e-Marketing skutecznie

e-Marketing skutecznie Witaj, nazywam się Michał Janiszek.
Zajmuję się emarketingiem. W ramach Instytutu Nowoczesnego Biznesu, którego jestem właścicielem, oferujemy dla naszych klientów usługi związane ze zdobywaniem klientów poprzez Internet. Ponadto zajmujemy się organizowaniem szkoleń przez Internet oraz kursów świadczonych drogą mailingową.
W naszych działaniach skupiamy się przede wszystkim na pełnym zadowoleniu klienta. Każde nasze działanie jest objęte bezwarunkową gwarancją satysfakcji. Organizowane przez nas szkolenia i kursy przygotowujemy niezwykle starannie i w taki sposób, aby dać naszym klientom maksymalną wartość dodatną.
Pozdrawiam i zapraszam,
Michał Janiszek

Szczegóły strony michaljaniszek.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę michaljaniszek.pl:

e-Marketing skutecznie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 162 Odwiedziny baiduspider 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Tańca Riviera Łódź »

  Upalne lato w mieście? Jeśli tak to tylko w najbardziej roztańczonym towarzystwie - zapisz się już dziś na wakacyjny kurs ! 4 wejścia w cenie 55zł !Promocja dotyczy kursów: latin solo, salsa solo, street fusion, taniec towarzyski, taniec brzucha, salsa w parach, hip - hop. Szkoła Tańca „Riviera” zaprasza na zajęcia - zapewniamy wysoki poziom nauczania, oparty na wiedzy i umiejętnościach naszej kadry instruktorskiej oraz dużych możliwościach technicznych jakie dają cztery 100-metrowe sale taneczne. Zajęcia odbywają się w pomieszczeniach z parkietami, zabezpieczającym przed urazami stawów kolanowych oraz regulowanymi optycznie lustrami, dającymi wysoką wierność odbicia. Całość dopełnia profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz przestronne garderoby z indywidualnymi szafkami i prysznicami. Oprócz możliwości nauki klasycznych technik tańca, oferujemy również innowacyjne zajęcia tańca nowoczesnego, szeroki wybór zajęć flamenco a także połączenia tańca i fitnesu dla osób chcących nie tylko świetnie sie bawić ale i poprawić swoją sylwetkę! www.rivieralodz.pl. Szkoła Tańca RIVIERA Łódź ul. Kopcińskiego 31d Łódź, tel. (42) 630 32 58lodz@taniec.net

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa, szkolenie BHP »

  Firma Comes świadczy kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Istnieje możliwość odbycia szkolenia w zakresie bhp sposobem e-learning. Główna siedziba firmy mieści się w stolicy, więc oferta nosi nazwę BHP Warszawa. Oferta usług BHP adresowana jest zarówno do małych, jak i dużych firm.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  Gdzie wykorzystuje się projektowanie aplikacji w teraźniejszych czasach? Wiele spółek stosuje takie oferty, gdy potrzebują aplikacji użytych do konkretnych i niepopularnych pomiędzy innych korporacji celów. Wielu ludzi zarabia w ten teraz metodę. by pomóc sobie wyobrazić, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu oferty, pomyślcie, że zakładacie spółkę. Firma jest duża, posiada wiele siedzib, klientów i pracowników. Jak to można wszystko ogarnąć? W takim momencie szukamy adekwatnej osoby lub sami kończymy kurs php, które pomogą nam rozwiązać taki problem. Wówczas człowiek, który para się tworzeniem oprogramowania, pisze dla nas program, który przykładowo. będzie samoczynnie zapisywał wszystkie firmowe transakcje, przechowywał dane kontrahentów, czy przypominał nam o bardzo istotnych spotkaniach itd. W sieci Internet nierzadko niełatwo znaleźć program, który zaspokoi zamówienia spółki. I tu zaczyna się rola projektanta aplikacji. Warto wspomnieć, że taki programik, może nam wykupić ciut wolnego czasu,, a oprócz tego nerwów. Masz własną firmę? Stwórz własną aplikację i ciesz się z swoich osiągnięć!

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia księgowość Warszawa »

  Największy portal szkoleniowy w Polsce. Obecne obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, wyekwipowane są w projektor oraz ekran ciekłokrystaliczny. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swe szkolenie i wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie. Właściwym miejscem na zaaranżowanie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od gwaru miasta. Szkolenia w przedsiębiorstwie to świetna sposobność do integracji zespołu pracowników.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK Henio - Prawo jazdy Sosnowiec »

  Jesteś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej lub okolic? Obawiasz się pierwszych kroków i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Zajrzyj do OSK Henio - Prywatny Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców, prowadzi kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające. W zakresie kursu zapewniamy darmowo materiały do nauki i egzamin wewnętrzny sprawdzający umiejętności adepta po zakończeniu kursu. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia. Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest Nauka jazdy KRZYCHUL - Dąbrowa Górnicza. Przystąpcie do grona zadowolonych kierowców i twórzcie z nami grupę bezpiecznie poruszających się po drogach kierowców z wyobraźnią! Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe Warszawa »

  Akademia Biznesu MDDP Warszawa zaprasza na szkolenia biznesowe menedżerskie, sprzedażowe, z zakresu rozwoju osobistego oraz szkolenia miękkie.
  Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie największych firm szkoleniowych. Wieloletnia praktyka w organizowaniu szkoleń, pozwala nam na dzielenie się z Państwem wiedzą najwyższej klasy ekspertów, trenerów i wykładowców.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hanna Szulczwska tłumacz przysięgły »

  Tłumaczenia są rzeczną nieodzowną przy prowadzeniu firm zajmujących się międzynarodowym handlem. Jeśli więc interesuje cię tłumacz przysięgły w językach takich jak włoski oraz angielski serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się nie tylko tłumaczeniami. Planujemy oraz prowadzimy szklenia angielski dla firm pomagające wdrożyć posługiwanie się językiem wśród pracowników. Jesteśmy w stanie zapewnić, że żadna inna firma nie da sobie rady tak dobrze jak my zarówno z tłumaczeniami jak i szkoleniami z języka włoskiego i angielskiego. Przekonaj się o tym sam wybierając właśnie nas!

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Firma Solar wykonuje precyzyjne analizy stanu higieny pracy. Oferujemy całościowe usługi w obrębie bezpieczeństwa i higieny pracy. Miastem, w którym świadczone są profesjonalne szkolenia BHP, jest Warszawa. Gwarantujemy materiały - skrypty, pomagające we właściwym przyswojeniu wiedzy przez słuchacza. Ceny spotkań ustalane są indywidualnie wg typów stanowisk i liczby osób. Jest możliwość przejścia nauki pierwszej pomocy, bardzo ważnej w ratowaniu życia. Organizujemy jednorazowe zlecenia, bądź miesięczną obsługę na podstawie umowy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grupa CARGO zapewnia szkolenia kierowców. »

  Grupa CARGO powstało w 1992 r. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, murarz, florysta i wiele innych). Zobacz różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na terenie całego kraju.
  - doskonalenie kadr (kursy komputerowe i wiele innych)
  - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna, symulator dachowania)
  - badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania okresowe)
  - wynajem busa
  Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie można sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. Świadczymy nasze usługi dla klientów indywidualnych oraz grup.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Emiro BHP »

  BHP, to coś o co muszą koniecznie zadbać zarządzający dużymi podmiotami gospodarczymi. Połączone z tym zobowiązania zalecamy zlecić profesjonalistom zatrudnionym w firmie Emiro. Pracownicy tej firmy uprawnieni są do doradztwa związanego z kodeksem pracy, ale również do realizowania warsztatów, pomiarów oraz dokumentów powiązanych z BHP. Na stronie emiro.pl mieści się szczegółowy rejestr szkoleń prowadzonych przez firmę. Należą do nich cykliczne, generalne i także początkowe szkolenia bhp oraz szkolenia z bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Emiro przeprowadza dokumenty wypadkowe które tyczą się wypadków w pracy, ale i tych w drodze do i z pracy. Firma dokonuje ocen miejsc pracy i pomieszczeń firmowych pod względem różnych zagrożeń i udziela porad zapobiegawczych. Specjaliści Emiro oceniają ryzyko zawodowe jak i reprezentują spółki przed Państwową Inspekcją Pracy i PIS.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »