Tłumacz polskiego

Tłumacz polskiego Tłumacz polskiego Karolina Kosior pracuje na terenie miasta Berlina. Jako tłumacz przysięgły, posiada w swoim portfolio tłumaczenia dokumentów prawniczych, takich jak umowy, akty notarialne, wyroki sądowe oraz budowlanych - kosztorysów, specyfikacji technicznych, przetargów. W ofercie również tłumaczenia ustne polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwo na czasie, jakości i elastyczności.

Szczegóły strony polnisch-uebersetzer.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę polnisch-uebersetzer.com:

Tłumacz polskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Profesjonalne biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń Lidaria poprzez serwis www promuje swoją ofertę. Chcemy, aby współpraca z Państwem układała się pomyślnie. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu się z konsultantami. Oferujemy przekłady pisemne między innymi z dziedziny finanse i rachunkowość. Najlepszy tłumacz Warszawa przygotuje specjalistyczne tłumaczenia ustne oraz pisemne. W naszej wyjątkowej ofercie cenowej są tłumaczenia z języka rosyjskiego. Szczegółowe informacje o ofercie odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na ukraiński »

  Biuro tłumaczeń ukraińsko-polskich i polsko-ukraińskich. Translacje specjalistyczne (prawne. Darmowa, ekspresowa wycena naszego zlecenia. Biuro tłumaczeń języka ukraińskiego gromadzi wyłącznie posiadających znaczny staż w branży specjalistów. Tłumaczenia są weryfikowane leksykalnie przez native speakerów. Nowatorskie podejście do potrzeb klienta, duża elastyczność oraz gotowość nawet na trudne zamówienia.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • System Tłumaczeń Symultanicznych »

  Jesteśmy całkowicie pierwszorzędnym biurem tłumaczeń, które posiada już kilkunastoletnie doświadczenie. W następstwie tego, że korzystamy z najbardziej innowacyjnych osiągnięć informatyki oraz tego, że angażujemy tylko doświadczonych pracowników, jesteśmy w stanie zrealizować nawet nadzwyczaj obszerne zlecenia tłumaczeniowe. Gwarantujemy terminowe wykonanie wszystkich usług, jedność terminologiczną w przekazywanych tekstach oraz bezpieczeństwo dzięki posiadanemu ubezpieczeniu Odpowiedzialności Cywilnej. Całość sumarycznie sprawia, że wykonujemy tłumaczenia dla nawet w największym stopniu wymagających kontrahentów.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze »

  W dziedzinie którą stanowią tłumaczenia, dość ważne jest zachowanie wyjątkowej poufności w zakresie tworzonych tłumaczeń. Korzystając z oferty biura Supertlumacz.pl, każdy Klient ma gwarancje, iż powyższa zasada będzie stosowana w każdego rodzaju tłumaczeniu, a wszystkie podane dane są wyjątkowo chronione. Każdy tłumacz pracujący w biurze Supertlumacz.pl zobligowany jest do przestrzegania pełnej tajemnicy w związku z realizowanymi tłumaczeniami. Ponad to biuro tłumaczeniowe Supertlumacz.pl uczestniczy w programie Rzetelna Firma KRD. Rzutowała na to duża liczba posiadanych pozytywnych opinii, które biuro otrzymuje od Klientów prywatnych jak i klientów biznesowych z różnorakich branż. Oprócz stosownych certyfikatów oraz referencji, biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl dysponuje również nowoczesnym systemem informatycznym, dzięki któremu wszelkie informacje wysyłane droga internetową są bezpieczne.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne »

  Przekłady ustne, przez niektórych tytułowane tłumaczeniami symultanicznymi, są w propozycji warszawskiej agencji translacji MIW. Usługi tłumaczeniowe robione są biurze przekładów MIW w kraju plus zagranicą. Propozycja przekładów symultanicznych agencji MIW obejmuje wszystkie języki wykorzystywane w EU i również język wietnamski, mandaryński tudzież arabski, natomiast domeny, w jakich firma specjalizuje się to prawo, marketing tudzież farmacja. Agencja tłumaczeń MIW w czasie aranżowania tłumaczeń symultanicznych zapewnia realizatorom konferencji kabiny, odbiorniki jak również całe nagłośnienie. Na żądanie kontrahenta przedsiębiorstwo MIW zatrudnia także fotografa i kamerzystę.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trans-Lex Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Warszawa. Zał 1991 »

  Działamy od 1991 roku. Obsługujemy czołowe polskie firmy i przedstawicielstwa firm zagranicznych, urzędy centralne, urzędy Unii Europejskiej, instytucje państwowe. Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne, w tym - uwierzytelnione (patrz - tłumacz przysięgły) we wszystkich językach. Ustne - konsekutywne, symultaniczne. Pisemne - pełen zakres - specjalistyczne, prawnicze, bankowe, medyczne, techniczne, instrukcje obsługi i in. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, sprawdzonych i uznanych w kraju i na świecie zawodowców. Na tłumaczenia udzielamy pełnych gwarancji.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • XI/4 biuro-tlumaczen.czest.pl/ »

  Biuro tłumaczeń zapewnia wysokiej jakości obsługę, a dodatkowo pewność dobrze wykonanej usługi przy niedużych cenach. Zajrzyj na stronę biura tłumaczeń i zapoznaj się z naszą gruntowną ofertą. Tłumacz przysięgły to bardzo poszukiwany w tym momencie specjalista. O ile potrzebujesz specjalistycznego tłumaczenia z któregokolwiek języka europejskiego czy większości azjatyckich- dobrze trafiłeś! Zgłoś się do nas, niezawodne biuro tłumaczeń!

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Szepietowo, Łódź, Praszka, Kosów Lacki, Tuczno, Toruń, Jedlina-Zdrój z województw lubuskie, podkarpackie itd. to miejscowości, dla których mieszkańców przygotowaliśmy ofertę usług translacyjnych z języka białoruskiego, bułgarskiego, chińskiego, języka nepalskiego, języka czeskiego, języka angielskiego, jęz. tajskiego. Nasz złotowski lub mikołowski tłumacz niemieckiego zrealizuje dla Ciebie zarówno tanie tłumaczenia ustne jak i również pisemne. Natomiast nasz świdnicki zespół tłumaczy oferuje również tłumaczenia wyjazdowe. Chcę pochwalić się rozległymi kontaktami z tłumaczami (tak zwanymi native speakerami) z całego niemalże świata: z Belgii, Kongo, Barbados, Włoch. Nie tylko okazjonalnie korzystamy z pomocy specjalistów (takich jak np. ratownik pokładowy, specjalista położnictwa, pilot doświadczalny czy operator żurawia jezdniowego), którzy sprawdzają przetłumaczony tekst pod kątem merytorycznym i dokonują jego weryfikacji. Z naszych usług korzystały dotychczas różne instytucje (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Starostwo Powiatowe czy Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów) oraz firmy z różnych obszarów działalności gospodarczej (jak zajmujące się np. artykułami farmaceutycznymi i drogeryjnymi, czy modelarstwem). Przyjmujemy teksty do tłumaczenia w różnych formatach (. doc, . xls, html).

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Poznań »

  Biuro tłumaczeń BTS skupia w swojej kadrze profesjonalistów i ekspertów z branży tłumaczeń. Dzięki takiej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziome w krótkich terminach. BTS oferuje tłumaczenia ustne, pisemne, specjalistyczne oraz przysięgłe. Teksty do tłumaczenia które Państwo nam dostarczą będziemy w stanie przetłumaczyć praktycznie we wszystkich językach świata. Biuro tłumaczeń BTS zaprasza.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń »

  Usługi agencji tłumaczeń IBT odkryło już mnogość osób prywatnych i jednostek handlowych. Dysponujemy zespołem mniej więcej 200 lingwistów i weryfikatorów. Sprawne terminy wykonania usługi we wszystkich typach tłumaczenia. Prognozę kosztów przekładu tworzymy biorąc pod uwagę dokumenty oryginalne - kontrahent jeszcze przed zapoczątkowaniem prac ma informację, jak dużo będzie płacił za usługę. Bezpłatne przekonwertowanie dokumentów jak również obrazów do formatu umożliwiającego tłumaczenie. Wykonujemy tłumaczenia nieprzysięgłe a także specjalistyczne. Usługi realizowane przez sieć internetową pozwalają nam przedstawić klientowi atrakcyjne ceny. Pozostajemy osiągalni poprzez 24 godziny poprzez wiadomości elektroniczne, przez kontakt na stronie www, za pośrednictwem e-maila. Preferujemy rozliczenie kosztów po wysłaniu skończonego tłumaczenia - nie żądamy zaliczek, ani przelewu przed rozpoczęciem tłumaczenia. Centrum tłumaczeń IBT to doświadczona ekipa lingwistów języków Starego Kontynentu. Tłumaczenia wykonujemy przestrzegając zbioru dobrych praktyk translatorskich PN-EN 15038. Główne gałęzie działalności biura tłumaczeń to wykonywanie tłumaczeń treści o charakterze medycznym, kontraktów, systemów IT, instrukcji obsługi, tekstów prawniczych, ulotek. Nasza agencja tłumaczeń pozostaje na rynku już od niemal pięciu lat.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »