Komputery

Komputery Informatyka to branża, obejmująca programy komputerowe, czyli systemy operacyjne na przykład Windows, programy serwerowe typu Novell, narzędzia do projektowania oprogramowania, oprogramowanie użytkowe typu Microsoft Office, Photoshop, PageMaker, w których użytkownik bezpośrednio wykonuje prace. Oprogramowanie pracuje na komputerach, które wciąż się udoskonala. Komputery i programy mogą być w pełni wykorzystane pracując w sieci. Sieci komputerowe to zarówno sieci lokalne LAN łączące komputery w biurze, szkole oraz sieci rozległe WAN łączą miasta, kraje. strona internetowa Komputery-sieci podejmuje rozmaite tematy z zakresu sprzętu informatycznego.

Szczegóły strony komputery-sieci.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę komputery-sieci.pl:

Komputery

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny googlebot 252

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rzeczywistość Rozszerzona »

  Wyszukujesz spółki, która konkurencyjne ceny zaprogramuje Tobie aplikację na Androida? Masz określone wymogi co do spółki, która będzie kodowała Tobie aplikację? Jeżeli tak, to proszę skontaktuj się z którymś spośród naszych specjalistów, a przedstawi Tobie naszą ofertę. Numer telefonu znajduje się na naszej witrynie www. Przede wszystkim zajmujemy się programowaniem programów na androida, lecz również damy radę zakodować programy na pozostałe systemy. Wszystko jest sprawą dogadania.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędny system CMS »

  Wyjątkowa oferta Agencji Promoship zamieszczona została na prezentowanej stronie www. Działamy z pasją, aby usatysfakcjonować wszystkich naszych klientów. Oferujemy specjalistyczny system CMS FlexiWeb zarządzający treścią na witrynie www . Na stronie www widnieją sylwetki zadowolonych z naszych realizacji firm. Na portalu zostały szczegółowo opisane wszystkie oferowane moduły systemu CMS.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO, kosztorysowanie »

  Solidna Norma Pro zawiera wszystko, co potrzebne użytkownikowi do komfortowej obsługi i sporządzania kosztorysów. Łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji zapewnia szybkie tworzenie kosztorysów. Ważnym atutem jest kompletna baza normatywna. Wszystko to umożliwia błyskawiczne obliczenie wszelkich kosztów, które należy ująć przy planowaniu inwestycji, lub rozliczaniu robót. Chyba nie ma potrzeby kogokolwiek przekonywać, jak bardzo istotne są to czynniki.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raportowanie sprzedaży Android - Companion »

  SalesCompanion - system raportowania sprzedaży mobilnej mający na celu usprawnić pracę handlowców oraz podwyższyć sprzedaż. System ułatwiający planowanie i zarządzanie czasem pracy. Charakteryzuje się maksymalną prostotą i komfortem obsługi. Gwarancja satysfakcji!

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do pełnej księgowości »

  Współczesne programy do pełnej księgowości, proponowane przez firmę Atisoft to systemy niezbędne w każdym średniej wielkości przedsiębiorstwie. Oferowane przez nas oprogramowanie Insert to systemy najwyższej jakości, spełniające wszystkie standardy a także bardzo popularne na rynku. Zapraszamy do kontaktu z nami, poradzimy które aplikacje będą w największym stopniu poprawne dla Państwa.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windows 8 »


  Windows 8 stworzono na bazie systemu operacyjnego Win 7. Różnica jednak polega przede wszystkim na znacznie zmodyfikowanym interfejsie, lecz z możliwością powrotu na tradycyjny pulpit. Ekran startowy stwarza opcję połączenia się z bliskimi, uruchomienia internetowej przeglądarki, uruchomienia ulubionej play listy, sprawdzenia prognozy pogody, itp. A to wszystko za sprawą jednego z mnóstwa kafelków, które tworzą pulpit. Wystarczy zdecydować się na odpowiednie kafelki, umieszczając je na ekranie w dowolny sposób. Zaletą jest ponadto opcja szybkiego przechodzenia między aplikacjami i przesyłania plików. Innowacją może być, jeśli chodzi o Win 8, brak konieczności wstukiwania hasła. Windows 8 może zaproponować opcję hasła w formie zdjęcia, odwzorowywanego z uprzednio wybranego obrazka. Pozwala to na ogromne bezpieczeństwo w czasie korzystania z komputera. Chcesz podążać z duchem czasu? Zdecyduj się na Win 8 do swojego komputera. Również z tego powodu, że Windows 8 proponowany jest aktualnie w przystępnej cenie.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne »

  Aplikacje mobilne stają się coraz w wyższym stopniu znane i raczej na pewno będą na tej glorii zyskiwały. Jeżeli weźmiemy pod wzmiankę tworzenie i programowanie aplikacji mobilnych to jest nieco firm które specjalizują się w tego typu zleceniach. Salto jest jedną z nich, na dodatek radzi sobie doskonale. Jednostka ta wykona dla Ciebie aplikacje biznesowe czy też gry które przyniosą Ci wiele frajdy. Wszystko to produkowane jest pod najpopularniejsze platformy mobilne takie jak Ipad, Iphone czy Android. Zapraszamy na stronę www gosalto.pl gdzie zdołasz dowiedzieć się o wiele więcej o usługach jakie grupa Salto oferuje.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zasoby Ludzkie w systemie ERP »

  Odpowiednie podejście do kadry pracowniczej na pewno spełnia system HR, jest jednym z systemów wchodzący w oprogramowanie biznesowe ERP. Co to jest HR? Odpowiedz jest bardzo prosta, pracownicy, którzy pracują w firmie i tworzą ją, to ludzie w firmie, ich praca, płace, zwolnienia, itp., ponieważ kapitał ludzki kieruje i zarządza technologiami. Plany pracy, kraty rcp, dzielenie zadań w pracy to elementy które są w firmie na porządku dziennym. Blogowa forma tej witryny przedstawia korzyści z wdrożenia systemu oprogramowania Zasoby Ludzkie ERP. Blog ten zagłębia się szczegółowo w tajniki takiego narzędzia jak system ERP.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program dla firmy przewozowej »

  Program dla przewoźników eKOMAKO Traveler skierowany jest dla przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą biletów autobusowych, lotniczych, promowych, a także transferami na lotnisko i innym tego typu usługami. Strona internetowa firmy jest zintegrowana z systemem rezerwacji biletów. Klienci mogą oprócz rezerwacji biletów, zapoznać się na stronie z rozkładem jazdy i regulaminem przewozów. Aplikacja umożliwia dokonywanie płatności elektronicznych – rezerwacja odbywa się dopiero po otrzymania należnej kwoty. Zachęcamy do bezpłatnego przetestowania wersji DEMO! Bezpłatna infolinia handlowa 801 109 509.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • MedFile - dokumentacja medyczna online »

  MedFile to kompleksowy zestaw narzędzi, ułatwiających komunikację w placówkach służby zdrowia - nasze aplikacje, pozwalając prowadzić medyczną kartotekę pacjentów, idealnie sprawdzają się w procesie współpracy lekarzy, farmaceutów, pacjentów i personelu medycznego. Bezpieczeństwo, intuicyjność oraz łatwy dostęp do naszego pakietu z poziomu każdego komputera placówki medycznej przysłużyły się już niejednemu gabinetowi czy przychodni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 25 03 2017 · szczegóły wpisu »