Badanie standardów obsługi klienta - z nami wyprzedzisz konkurencję!

Badanie standardów obsługi klienta - z nami wyprzedzisz konkurencję! Standardy obsługi to zbiór wskazówek, które pozwalają pracownikom w sposób właściwy i jednolity postępować z klientem. Mimo starań, standardy te nie zawsze wypracowane są w sposób poprawny lub też nie zawsze bywają przestrzegane.
Z naszą pomocą zweryfikują Państwo stan standardów obsługi, jakie funkcjonują w Państwa przedsiębiorstwie oraz dokonają ich niezbędnych korekt - standardy, które projektujemy są dostosowane indywidualnie do charakteru firmy, każdorazowo zrozumiałe, krótkie i elastyczne. Nasze rozwiązania (poparte systematycznym stosowaniem) to gwarancja wyższej jakość obsługi, a co za tym idzie - także m.in.: lepszych wyników sprzedaży czy lepszego wizerunku firmy.
Wiemy jak ważny jest zadowolony klient - z naszą pomocą klienci naszych Klientów również są zadowoleni.
Więcej szczegółów na: www.standardy-obslugi.pl
Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły strony www.standardy-obslugi.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.standardy-obslugi.pl:

Badanie standardów obsługi klienta - z nami wyprzedzisz konkurencję!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Moderowany katalog stron oraz ogłoszeń. »

  http4u.pl jest to wyjątkowe miejsce prowadzenia biznesu w internecie. Oferujemy moderowany katalog stron www oraz ogłoszeń. Wypromuj się z nami. Czytelny panel administracyjny, mapy google, wyjątkowa ekspozycja wpisu.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • analizy danych »

  Jak się masz? Miło nam zreferować własną propozycję dotyczącą statystyki, analizy danych, konsultingu analitycznego i wielu innych dziedzin. Nasze doświadczenia są bazujące o innowacyjne metody, do każdego zlecenia przystępujemy bardzo na serio, a przede wszystkim profesjonalnie i fachowo. Każdy nasz kontrahent dostanie od nas dowolne rady dotyczące dokonanych badań. Serdecznie zapraszam wszelkich zaciekawionych kooperacją. Pozdrawiamy rStat.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • badania satysfakcji pracowników »

  Dzień Dobry.
  Jeśli twój pracownik nie pracuje wydajnie, a chcesz to zmienić, koniecznie skontaktuj się z nami a także wstąp na nasza stronę www i dowiedź się więcej o badaniach satysfakcji pracowników. Mówiąc w dużym skrócie są to badania, które mają na celu sprawdzić, co jest przyczyną gorszej pracy, jednak również wprowadzenia należytych metod jak również motywacji, żeby pracownik osiągną pełną i perfekcyjną pracę na stanowisku. Badanie to umożliwi orzec, co załoga myślą i czują, a na skutek temu dowiesz się jak sprostać słabszej pracy. Pozdrawiam

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania internetowe »

  Instytut Informacji Rynkowej - DPConsulting zajmuje się badaniami rynku. Przeprowadzamy badania ilościowe i jakościowe. Podejmujemy się realizacji fragmentów większych projektów badawczych, np. zbieranie danych, analiza danych itp. Jesteśmy zespołem osób zarządzających projektami badawczymi na terenie całego kraju. Pracujemy w sektorze „b2b” i „b2c” w tym dla sektora FMCG. Dysponujemy siecią koordynatorów i ankieterów na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy. Instytut Informacji Rynkowej - DPConsulting zajmuje się badaniami rynku. Przeprowadzamy badania ilościowe i jakościowe. Podejmujemy się realizacji fragmentów większych projektów badawczych, np. zbieranie danych, analiza danych itp. Jesteśmy zespołem osób zarządzających projektami badawczymi na terenie całego kraju. Pracujemy w sektorze „b2b” i „b2c” w tym dla sektora FMCG. Dysponujemy siecią koordynatorów i ankieterów na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe, Negocjator »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań "Tajemniczy Klient". Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Dzięki powiązaniu wyników badania Mystery Shopper z systemem wynagradzania pracowników lub partnerów franchising'owych, uzyskujemy dodatkowe, niezwykle skuteczne działanie " motywujące ".

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • FGI badania fokusowe »

  Witryna - oferta ośrodka badań marketingowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe specjalizuje się w realizacji projektów precyzyjnie przystosowanych do potrzeb klienta. Zakres usług wykonywanych przez PBJ Badania Marketingowe zawiera klasyczne badania jakościowe - FGI, IDI, copy-test, badania ilościowe - CATI, PAPI, internetowe jak i odrębne warianty badań takie jak np. badanie czytelności ulotki, Mystery Shopping - Tajemniczy Klient czy Desk Research.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w Internecie »

  Jeśli zastanawiasz się jak zarabiać w Internecie na swoich stronach? To odpowiedzią na to pytanie jest nasz serwis o zarabianiu w internecie na reklamie CPM. Wyświetlanie reklam na własnych stronach pozwala generować nawet całkiem duże zyski. Pod warunkiem iż nasze strony odwiedza odpowiednio duża ilość użytkowników. Więc jeśli szukasz informacji o zarabianiu w internecie to odwiedź naszą stronę. Nawet początkujący internauci mogą już teraz zarabiać w Internecie. Poznaj różne metody i sposoby na zarabianie opisane w sposób całkowicie obiektywny. Zapraszam do współpracy właścicieli witryn internetowych.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania opinii publicznej »

  Tematyką strony internetowej research.inse.pl jest działalność instytucji badawczej wchodzącej w struktury Instytutu Nauk Społeczno-Ekonomicznych. Głównym przedmiotem zainteresowań przedstawianej instytucji są badania opinii publicznej. INSE Research gwarantuje kompleksową obsługę w dziedzinie badań wizerunku, produktu, konsumentów i satysfakcji. Instytucja składa się z naukowców i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w prowadzeniu projektów marketingowych i społecznych.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analizy danych z badań marketingowych »

  Prezentujemy ofertę naszej oferty analitycznej dotyczącej badań rynku. Stosujemy sprawdzone metody i techniki badawcze, a także wykorzystujemy nasze innowacyjne rozwiązania, dedykowane przedsiębiorcom wielu branż. Przeprowadzamy zarówno analizy jakościowe, jak i ilościowe. Do każdego badania podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni wiarygodnych wyników, których zastosowanie w biznesie przyniesie rzeczywiste korzyści.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i nawiązania kontaktu z nami!

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe opinii dla biznesu »

  Zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą analiz rynku prowadzonych z użyciem internetowego panelu, służącego badaniu opinii konsumentów. Nasza pomiary realizujemy z zachowaniem reprezentatywności, a także gwarantujemy czas realizacji nie przekraczający 48 godzin. Dostarczamy naszym klientom danych dotyczących świadomości produktu, wizerunku marki, preferowanych cen, odbioru konceptów produktów oraz wielu innych aspektów funkcjonowania firmy. Zleć nam badanie ankietowe już dzisiaj i zdeklasuj swoją bezpośrednią konkurencję!

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »