Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • BlogSonic - artykuły, porady i wskazówki na temat Magento »

  Choć w dzisiejszych czasach do stworzenia własnej strony internetowej nie trzeba posiadać super wiedzy, to jednak stworzenie profesjonalnego portalu czy też serwisu wymaga jednak posiadania pewnej, stosunkowo dużej wiedzy. Szczególnie, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że portal taki lub serwis nie będzie ustawiony na darmowym, często ograniczonym CMS, lecz zbudowany będzie od podstaw, na autorskim, profesjonalnym skrypcie.

  Webmasterzy czy specjaliści od skryptów php/mysql każdego dnia przeszukują internet, nie tylko w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań, ale również gotowych wzorców, które w prosty i bardzo szybki sposób można łatwo zaimplementować. Tego typu rozwiązania podawane są zresztą na portalach, forach czy też blogach dla programistów, gdzie programiści w szybki sposób przekazują swoją wiedzę. Można w takich miejscach znaleźć wszystko, począwszy od błahostek, jak pobieranie listy subskrybentów (magento get subscribers) danego serwisu, aż po rzeczy niezwykle skomplikowane, wymagające jak chociażby skrypty, które pobierają kolekcję produktów (magento get product collection), jednocześnie filtrując ją w określony sposób.

  Fora i blogi związane właśnie z tematyką programowania, tworzenia stron, a także modyfikowania tego typu rozwiązań to olbrzymia kopalnia wiedzy, która dodatkowo dostępna jest całkowicie za darmo. Zastosowanie takich technologii jak javascript czy też jQuery wymaga wiedzy i doświadczenia, najłatwiej zaś uczyć się można od innych, wykorzystując ich wiedzę, mając jednocześnie dostęp do ich twórczości. To pozwala efektywnie wykorzystywać możliwości danego języka, tworzyć skrypty, strony, sklepy czy programy w sposób przemyślany i zgodny z zasadami programowania.

  Programowanie jest trudnym i żmudnym zajęciem. Wymaga niemałej wiedzy i olbrzymiego doświadczenia. Wykorzystując więc takie blogi jak blogsonic.pl można się za darmo czegoś nauczyć. Można również z łatwością wykorzystać możliwości techniczne jakie daje ten blog, a dokładniej mówiąc jego twórca. Innowacyjne technologie webmasteringu dostępne są w bardzo szerokim spektrum w sieci, trzeba tylko wiedzieć, gdzie i w jaki sposób ich szukać.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog stron »

  Darmowy, płatny oraz moderowany katalog stron addurlweb.com.pl. Wszystkie wpisy sprawdzamy aby Wasze strony były wśród najlepszych i najwyżej ocenianych nie tylko przez Użytkowników ale również przez wyszukiwarki. Staramy się aby nasz katalog stron był zadbany i czytelny przez każdego. U nas dodasz stronę www zawsze do 3 kategorii. Zwiększa to szanse aby Twoją witrynę szybko zauważono. Posiadamy częste promocje dla wszystkich Użytkowników a dla zarejestrowanych dodatkowe bonusy.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przyłącza i roboty ziemne - Ziem-Bud.eu »

  Sprawdź naszą ofertę na roboty ziemne. Oferujemy różnego typu usługi koparką i innym sprzętem do prac ziemnych w okolicach miejscowości Wieliczka, Gdów, Myślenice, Kraków, czy Bochnia. Wykonujemy: przyłącza wody, kanalizacji, gazu, projekty, odbiory, montaż szamb i oczyszczalni, porządkowanie terenu przed i po budowie, wszelkie wykopy i inne usługi koparką i minikoparką (szczegóły oferty). Terminowość, sprawdzony sprzęt i wysokie kompetencje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Męskie garnitury na miarę - Rzeszów | Kraków »

  Mamy zaszczyt zaoferować Wam usługi krawca, który przyjedzie z wizytą do Was do domu. Chcemy zapewnić Wam najwyższą jakość usług, dlatego oferujemy Wam dojazd do Was, dzięki czemu poczujecie się pewniej. Nasz krawiec pojawi się u Was z próbkami, z których wspólnie wybierzecie odpowiedni materiał. Ściągnie z Was odpowiednią miarę, dzięki czemu powstaną garnitury męskie na miarę, ślubne. Możecie również u nas zakupić osobno koszule lub też spodnie. Dzięki naszym fachowcom powstają stylowe oraz klasyczne garnitury idealne dla każdego mężczyzny.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Moliland- sklep producenta artykułów wyposa »

  Sklep internetowy Moliland- miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór oryginalnych wyrobów drewnianych i metalowych do wyposażenia domu. Nasza Produkcja jest nastawiona na produkty, których próżno szukać na półkach tradycyjnych sklepów. Proponujemy atrakcyjne, funkcjonalne i jedyne w swoim rodzaju półki ścienne, przestrzenne ramki, drewniane lampki nocne LED oraz wiele innych artykułów, które udekorują Twoje mieszkanie i będą służyć przez długie lata.nnWszystkie wyroby drewniane i metalowe wykonujemy z niezwykłą starannością i precyzją, wykorzystując najwyższej jakości surowce pochodzące od sprawdzonych, krajowych dostawców. Stosujemy przede wszystkim prawdziwe, lite drewno, natomiast materiały drewnopochodne, takie jak sklejki czy płyty pełnią jedynie funkcję pomocniczą. Do wykończenia naszych artykułów do wyposażenia domu używamy atestowanych farb spełniających normy bezpieczeństwa.nnMoliland to w 100% polska firma. Kupując u nas wspierasz rodzimy biznes!nnZapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Analizy danych z badań marketingowych »

  Prezentujemy ofertę naszej oferty analitycznej dotyczącej badań rynku. Stosujemy sprawdzone metody i techniki badawcze, a także wykorzystujemy nasze innowacyjne rozwiązania, dedykowane przedsiębiorcom wielu branż. Przeprowadzamy zarówno analizy jakościowe, jak i ilościowe. Do każdego badania podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni wiarygodnych wyników, których zastosowanie w biznesie przyniesie rzeczywiste korzyści.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i nawiązania kontaktu z nami!

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • badania satysfakcji pracowników »

  Dzień Dobry.
  Jeśli twój pracownik nie pracuje wydajnie, a chcesz to zmienić, koniecznie skontaktuj się z nami a także wstąp na nasza stronę www i dowiedź się więcej o badaniach satysfakcji pracowników. Mówiąc w dużym skrócie są to badania, które mają na celu sprawdzić, co jest przyczyną gorszej pracy, jednak również wprowadzenia należytych metod jak również motywacji, żeby pracownik osiągną pełną i perfekcyjną pracę na stanowisku. Badanie to umożliwi orzec, co załoga myślą i czują, a na skutek temu dowiesz się jak sprostać słabszej pracy. Pozdrawiam

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe, Negocjator »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań "Tajemniczy Klient". Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Dzięki powiązaniu wyników badania Mystery Shopper z systemem wynagradzania pracowników lub partnerów franchising'owych, uzyskujemy dodatkowe, niezwykle skuteczne działanie " motywujące ".

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania internetowe »

  Instytut Informacji Rynkowej - DPConsulting zajmuje się badaniami rynku. Przeprowadzamy badania ilościowe i jakościowe. Podejmujemy się realizacji fragmentów większych projektów badawczych, np. zbieranie danych, analiza danych itp. Jesteśmy zespołem osób zarządzających projektami badawczymi na terenie całego kraju. Pracujemy w sektorze „b2b” i „b2c” w tym dla sektora FMCG. Dysponujemy siecią koordynatorów i ankieterów na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy. Instytut Informacji Rynkowej - DPConsulting zajmuje się badaniami rynku. Przeprowadzamy badania ilościowe i jakościowe. Podejmujemy się realizacji fragmentów większych projektów badawczych, np. zbieranie danych, analiza danych itp. Jesteśmy zespołem osób zarządzających projektami badawczymi na terenie całego kraju. Pracujemy w sektorze „b2b” i „b2c” w tym dla sektora FMCG. Dysponujemy siecią koordynatorów i ankieterów na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania opinii publicznej »

  Tematyką strony internetowej research.inse.pl jest działalność instytucji badawczej wchodzącej w struktury Instytutu Nauk Społeczno-Ekonomicznych. Głównym przedmiotem zainteresowań przedstawianej instytucji są badania opinii publicznej. INSE Research gwarantuje kompleksową obsługę w dziedzinie badań wizerunku, produktu, konsumentów i satysfakcji. Instytucja składa się z naukowców i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w prowadzeniu projektów marketingowych i społecznych.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • analizy danych »

  Jak się masz? Miło nam zreferować własną propozycję dotyczącą statystyki, analizy danych, konsultingu analitycznego i wielu innych dziedzin. Nasze doświadczenia są bazujące o innowacyjne metody, do każdego zlecenia przystępujemy bardzo na serio, a przede wszystkim profesjonalnie i fachowo. Każdy nasz kontrahent dostanie od nas dowolne rady dotyczące dokonanych badań. Serdecznie zapraszam wszelkich zaciekawionych kooperacją. Pozdrawiamy rStat.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • FGI badania fokusowe »

  Witryna - oferta ośrodka badań marketingowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe specjalizuje się w realizacji projektów precyzyjnie przystosowanych do potrzeb klienta. Zakres usług wykonywanych przez PBJ Badania Marketingowe zawiera klasyczne badania jakościowe - FGI, IDI, copy-test, badania ilościowe - CATI, PAPI, internetowe jak i odrębne warianty badań takie jak np. badanie czytelności ulotki, Mystery Shopping - Tajemniczy Klient czy Desk Research.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie standardów obsługi klienta - z nami wyprzedzisz konkurencję! »

  Standardy obsługi to zbiór wskazówek, które pozwalają pracownikom w sposób właściwy i jednolity postępować z klientem. Mimo starań, standardy te nie zawsze wypracowane są w sposób poprawny lub też nie zawsze bywają przestrzegane.
  Z naszą pomocą zweryfikują Państwo stan standardów obsługi, jakie funkcjonują w Państwa przedsiębiorstwie oraz dokonają ich niezbędnych korekt - standardy, które projektujemy są dostosowane indywidualnie do charakteru firmy, każdorazowo zrozumiałe, krótkie i elastyczne. Nasze rozwiązania (poparte systematycznym stosowaniem) to gwarancja wyższej jakość obsługi, a co za tym idzie - także m.in.: lepszych wyników sprzedaży czy lepszego wizerunku firmy.
  Wiemy jak ważny jest zadowolony klient - z naszą pomocą klienci naszych Klientów również są zadowoleni.
  Więcej szczegółów na: www.standardy-obslugi.pl
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe opinii dla biznesu »

  Zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą analiz rynku prowadzonych z użyciem internetowego panelu, służącego badaniu opinii konsumentów. Nasza pomiary realizujemy z zachowaniem reprezentatywności, a także gwarantujemy czas realizacji nie przekraczający 48 godzin. Dostarczamy naszym klientom danych dotyczących świadomości produktu, wizerunku marki, preferowanych cen, odbioru konceptów produktów oraz wielu innych aspektów funkcjonowania firmy. Zleć nam badanie ankietowe już dzisiaj i zdeklasuj swoją bezpośrednią konkurencję!

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres: