Terapeutyczne przedszkole Szczecin

Terapeutyczne przedszkole Szczecin Zapraszamy rodziców dzieci autystycznych i z zespołem Aspergera oraz innymi niepełnosprawnościami do zapisów do naszego przedszkola terapeutycznego w Szczecinie. Przygotowaliśmy dla dzieci szereg zajęć terapeutycznych takich jak: integracja sensoryczna, rehabilitacja ruchowa, terapia ręki, muzykoterapia, masaże, terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia psychologiczna, terapia logopedyczna, zajęcia na basenie, hipoterapia, dogoterapia oraz terapia taktylna. Nasi terapeuci to starannie dobrany, wykwalifikowany zespół profesjonalistów. Polecamy dokonanie zapisu dzieci na nowy rok przedszkolny 2017/2018. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu, adresem e-mail lub osobisty.

Szczegóły strony www.terapeutyczne-przedszkole.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.terapeutyczne-przedszkole.pl:

Terapeutyczne przedszkole Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 8 Odwiedziny baiduspider 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • opieka nad dziećmi rzeszów »

  Bardzo serdecznie witam rodziców naszych milusińskich i zapraszam do naszego nowego przedszkola w Rzeszowie. Aby nasze ukochane maluchy się nie nudziły, gwarantujemy wspaniałą zabawę jak również inne zajęcia rozwijające zdolności naszych pociech. Są to w szczególności dwa języki obce - niemiecki i angielski, lekcje z rytmiki i gimnastyki, zajęcia twórcze, jak również opieka medyczna. Posiadamy również auto marki Mercedes VITO, którym możemy przewozić dzieci. Możliwy jest także wynajem sali, aby zorganizować uroczystości dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klubik Malucha bawialnia Szczecin »

  Klubik Malucha to nadzwyczajne miejsce przez wzgląd na zachęcającą do igraszek salę zabaw zaopatrzoną w zjeżdżalnię, baseny z kulkami, huśtawki i inne urządzenia, które nie zezwolą żadnemu maluchowi nudzić się. W nadzwyczajnie wyekwipowanej sali zabaw zorganizujemy rocznicę urodzin, których Wasze dziecko przez długi okres czasu nie zapomni. Przywołamy do zabawy postaci z ulubionych bajek, poprowadzimy konkursy a nagrodami a na końcu zaprosimy wszystkich gości na ogromny wyborny tort! Dużym powodzeniem cieszą się urodziny eko, w trakcie których nawet słodycze wcinane przez dzieci są zdrowe! Każdego dnia zapraszamy wszystkie dzieci na rekreację oraz na godziny edukacyjne, które pomogą skutecznie rozwijać talenty Waszych dzieci. Proponujemy lekcje lingwistyczne, muzyczne – szczególny akcent kładziemy na rytmikę a z nowatorskich propozycji zapraszamy na warsztaty ceramiczne, w czasie których dzieci rozwiną zmysł dotyku a same zajęcia dają ogromną satysfakcję brzdącom, jako że efekt pracy jest namacalny. Celowo dla mam (i nie tylko) uruchomiliśmy program Mama na zakupach. Rodzice mogą własne dziecko zostawić na parę godzin w naszym Klubiku, by w tym czasie bez nerwów pozałatwiać sprawy urzędowe czy też zrobić zakupy. Brzdące ten czas zużytkują na zabawę, ale również spędzą go na malowaniu czy lepieniu z plasteliny a także innych formach rekreacji podpowiedzianych przez rodziców. Maluch w tym czasie będzie się u nas czuć nieskrępowanie i pewnie. Zapraszamy serdecznie do Klubiku Malucha każdego dnia – kompetentna kadra zatroszczy się o Wasze dzieci – o ich odpowiednie samopoczucie i bezpieczeństwo, a czas spędzony w naszej bawialni to atrakcyjna zabawa powiązana z nauką oraz niezapomniane wrażenia.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne żłobki wrocław »

  Gdy któryś z mieszkańców Wrocławia będzie poszukiwał opieki dla swojego dziecka, powinien korzystać z najprostszej metody, jaką jest wyszukiwarka internetowa. Wystarczy, że wyszuka takie terminy, jak kluby malucha we Olsztynie, żłobki Szczecin, czy także opiekunki w Warszawie. Ze 100% pewnością znajdzie wtedy dość dużo dobrych ofert.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Kraków »

  Zadbaj o przyszłość swoich maluchów od najmłodszych lat, które są przecież dla nich najbardziej znaczące! Niech rozwijają zdolności zabawy w grupie innych dzieci, umiejętności ruchowe, artystyczne i nie tylko już w wieku przedszkolnym! Pomoże Ci w tym niepubliczne Przedszkole Ekologiczne EKOSKRZAT! U nas za sprawą bogatego programu dydaktycznego, realizowanego w sposób zabawny i odpowiedni dla maluchów będą one mogły w pełni rozwinąć, teraz i w przyszłości. Przyjazne przedszkole jest zlokalizowane w Krakowie, na ulicy Rakuś 72.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole, żłobek Grodzisk Mazowiecki - www.malypoliglota.pl »

  Stworzyliśmy przedszkole, miejsce wyjątkowe, przyjazne dzieciom, witane z uśmiechem przez dzieci. Towarzyszy nam niezachwiana wiara w nieograniczone możliwości dzieci i dlatego w naszym przedszkolu nie stawiamy granic dziecięcemu rozwojowi. Wierzymy, że to, co my dorośli, nazywamy nauką, dla małych dzieci jest fascynującą zabawą. Realizując program wychowania przedszkolnego prowadzimy szereg innych zajęć: plastyczne, rytmiczne, ortofoniczne, taneczne i przede wszystkim zajęcia języka angielskiego. Nie chcemy jednak burzyć dziecięcego poczucia bezpieczeństwa i przekonania, że w naszym przedszkolu zabawa nigdy się nie kończy - dlatego postanowiliśmy wszystkie te zajęcia zintegrować z programem edukacji przedszkolnej. Dzięki temu dzieci w naturalny sposób przyswajają wiedzę - myjąc ręce uczą się języka angielskiego, układając puzzle poznają kontynenty a podczas zabaw na świeżym powietrzu uczą się kroków walca...
  Nasze dzieci kochają swoje Panie a my wiemy dlaczego. Panie znają odpowiedź na każde pytanie, pięknie opowiadają bajki, maja mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, przytulą kiedy jest smutno, zawsze są miłe i nigdy nie przestają się uśmiechać.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wieliczka »

  Bardzo ważne jest to, by o rozwój potomstwa zadbać już od najwcześniejszych lat. W tym czasie to maleństwo uczy się najszybciej, pozyskuje dużo zdolności i ma chęć do tego, aby dowiadywać się coraz więcej. Trzeba zatem zadbać o to, żeby dostarczyć mu jak najodpowiedniejsze warunki kształcenia się. Prywatne przedszkole w Wieliczce to miejsce, gdzie przez bawienie się maluch nauczy się dużo ważnych kwestii. Nie będzie traktowało tego jako przykrość, lecz jako przyjemność. Ponadto czynimy, że maleństwo u nas czuje się doskonale jak u siebie. Cudowna aura i dobrze dobrana grupa pedagogiczna czuwa nad maluchami. Przedszkole Wieliczka to placówka, gdzie bez strachu możesz zaprowadzić swe maleństwo. Zaopiekujemy się nim, zadbamy o to, żeby czuło się wspaniale a także zagwarantujemy mu narzędzia rozwijania się. Maluch na pewno będzie zadowolony i z chęcią przyjdzie tutaj kolejnym razem. Takie przedszkole to doskonały pomysł dla każdego.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Katowice »

  Ele Mele Dudki to niepubliczne przedszkole, działające w Katowicach. Zapewnia swoim podopiecznym idealne warunki do rozwoju umiejętności i nowych zainteresowań. Warsztaty, w których szkraby biorą udział, pobudzają ich kreatywność, uczą je właściwych manier i spędzania czasu z równolatkami. Placówka stworzyła interesujący program nauczania, z którego mogą korzystać dzieci. Poprzez zabawę uczą się języków obcych, poznają literki. Na stronie www ośrodka znajduje się więcej informacji oraz cennik. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kangurek - przedszkole niepubliczne Białystok »

  Monitorowane, niepubliczne przedszkole z Białegostoku - Kangurek - zaprasza wszystkich rodziców, dla których najwyższą wartość stanowi bezpieczeństwo i rozwój ich pociech, do zapoznania się z programem przedszkola dostępnym na stronie internetowej www.kangurek-klub.pl . Dzięki wyspecjalizowanej i doświadczonej kadrze wychowawców zajęcia w naszej placówce to połączenie nauki z zabawą. Prowadzimy zajęcia dodatkowe dla dzieci, jak nauka języków obcych czy taniec.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Przedszkolaka-Twórczej aktywności dziecka »

  Zapraszamy na naszą stronę! Nasza akademia jest placówką dydaktyczno wychowawczą, która zapewnia profesjonalną opiekę oraz poczucie bezpieczeństwa wszystkich przedszkolaków w wieku od 1 do 5 roku życia. Opierając się na ponad 30 letnim doświadczeniu w procesie prowadzenia przedszkola zapewniamy w ten sposób naszym dzieciom ułatwienie lepszego dostępu do wiedzy w okresie szkolnym, a to pozwala w przyszłości otworzyć drogę do sukcesu w dorosłym życiu.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Motylek 3 »

  Przedszkole Prywatne Motylek 3 funkcjonuje od 2012 roku. W Motylku planując aktywność z dziećmi realizujemy programową podstawę wychowania przedszkolnego wymaganą przez MEN. Istotną rzeczą jest fakt, że obszar kształcenia określony w programowej podstawie jest wzbogacony w indywidualnych planach wychowania przedszkolnego przez nauczyciela naszej placówki.
  Staramy się również o to, aby nauka przedszkolaka realizowała się zgodnie z możliwościami i łączyła się z zabawą. Na przedszkolaków czekają ciekawe ćwiczenia ruchowe i sportowe. W naszym przedszkolu prowadzimy również naukę obcych języków, wskazanych przez rodziców. Serdecznie zapraszamy do do naszego przedszkola w dzielnicy Ochota. Dowiedz się więcej.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »