmuje ona usługi: tłumaczenia rosyjski i tłumaczenia francuski.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski Warszawa »

  W tym serwisie zapoznamy się z ofertą tłumaczeń przeznaczonych dla firm. Specjalnością usługodawcy są przede wszystkim tłumaczenia pisemne. Tłumaczenia na angielski dostępne są w mieście Warszawa, jak i w Internecie. Najwyższą jakość usług zapewnia wykwalifikowany tłumacz z dużym doświadczeniem. Dzięki tym usługom można otrzymać jednolitą anglojęzyczną wersję strony internetowej. Przekłady mogą dotyczyć różnych dziedzin, takich jak np. prawo. Niniejsza oferta obejmuje także sprawdzanie przesłanych tłumaczeń.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia ustne techniczne poznań »

  Zlecając dokonanie przekładu warto chwilę się zastanowić komu je powierzamy. Podobnie jak w innych branżach także wśród biur tłumaczeń występują specjalizacje. W samym przekładzie zaś istotne są: dobra jakość, dokładność. ATN – biuro tłumaczeń z Poznania to jedna z najdłużej działających na poznańskim rynku firm translatorskich. Naszą główną specjalnością są tłumaczenia techniczne z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego. Są one dostępne w formie pisemnej jak i ustnej. Każdy zatrudniony przez nas translator to wysokiej klasy specjalista językowy ale fachowiec w dziedzinach technicznych. ATN obsługuje różnej wielkości firmy od małych jednoosobowych po największe światowe koncerny, a także osoby prywatne. Dla przedsiębiorstw polecamy szczególnie nasz sztandarowy produkt jakim są translacje ustne w miejscu wskazanym przez klienta. M.in. można nas spotkać na produkcji, przy negocjacjach, itp. Pewność i solidność, terminowość to cechy wyróżniające nas z tłumu. Wejdź już dziś na naszą stronę www.korzan.pl i sprawdź w jak prosty sposób można zlecić tłumaczenie.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Poznań »

  Nasza firma MultiTłumaczenia.pl to największa sieć punktów usługowych w Polsce. Ciągle rozwijamy naszą firmę i poszerzamy zasięg geograficzny gdzie mogą Państwo znaleźć nasze punkty agencyjne. Obecnie posiadamy już ponad 150 punktów których liczba ciągle przybywa. Tłumaczenia zwykłe można także przesyłać do nas przy użyciu naszej strony internetowej. Przyjmujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, słowne, pisemne oraz tłumaczenia drobne. Jakość wykonywanych tłumaczeń popiera fakt, że z każdym miesiącem osiągamy coraz większą liczbę regularnych, powracających zleceniodawców.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »