Kursy spawalnicze: kurs spawacza, kurs spawania. Instytut spawalniczy

Kursy spawalnicze: kurs spawacza, kurs spawania. Instytut spawalniczy Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA z Zabrza zaprasza na kurs spawania MAG, TIG, spawania gazowego 311 i spawania łukowego elektrodą otuloną (111).
Nasi absolwenci zdobywają książkę spawacza, wraz z certyfikatem Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, który dopuszcza do pracy w charakterze spawacza w zakresie uzyskanych uprawnień, wg normy europejskiej PN-EN 287.
Kursy obejmują zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną.
Ściśle współpracujemy z renomowanymi agencjami pracy, jesteśmy więc informowani na bieżąco o nowych ofertach zatrudnienia dla naszych spawaczy.
Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony instytut-spawania.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę instytut-spawania.pl:

Kursy spawalnicze: kurs spawacza, kurs spawania. Instytut spawalniczy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca dyplomowa »

  Pożądasz pomocy w napisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej? Doskonale trafiłeś! Nasza przedsiębiorstwo odciąży Ci zwolnić ten problem. Przyzwoicie przygotowana załoga ekspertów daje gwarancje rzadkości, również solidności wyznaczonych opracowań. Zapisujemy prace z wszystkich dyscyplin, a przede wszystkim z: bankowość, finanse, marketing, administracja, hotelarstwo, politologia, geografia, pedagogika, socjologia, informatyka. W opłacie pracy oferujemy jakiekolwiek korekty. Gwarantujemy kompletną anonimowość. Wszelka praca magisterska pozostanie napisana od fundamentów, wg Twoich wytycznych. Istniejemy w stanie napisać prace magisterskie w 2 tygodnie. Zaznajom się z propozycją, nabazgrajże do nas.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych. Podróże z Maturahelp to bezpłatny kurs online umożliwiający podniesienie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu. Poszerzenie słownictwa z pewnością zaowocuje na egzaminie maturalnym. Strona oferuje także szeroki zakres ćwiczeń i opracowań dotyczących zagadnienia gramatyka angielska.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dictum - logopedia medialna »

  Firma Dictum powstała, aby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu logopedii medialnej na terenie Wrocławia. Spotkania indywidualne skierowane są do osób, które na co dzień posługują się głosem, w szczególności dla kadry zarządzającej, dziennikarzy, przyszłych aktorów, nauczycieli, rzeczników prasowych oraz polityków.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Norma Pro »

  Chcielibyśmy serdecznie zaprosić pracowników firm budowlanych na przygotowane przez nas szkolenia z zakresu obsługi programów do tworzenia kosztorysów. W zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia w pracy z programem proponujemy trzy poziomy kursów. Więcej informacji znajduję się na stronie lub mogą Państwo skorzystać z bezpłatnej infolinii handlowej.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX »

  Spółka Centrum Zarządzania Jakością INFOX świadczy usługi dla zakładów pracy posiadających działalność gospodarczą, NGO. Oferuje usługi szkoleniowe w ramach Systemów Zarządzania Jakością– szkolenia ISO, Zarządzania Środowiskiem – szkolenie prawo ochrony środowiska, Bezpieczeństwem Informacji– szkolenie ochrona danych osobowych a także Bezpieczeństwem Żywności– szkolenie HACCP. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe Warszawa »

  Akademia Biznesu MDDP Warszawa zaprasza na szkolenia biznesowe menedżerskie, sprzedażowe, z zakresu rozwoju osobistego oraz szkolenia miękkie.
  Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie największych firm szkoleniowych. Wieloletnia praktyka w organizowaniu szkoleń, pozwala nam na dzielenie się z Państwem wiedzą najwyższej klasy ekspertów, trenerów i wykładowców.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Firma Solar wykonuje precyzyjne analizy stanu higieny pracy. Oferujemy całościowe usługi w obrębie bezpieczeństwa i higieny pracy. Miastem, w którym świadczone są profesjonalne szkolenia BHP, jest Warszawa. Gwarantujemy materiały - skrypty, pomagające we właściwym przyswojeniu wiedzy przez słuchacza. Ceny spotkań ustalane są indywidualnie wg typów stanowisk i liczby osób. Jest możliwość przejścia nauki pierwszej pomocy, bardzo ważnej w ratowaniu życia. Organizujemy jednorazowe zlecenia, bądź miesięczną obsługę na podstawie umowy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki »

  Celem działalności Rewolucji Umysłów jest jak najlepsze przygotowanie za równo osób prywatnych i przedsiębiorstw do jak najlepszego zrozumienia podatków. Warsztaty jakie są prowadzone, zapewniają zwiększenie wiedzy i dają możliwość sprawdzenia dotychczasowego doświadczenia. Są one przeprowadzane zarówno w siedzibie Rewolucji Umysłów, jak i w placówce klienta. Ich oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji. Ich specjalnością są także szkolenia VAT, które uwzględniają aspekty obrotu trans granicznego. Każde takie szkolenie czy kurs to doskonała okazja do podniesienia swej wiedzy i umiejętności. Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Dlatego jeśli tylko czujecie, że przyda Wam się większa wiedza, lub chcecie mieć pewność, że podatki niczym Was nie zaskoczą, to już dziś skorzystajcie z ich oferty!

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Grupa-Kreatywna – szkolenia Gliwice »

  Grupa-Kreatywna zajmuje się profesjonalnym organizowaniem szkoleniem. Oferujemy najlepsze szkolenia prowadzone przez naszych specjalistów. Staramy się dostosować do potrzeb panujących na rynku i uwzględniając je planujemy nasze szkolenia. Szkolenia Gliwice to oferta dla osób z Gliwic oraz okolic. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego szkolenia.

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Art Silver Design Złotnik kurs złotniczy »

  Kurs Art Silver Design zapewni ci pełny zakres szkolenia złotniczego. U nas poznasz nie tylko podstawy pracy z metalami szlachetnymi - złotem, srebrem oraz kamieniami ale w trakcie zajęć zgłębisz także różne, przydatne w późniejszej pracy złotnika czy jubilera, tajniki warsztatu złotniczego. Często są to doświadczenia wielu lat pracy w warsztacie jubilerskim ! W naszej szkole artystycznej pozyskasz te wskazówki w czasie intensywnych zajęć praktycznych w ramach których nie tylko zaprojektujesz własną biżuterią artystyczną ale także osobiście ją wykonasz .Lecz zanim podejmiesz decyzję - przyjedź koniecznie na nasze bezpłatne 2 dniowe Seminaria złotnicze organizowane w weekendy ( sobota, niedziela). Gdzie uzyskasz nie tylko wiedzę o programie i metodologii kursu, ale poznasz naszych wykładowców i otrzymasz informacje, jak nie angażując nadmiernych środków, stworzyć swój domowy warsztat złotniczy! Pytaj o najbliższy termin Seminarium http://art-silver-design.com

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »