Tłumacz polskiego

Tłumacz polskiego Tłumacz polskiego Karolina Kosior pracuje na terenie miasta Berlina. Jako tłumacz przysięgły, posiada w swoim portfolio tłumaczenia dokumentów prawniczych, takich jak umowy, akty notarialne, wyroki sądowe oraz budowlanych - kosztorysów, specyfikacji technicznych, przetargów. W ofercie również tłumaczenia ustne polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, zwłaszcza, jeżeli zależy Państwo na czasie, jakości i elastyczności.

Szczegóły strony polnisch-uebersetzer.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę polnisch-uebersetzer.com:

Tłumacz polskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Profesjonalne biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń Lidaria poprzez serwis www promuje swoją ofertę. Chcemy, aby współpraca z Państwem układała się pomyślnie. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu się z konsultantami. Oferujemy przekłady pisemne między innymi z dziedziny finanse i rachunkowość. Najlepszy tłumacz Warszawa przygotuje specjalistyczne tłumaczenia ustne oraz pisemne. W naszej wyjątkowej ofercie cenowej są tłumaczenia z języka rosyjskiego. Szczegółowe informacje o ofercie odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz jezyk rosyjski »

  Biuro tłumaczeń Dictum z Wrocławia to wysokiej jakości translacje na język rosyjski oraz z języka rosyjskiego. Tłumacz dokona dla Ciebie rzetelny przekład z każdej dziedziny, również tych wymagających posługiwania się skomplikowaną terminologią biznesową, techniczną czy medyczną. Otrzymujesz także gwarancję pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa powierzonej korespondencji czy umów. Wykonujemy tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia ustne po wcześniejszych ustaleniach. Zawsze dopasowujemy się do wymagań klienta. Prowadzimy także kursy języka rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • System Tłumaczeń Symultanicznych »

  Jesteśmy całkowicie pierwszorzędnym biurem tłumaczeń, które posiada już kilkunastoletnie doświadczenie. W następstwie tego, że korzystamy z najbardziej innowacyjnych osiągnięć informatyki oraz tego, że angażujemy tylko doświadczonych pracowników, jesteśmy w stanie zrealizować nawet nadzwyczaj obszerne zlecenia tłumaczeniowe. Gwarantujemy terminowe wykonanie wszystkich usług, jedność terminologiczną w przekazywanych tekstach oraz bezpieczeństwo dzięki posiadanemu ubezpieczeniu Odpowiedzialności Cywilnej. Całość sumarycznie sprawia, że wykonujemy tłumaczenia dla nawet w największym stopniu wymagających kontrahentów.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia chiński »

  Dokonujemy tłumaczeń wszelkiego gatunku. Począwszy od tekstów dla klientów indywidualnych poprzez umowy, literaturę, teksty specjalistyczne, kończąc na stronach internetowych dotyczących różnych branż. Nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać, ponieważ dopełniamy wszelkich starań aby nasze przekłady były najwyższej jakości i jak najwierniejsze oryginałom. W naszej szerokiej ofercie znajdują się wszystkie języki europejskie takie jak tłumaczenia niemiecki i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji. Obejmuje ona usługi: tłumaczenia rosyjski i tłumaczenia francuski.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne. Doświadczeni tłumacze. | Atominium »

  Atominium to jedno z największych i najdłużej istniejących na polskim rynku biur tłumaczeń. Nasza
  siedziba mieści się w samym centrum Krakowa, ale obsługujemy tysiące zleceń klientów z całego
  świata. Aby lepiej zrozumieć ich priorytety, staramy się nieustannie doskonalić nasze standardy –
  dlatego tak dumni jesteśmy z posiadanego przez nas certyfikatu jakości ISO 9001:2008. Dokument
  ten, wystawiony przez międzynarodową firmę akredytacyjną SAI Global potwierdza, że Atominium
  należy do elity biur tłumaczeń spełniających najwyższe, światowe standardy jakości.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Szepietowo, Łódź, Praszka, Kosów Lacki, Tuczno, Toruń, Jedlina-Zdrój z województw lubuskie, podkarpackie itd. to miejscowości, dla których mieszkańców przygotowaliśmy ofertę usług translacyjnych z języka białoruskiego, bułgarskiego, chińskiego, języka nepalskiego, języka czeskiego, języka angielskiego, jęz. tajskiego. Nasz złotowski lub mikołowski tłumacz niemieckiego zrealizuje dla Ciebie zarówno tanie tłumaczenia ustne jak i również pisemne. Natomiast nasz świdnicki zespół tłumaczy oferuje również tłumaczenia wyjazdowe. Chcę pochwalić się rozległymi kontaktami z tłumaczami (tak zwanymi native speakerami) z całego niemalże świata: z Belgii, Kongo, Barbados, Włoch. Nie tylko okazjonalnie korzystamy z pomocy specjalistów (takich jak np. ratownik pokładowy, specjalista położnictwa, pilot doświadczalny czy operator żurawia jezdniowego), którzy sprawdzają przetłumaczony tekst pod kątem merytorycznym i dokonują jego weryfikacji. Z naszych usług korzystały dotychczas różne instytucje (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Starostwo Powiatowe czy Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów) oraz firmy z różnych obszarów działalności gospodarczej (jak zajmujące się np. artykułami farmaceutycznymi i drogeryjnymi, czy modelarstwem). Przyjmujemy teksty do tłumaczenia w różnych formatach (. doc, . xls, html).

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • 1Academy »

  Dlaczego powinno zapisać się do szkoły języków obcych? Uczęszczanie na kursy językowe ułatwia nam otwarcie się na nowe horyzonty. Kształci jak powinniśmy zachowywać się w innych krajach i odmiennych kulturach. Daje możliwość lepszego kontaktu z cudzoziemcami nie tylko na cudzoziemskich wędrówkach ale także w naszym rodzimym kraju. Znajomość języków obcych, których naucza oferuje Academy.pl pomaga nie tylko na wczasach zagranicznych ale również na wyjazdach i spotkaniach firmowych. Następne kwalifikacje to również duży atut gdy jesteśmy w trakcie szukania nowej pracy. Dla tego szkoła języków cudzoziemskich to świetne wyjście dla każdego.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Poznań »

  Biuro tłumaczeń BTS skupia w swojej kadrze profesjonalistów i ekspertów z branży tłumaczeń. Dzięki takiej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziome w krótkich terminach. BTS oferuje tłumaczenia ustne, pisemne, specjalistyczne oraz przysięgłe. Teksty do tłumaczenia które Państwo nam dostarczą będziemy w stanie przetłumaczyć praktycznie we wszystkich językach świata. Biuro tłumaczeń BTS zaprasza.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Poznań »

  Nasza firma MultiTłumaczenia.pl to największa sieć punktów usługowych w Polsce. Ciągle rozwijamy naszą firmę i poszerzamy zasięg geograficzny gdzie mogą Państwo znaleźć nasze punkty agencyjne. Obecnie posiadamy już ponad 150 punktów których liczba ciągle przybywa. Tłumaczenia zwykłe można także przesyłać do nas przy użyciu naszej strony internetowej. Przyjmujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, słowne, pisemne oraz tłumaczenia drobne. Jakość wykonywanych tłumaczeń popiera fakt, że z każdym miesiącem osiągamy coraz większą liczbę regularnych, powracających zleceniodawców.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń »

  Usługi agencji tłumaczeń IBT odkryło już mnogość osób prywatnych i jednostek handlowych. Dysponujemy zespołem mniej więcej 200 lingwistów i weryfikatorów. Sprawne terminy wykonania usługi we wszystkich typach tłumaczenia. Prognozę kosztów przekładu tworzymy biorąc pod uwagę dokumenty oryginalne - kontrahent jeszcze przed zapoczątkowaniem prac ma informację, jak dużo będzie płacił za usługę. Bezpłatne przekonwertowanie dokumentów jak również obrazów do formatu umożliwiającego tłumaczenie. Wykonujemy tłumaczenia nieprzysięgłe a także specjalistyczne. Usługi realizowane przez sieć internetową pozwalają nam przedstawić klientowi atrakcyjne ceny. Pozostajemy osiągalni poprzez 24 godziny poprzez wiadomości elektroniczne, przez kontakt na stronie www, za pośrednictwem e-maila. Preferujemy rozliczenie kosztów po wysłaniu skończonego tłumaczenia - nie żądamy zaliczek, ani przelewu przed rozpoczęciem tłumaczenia. Centrum tłumaczeń IBT to doświadczona ekipa lingwistów języków Starego Kontynentu. Tłumaczenia wykonujemy przestrzegając zbioru dobrych praktyk translatorskich PN-EN 15038. Główne gałęzie działalności biura tłumaczeń to wykonywanie tłumaczeń treści o charakterze medycznym, kontraktów, systemów IT, instrukcji obsługi, tekstów prawniczych, ulotek. Nasza agencja tłumaczeń pozostaje na rynku już od niemal pięciu lat.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »