Art Silver Design Złotnik kurs złotniczy

Art Silver Design Złotnik kurs złotniczy Kurs Art Silver Design zapewni ci pełny zakres szkolenia złotniczego. U nas poznasz nie tylko podstawy pracy z metalami szlachetnymi - złotem, srebrem oraz kamieniami ale w trakcie zajęć zgłębisz także różne, przydatne w późniejszej pracy złotnika czy jubilera, tajniki warsztatu złotniczego. Często są to doświadczenia wielu lat pracy w warsztacie jubilerskim ! W naszej szkole artystycznej pozyskasz te wskazówki w czasie intensywnych zajęć praktycznych w ramach których nie tylko zaprojektujesz własną biżuterią artystyczną ale także osobiście ją wykonasz .Lecz zanim podejmiesz decyzję - przyjedź koniecznie na nasze bezpłatne 2 dniowe Seminaria złotnicze organizowane w weekendy ( sobota, niedziela). Gdzie uzyskasz nie tylko wiedzę o programie i metodologii kursu, ale poznasz naszych wykładowców i otrzymasz informacje, jak nie angażując nadmiernych środków, stworzyć swój domowy warsztat złotniczy! Pytaj o najbliższy termin Seminarium http://art-silver-design.com

Szczegóły strony art-silver-design.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę art-silver-design.com:

Art Silver Design Złotnik kurs złotniczy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy biznesowe »

  Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią nowoczesne kursy biznesowe. Skierowane są nie tylko do przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu, jak i do wszystkich pragnących doskonalenie swoich zawodowych predyspozycji. Dużą popularnością cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać cenione umiejętności. Dostępne u nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie przy współpracy z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Franczyza »

  Szukasz wartościowych informacji na zagadnienie franczyzy? Chcesz założyć swoją spółkę, która będzie działała na tej zasadzie? Wówczas warto zajrzeć na nasz serwis www, z którego można dowiedzieć się więcej o tym, czym dokładnie jest franczyza, na czym ona polega, z jakimi formalnościami jest ona związana, jakie są jej stawki, jak wiele da się na niej zarobić, które korporacji umożliwiają franczyzę oraz sporo innych wartościowych treści, które będą niezastąpione każdemu. Skoro chcesz sprawdzić, czy franczyza to dla ciebie dobre rozwiązanie, wówczas zapraszamy na naszą stronę, która może ci w tym pomóc! Zamieszczamy ciekawe artykuły, porady fachowców, a także zestawienia i obliczenia, z którymi dowiesz się, więcej o franczyzie i jej zaletach i wadach. Po wizycie u nas będziesz miał do dyspozycji same najbardziej istotne dane o tym, czym jest franczyza i być może dzięki nam założysz swój własny przedsiębiorstwo! Jeśli to aktualnie takiej inspiracji Wypatrujesz, z pewnością prędko znajdziesz ją z nami i otworzysz swój zakład usługowy!

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  BHP EXPERT jest firmą szkoleniowo-doradczą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Usługi świadczymy w województwie mazowieckim (Warszawa, Ostrołęka, Wyszków). Nasi specjaliści posiadają kilkuletnie doświadczenie z zakresu nadzoru nad warunkami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Proponujemy Państwu współpracę opartą na zasadach outsourcingu, czyli na korzystaniu z usług zewnętrznej firmy.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • ADR - szkolenia - wyposażenie - Kormex »

  Firma Kormex świadczy usługi doradcze i szkoleniowe oferujemy szkolenia ADR, kurs na wózek widłowy, szkolenie na stanowisko - operator żurawia. Zajmujemy się również handlem hurtowym i detalicznym akcesoriów samochodowych, w tym produktów specjalistycznych wchodzących w zakres obowiązkowego wyposażenia pojazdów przewożących towary niebezpieczne ADR. Zaufaj specjalistom w dziedzinie transportu towarów niebezpiecznych!

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interenetowa baza szkoleń »

  Na naukę przenigdy nie jest za późno. Jak mówi stare porzekadło człowiek uczy się pełne życie. Uczymy się od wczesnych lat przedszkolnych, uczymy się w szkole, liceum, na studiach wyższych . W dzisiejszym szybko zmieniającej się rzeczywistości, zmiana zawodu, tytułu zawodowego staje się codziennością . Dlatego by każdy mógł prędko odszukać przewodnik szkolenia dla pracowników, warsztaty dla siebie, indywidualnych dzieci i najbliższych powstała jedyna w swoim stylu baza szkoleń. Baza konferencje-szkolenia. pl to internetowa baza szkoleń, kursów, konferencji z całej Polski. W jednym miejscu prezentowana jest bogata propozycja szkoleń i kursów zawodowych, inwestycyjnych, szkolenia sprzedażowe, kursy kwalifikacji swoich i wielu innych. Własną propozycję pokazują też szkoły językowe, szkoły jazdy, firmy szkoleniowe, trenerzy, a ponadto obiekty i sale konferencyjne. To aktualnie na tym portalu można wybrać szkolenie, odszukać i wybrać miejsce gdzie to szkolenie ma się odbyć, oraz dodatkowo zapoznać się z ofertą kogoś kto to wszystko zorganizuje . Dodawanie ofert szkoleniowych jest zupełnie bezpłatne. Jako jeden z pierwszych w Polsce portali udostępniona została sposobność prezentowania prywatnej oferty w formie filmu. To nietuzinkowe rozwiązanie umożliwi jeszcze lepiej zaprezentować potencjalnemu kontrahentowi korzyści płynące z wyboru oferty. Podsumowując Serwis oferuje: sposobność dodawania ogłoszeń bez rejestracji intuicyjny układ strony, zaawansowana wyszukiwarka, wygodna i szybka galeria obrazów dostępnych w ogłoszeniach, video prezentacja oferty, umieszczenie sprzedającego jak i firmy na mapie, wygodny edytor do dodawania ogłoszeń przez użytkownika, powiadom znajomego - możliwość wysłania linka z okna danego ogłoszenia z załączona. treścią z serwisu, wtyczki społecznościowe dla każdego ogłoszenia i wpisu firmy, złożony moduł Katalogu Spółek, Moduł statystyk reklam dla kupujących dodatkowe reklamy w serwisie, Moduł tzw. powiadamiacza - dostępny dla wszystkich odwiedzających serwis, nie powinno się się rejestrować, aby z niego korzystać. Wpisz w wyszukiwarkę np. kursy zawodowe a zobaczysz jakie to łatwe.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Kraków »

  Witamy wszystkich bardzo gorąco na stronie internetowej naszego ośrodka szkolenia kierowców. Ogromnym atutem naszych usług jest fakt, że posiadamy identyczne pojazdy jak na Egzaminach Państwowych, wskutek czego jesteśmy w stanie wyszkolić na 100% kursowiczów. Wykłady prowadzone są przez specjalistów w sposób nienaganny oraz zrozumiały dla każdego. W swojej ofercie posiadamy także jazdy doszkalające dla osób posiadających prawko, jak i dla tych, którzy do testu potrzebują się przygotować na 100%.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Olsztyn »

  Prowadząca działalność na terenie Olsztyna szkoła nauki jazdy Campus to trafny wybór dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym uzyskaniu upragnionego dokumentu. Świadczy o tym przyznana w 2010 roku nagroda w kategorii „Zdawalność”. Mający wieloletni staż, wyszkoleni specjaliści proponują lekcje w samochodach Fiat Punto III oraz Fiat Grande Punto. Kursanci mają do dyspozycji oświetlony plac manewrowy, a ponadto doskonale wyposażoną salę dydaktyczną. Wszyscy otrzymują darmowe materiały szkoleniowe.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  W grudniu 2011 ruszył nieznany wzór Nasza Stary Kontynent - Kompetencje językowe na europejskim rynku pracy. Projekt został rozszerzony o jęzor rosyjski. Zgłosiło się co niemiara nowych osób zainteresowanych nauką języka obcego natomiast prócz tego parę grup kontynuowało naukę za sprawą kolejne 3 miesiące z poprzedniego cyklu projektu. Zajęcia odbywały się aż do marca 2012 roku blisko ul. Dąbrowskiego 38 w pokoju 103.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsza pomoc »

  Nagłe zatrzymanie krążenia to jeden z przypadków w któych bez pierwszej pomocy nie da się przeżyć. Każdy człowiek w tym stanie powinien mieć nezwłocznie wykonaną pierwszą pomoc. Gdy do tego nie dochodzi, może dojsć do śmierci lub do nieodwracalnych zmian w mózgu i innych organach. Jak wykonać pierwszą pomoc, aby była skuteczna i bezpieczna? Na to pytanie odpowiadają nasi instruktorzy na kursach pierwszej pomocy. Każdy z nich jest prowadzony na fantomach, co sprawia że są skuteczne. Kursy pierwszej pomocy są prowadzone również w zgodzie z kodeksem pracy i przepisami Pańśtwowej Inspekcji Pracy.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektem Project2013 »

  Warto poznać oprogramowanie do tworzenia harmonogramów Microsoft Project, aby odpowiednio zarządzać prowadzonymi inwestycjami i projektami. Oprogramowanie wspiera użytkowników w kontroli realizacji projektu oraz w kontroli kosztów. Project2016 jest najnowszą wersją tego systemu, który szczególnie dobrze sprawdza się w branży budowlanej i inwestycyjnej.
  Decydując się na Project2016 warto wybrać sprawdzonego partnera, który przeprowadzi wdrożenie systemu i przeszkoli użytkowników z jego obsługi. Za takiego partnera można uznać firmę KOMAKO, która od wielu lat dostarcza innym firmom to rozwiązanie.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »