Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa

Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa Ośrodek Szkoleniowy Kontimex od ponad dwudziestu lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń z zakresu wszelkich specjalizacji technicznych. Szkolenia w zakresie BHP, zgodnie z Kodeksem Pracy są obowiązkowe dla wszystkich zatrudnionych. Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Program szkolenia jest realizowany w dwóch blokach - prawnej oraz technicznej ochronie pracy. Blok technicznej ochrony pracy uwzględnia tematykę charakterystyczną dla działalności, z której wywodzą się uczestnicy szkolenia. Zleceniodawca może negocjować cenę szkolenia w zależności od ilości pracowników i rodzaju grup zawodowych. Ceny od 50 złotych za osobę.

Szczegóły strony www.kontimex.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kontimex.com:

Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski medyczny »

  Pomimo rosnącej liczby osób znającej język angielski nadal warto inwestować w rozwój w tym zakresie i dalej przedstawiać jako atut starając się o nową prace. Należy jednak zadbać aby się czymś wyróżnić aby kandydatura była konkurencyjna. Z pomocą przychodzi znajomość specjalistycznego języka angielskiego chociażby z takich dziedzin jak: angielski medyczny, techniczny czy biznesowy.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Półkolonie językowe w Poznaniu »

  Chcemy zachęcić Was, drodzy rodzice, do zapoznania się z ofertą naszej jednostki. Proponujemy półkolonie językowe w Poznaniu, dzięki którym Wasze dzieci posiądą nowe umiejętności z języków obcych, lub poszerzą jak dotąd nabyte. Kadra, która organizuje półkolonie, jest wyszkolona i doświadczona w pracy z dziećmi. Zapewniamy solidną opiekę, atrakcyjne zajęcia, oraz ciepły posiłek dla dzieci. Kurs przeprowadzamy przy użyciu multimedialnych materiałów, dzięki którym są one zajmujące i wzbogacają kurs języka obcego.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • UNLIMITED Group Polska - Szkolenia, Outsourcing, Coaching Kariery. »

  Unlimited Group Polska jest silną, przestrzegającą zasad firmą outsourcingowo - szkoleniową. Bogate, wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy do aktywnego wspierania naszych partnerów biznesowych. Zgrany zespół jest dla nas najważniejszy, gdyż jest podstawą efektywnej współpracy i rozwoju firmy poprzez ustawiczny rozwój jednostek. Istotą Naszego zespołu jest elitarna kadra dla której pożywieniem są wyzwania, innowacja, kreatywność i osiąganie zamierzonych celów. Nasze pozytywne nastawienie jest najbardziej skutecznym narzędziem zmiany. Główne obszary naszej działalności: Skuteczna sprzedaż – outsourcing firmowy. Naszym wyzwaniem jest kreatywne napędzanie mechanizmu popytu - podaży. Skuteczne wspieramy sprzedaż produktów i usług firm na warunkach satysfakcjonujących obie strony. Podstawą jest dla Nas tworzenie długotrwałych relacji biznesowych poprzez świadczenie najwyższej jakości i ilości usług dla naszych partnerów w zgodzie z naszymi wartościami. Praktyczna edukacja – szkolenia. Na przykładzie dynamiki Naszego zespołu wiemy, jak ważny dla ekspansji firmy jest rozwój jej poszczególnych jednostek. Posiadając tą wiedzę wspieramy rozwój firm poprzez szkolenia w szczególności z zakresu umiejętności miękkich i sprzedażowych. Szkolenia są prowadzone w interesujący sposób. 87% czasu przeznaczone jest na aktywizację uczestników. Wszystko to sprawia, że wiedza jest przyswajana w sposób 10 razy szybszy niż za pomocą "suchych" informacji. Sprawiamy, że uczestnicy szkoleń sami dochodzą do wniosków, które pozwalają im sprawniej realizować się na obejmowanych stanowiskach pracy.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs baristyczny »

  Krakowska Szkoła Restauratorów - kursy baristyczne na terenie całego kraju. Kurs baristyczny to przede wszystkim zajęcia praktyczne. Na kursie "latte art" nauczysz się robić perfekcyjne espresso, cappuccino, latte macchiato i wiele innych popularnych odmian tego boskiego napoju, jakim jest kawa. Uczestnicy kursu otrzymują materiały szkoleniowe w formie papierowej oraz elektroniczne prezentacje multimedialne.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADR - szkolenia - wyposażenie - Kormex »

  Firma Kormex świadczy usługi doradcze i szkoleniowe oferujemy szkolenia ADR, kurs na wózek widłowy, szkolenie na stanowisko - operator żurawia. Zajmujemy się również handlem hurtowym i detalicznym akcesoriów samochodowych, w tym produktów specjalistycznych wchodzących w zakres obowiązkowego wyposażenia pojazdów przewożących towary niebezpieczne ADR. Zaufaj specjalistom w dziedzinie transportu towarów niebezpiecznych!

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs księgowości Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Poznań - MDDP »

  Akademia Biznesu MDDP organizuje kursy doskonalące umiejętności i podnoszące kwalifikacje zawodowe z księgowości, finansów oraz rachunkowości. Kursy, które cieszą się Państwa dużym zainteresowaniem zaprojektowane są tak, aby przynieść jak najwięcej korzyści dla osób uczestniczących. Uczestnictwo w naszych kursach to możliwość rozwoju praktycznych umiejętności, poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobycia nowego zawodu. Kursy organizujemy w następujących miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice a naszymi wykładowcami są tylko wybitni eksperci.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielski Bell Kraków »

  Nauka jest tym co często sprawia ludziom wiele trudności dlatego, dobrym pomysłem jest wybierać do nauki te rzeczy, które naprawdę lubimy. W dużych miastach obserwujemy rosnącą tendencję popularności nauki języków obcych szczególnie zaś języka angielskiego.
  Rosnące zainteresowanie jest wynikiem coraz większej świadomości potrzeby użytkowania tego języka w codziennym życiu z drugiej zaś strony wypływa to z faktu, że znacząca część popularnej rozrywki takiej jak muzyka czy filmy jest powiązana z językiem angielskim.
  W Królewskim Mieście Kraków popularność szkół językowych nie spada od lat. Każdy jest w stanie znaleźć odpowiednią dla siebie szkołę oraz kurs językowy.
  Można do tego celu wykorzystać internet i wpisać do wyszukiwarki frazę "kurs angielski Kraków" wśród wielu wyników ukarzą nam się te dotyczące jednej z najstarszych szkół językowych. To szkoła językowa Bell.
  Ponieważ kiedyś osobiście testowałem tam kurs języka angielskiego pragnę zachęcić was do odwiedzenia Bell i wybrania czegoś dla siebie, gdyż naprawdę warto.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK Henio - Prawo jazdy Sosnowiec »

  Jesteś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej lub okolic? Obawiasz się pierwszych kroków i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Zajrzyj do OSK Henio - Prywatny Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców, prowadzi kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające. W zakresie kursu zapewniamy darmowo materiały do nauki i egzamin wewnętrzny sprawdzający umiejętności adepta po zakończeniu kursu. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia. Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest Nauka jazdy KRZYCHUL - Dąbrowa Górnicza. Przystąpcie do grona zadowolonych kierowców i twórzcie z nami grupę bezpiecznie poruszających się po drogach kierowców z wyobraźnią! Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podrywanie- jak się tego nauczyć? »

  Nawiązywanie kontaktów z nieznajomymi kobietami nie jest Twoją mocną stroną? Twoje podrywanie za każdym razem kończy się tak samo? Zastanawiałeś się dlaczego tak się dzieje? Jeżeli chcesz sprawdzić jakie błędy popełniasz, to zapraszam Cię na moją stronę. Dowiesz się z niej między innymi jak przebiega skuteczne podrywanie dziewczyn, i jak oczarować kobietę już na pierwszym spotkaniu. A może chcesz się dowiedzieć o czym rozmawiać na randce? U mnie znajdziesz garść cennych informacji. Zachęcam do czytania i komentowania.

  Data dodania: 11 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoleniaperfectum.pl - szkolenia i kursy w Warszawie »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów i szkoleń w Warszawie, jako firma szkoleniowa działamy na warszawskim rynku od lat. W naszej ofercie znajdują się m.in. zawodowe kursy kosmetyczne, kursy stylizacji paznokci, kursy wizażu, kursy fryzjerskie, kursy masażu oraz wiele innych. Posiadamy wykwalifikowana kadrę trenerów i szkoleniowców, która posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów i szkoleń. Prowadzimy również kursy finansowane przez Urząd Pracy! Sprawdź nasza ofertę i zadbaj o swój rozwój zawodowy już dziś!

  Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »