Szkoła tańca Gdańsk - nauka tańca dla dzieci i dorosłych w SoSalsa

Szkoła tańca Gdańsk - nauka tańca dla dzieci i dorosłych w SoSalsa Najlepsza szkoła tańca w Trójmieście. Zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych, solo i w parach. Poznaj najgorętsze style taneczne dzięki instruktorom SoSalsa. W ofercie między innymi salsa, kizomba, bachata, taniec towarzyski, jazz, balet, hip hop i wiele innych. Dodatkowo możliwość uczestnictwa w zajęciach open (izolacje, stretching, joga, latin fit) oraz wykupienie lekcji indywidualnych, w tym kursu dla par.

Szczegóły strony sosalsa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sosalsa.pl:

Szkoła tańca Gdańsk - nauka tańca dla dzieci i dorosłych w SoSalsa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • nauka rysunku »

  Zapraszam wszystkich poszukujących nowych umiejętności do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którym to każdy - mały czy duży - może poznać tajniki rysunku i malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, da szansę osobom wybierającym się na ASP przygotować się do egzaminu wstępnego na tą właśnie uczelnie. Po za szkoły rysunku oferujemy również kurs malarstwa za sprawą którego będą Państwo ruszać pędzlem w mistrzowskim stylu. Po ukończonym kursie w naszym studio, będą Państwo bez przeszkód rysowali akty, martwą naturę i malowali dla przykładu portrety. Kursy organizujemy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmaceutyczny śląskie »

  Spółka cywilna "AS" w Sosnowcu istnieje na rynku od 1998 roku, co sprawia, że jest firmą stabilną i solidną. Dyrektorem Szkół jest doktor nauk prawnych oraz absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie Stanisław Dybich. Szkoły "AS" posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz cieszą się pozytywną opinią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Co nas wyróżnia: bardzo dobra wykwalifikowana i przyjazna uczniom, kadra nauczycielska, rozszerzony program nauczania języków obcych w systemie lektorskim, zwiększona liczba godzin matematyki pod kątem przygotowania do obowiązkowego egzaminu maturalnego z tego przedmiotu, indywidualne podejście do ucznia.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka, lekcje śpiewu. Zajęcia »

  Nauka śpiewu to nasza specjalność, Warszawa to miasto, gdzie organizujemy warsztaty wokalne. Oferujemy profesjonalne lekcje śpiewu prowadzone przez wybitnych muzyków. Nasze zajęcia wokalne przygotują cię do występów solistycznych i grupowych.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Zajęcia dydaktyczne w szkole Business School prowadzone są przez doskonałych wykładowców. Marzysz o zawodzie księgowej? Nie masz pojęcia którą szkołę wybrać? Zajrzyj na nasze forum i poznaj sugestie forumowiczów. Poszukując swojej drogi zawodowej warto sprawdzić ofertę szkół policealnych. Propozycja Szkół Policealnych jest obecnie nader obszerna. Chcesz posiąść wiedzę w kierunku zarządzanie, nic nie stoi na drodze. Renomowane szkoły policealne na terenie całego kraju.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielski Bell Kraków »

  Nauka jest tym co często sprawia ludziom wiele trudności dlatego, dobrym pomysłem jest wybierać do nauki te rzeczy, które naprawdę lubimy. W dużych miastach obserwujemy rosnącą tendencję popularności nauki języków obcych szczególnie zaś języka angielskiego.
  Rosnące zainteresowanie jest wynikiem coraz większej świadomości potrzeby użytkowania tego języka w codziennym życiu z drugiej zaś strony wypływa to z faktu, że znacząca część popularnej rozrywki takiej jak muzyka czy filmy jest powiązana z językiem angielskim.
  W Królewskim Mieście Kraków popularność szkół językowych nie spada od lat. Każdy jest w stanie znaleźć odpowiednią dla siebie szkołę oraz kurs językowy.
  Można do tego celu wykorzystać internet i wpisać do wyszukiwarki frazę "kurs angielski Kraków" wśród wielu wyników ukarzą nam się te dotyczące jednej z najstarszych szkół językowych. To szkoła językowa Bell.
  Ponieważ kiedyś osobiście testowałem tam kurs języka angielskiego pragnę zachęcić was do odwiedzenia Bell i wybrania czegoś dla siebie, gdyż naprawdę warto.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa Warszawa »

  Przedstawiana Szkoła Podstawowa, działająca na teranie miasta Warszawa, realizuje bardzo ciekawy program kształcenia. Naszą misją jest zapewnienie warunków wspomagających rozwój wychowanków. Organizujemy szereg zajęć dodatkowych. Zaliczają się do nich m.in. zajęcia z języka angielskiego, nauka tańca, nauka gry na instrumencie, zajęcia plastyczne. Jesteśmy placówką mocno zakotwiczoną w tradycji. Tworzymy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Kształcenie w naszej szkole to pewność edukacji na najlepszym poziomie.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  W grudniu 2011 ruszył nieznany wzór Nasza Stary Kontynent - Kompetencje językowe na europejskim rynku pracy. Projekt został rozszerzony o jęzor rosyjski. Zgłosiło się co niemiara nowych osób zainteresowanych nauką języka obcego natomiast prócz tego parę grup kontynuowało naukę za sprawą kolejne 3 miesiące z poprzedniego cyklu projektu. Zajęcia odbywały się aż do marca 2012 roku blisko ul. Dąbrowskiego 38 w pokoju 103.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa »

  Witamy serdecznie w środek Nauki Języków Europy Wschodniej oraz Azji Centralnej, które specjalizuje się w nauczaniu języka rosyjskiego, w organizowaniu kursów, przygotowujących aż do międzynarodowych egzaminów na certyfikat, oraz także w przygotowywaniu profilowanych szkoleń z rosyjskiego dla firm.
  Nasi nauczyciele w dodatku znajomości języka, potwierdzonej licznymi dyplomami, ukończyli studia dydaktyczne dodatkowo mają duże empiria w nauczaniu języka rosyjskiego. Co najistotniejsze są oni podobnie pasjonatami kultury rosyjskiej, preferują udzielać lekcji oraz czuje się owo poprzednio odkąd pierwszych zajęć.
  Wszelkie nasze kursy również kursy są "szyte wzorem", oraz programy nauczania spełniają kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna nauka języka »

  Prowadzona poprzez nas szkoła językowa (Gdańsk) umożliwiają naukę języka każdej chcącej osobie, niezależnie od dotychczas posiadanych kwalifikacji. Nauka angielskiego (trójmiasto) prowadzona jest na każdym poziomie: zaczynającym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Można także wyselekcjonować kursy angielskiego (Gdańsk) na poziomie korporacyjnym czy poszerzać swoją edukację o specjalistyczne słownictwo oraz zwroty na bardzo wysokim poziomie. Prowadzimy testy kompetencyjne, ażeby zakwalifikować nowego kursanta do najbardziej adekwatnej grupy zajęciowej.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Olsztyn »

  Oferujemy naukę w klasycznej formie oraz metody nauki bezpośredniej. Metoda direct pozwala na sprawne przyswajanie języka obcego, powiązane z naturalnym sposobem uczenia się. Metodyczne powtarzanie zaznajomionego materiału i wprowadzanie nowych tematów pozwala efektywniejszą naukę. Lekcje w Masters prowadzone są w poprzez konwersacje, aby nauczyć słuchaczy reakcji na język obcy w rzeczywistych warunkach, na zasadzie reakcji na bodziec. Direct metod metoda w którą cechuje znacznie więcej mówienia w porównaniu z innymi metodami nauczania.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »