Szkolenie defensive driving

Szkolenie defensive driving Szkoła bezpiecznej jazdy była utworzona w celu przeprowadzania szkoleń i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w dowolnym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza zmniejszenie ryzyka drogowego poprzez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving w czasie zajęć w ruchu drogowym. Jazda defensywna polega na przewidywaniu zagrożeń i świadome ich unikanie przez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest najczęściej wybierane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe realizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo uczestników naszych zajęć uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Kluczowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej widowiskowym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na zawsze zostanie w pamięci kursantów. Firma oferuje event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze na całkowitym luzie. Moto event jest tworzony dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

Szczegóły strony szkolabezpiecznejjazdy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szkolabezpiecznejjazdy.pl:

Szkolenie defensive driving

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy Prawa Jazdy Kraków »

  Każdy, kto ma zamiar prowadzić samochód, ma obowiązek najpierw zapisać się na kurs prawo jazdy. W czasie szkolenia oswoi się z przepisami kodeksu drogowego a także nabierze biegłości w kierowaniu autem. Dokonując zapisu na kurs należałoby zwrócić uwagę na jakość prowadzonych szkoleń oraz umiejętności instruktorów - albowiem to od niej zależeć będzie zdanie egzaminu. Ośrodek szkolenia kierowców Stefana Kubackiego organizuje kursy na kategorię B.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje Prawo Jazdy | wszystko o nauce jazdy i prawie jazdy »

  Moje Prawo Jazdy - serwis o kursie na prawo jazdy. Nauka jazdy i testy na prawo jazdy. Szkoła nauki jazdy. Materiały szkoleniowe, filmiki instruktażowe i bardzo wiele innych informacji przydatnych osobom będącym przed egzaminem na prawko. Porady doświadczonych instruktorów nauki jazdy, aktualności o zmianach w przepisach i sposobie egzaminowania kierowców. Baza szkół nauki jazdy oraz WORD. Ten egzamin naprawdę da się zdać.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauka jazdy zabrze, osk zabrze, prawo jazdy zabrze, kursy jazdy »

  Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która troszczy się o swoich podopiecznych podczas kursu aż do egzaminu państwowego, połowa sukcesu to dobry instruktor. Jesteśmy sprawdzoną szkołą, ponieważ na rynku jesteśmy od 20 lat, zaufaj profesjonalistom.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Poznań »

  W serwisie zaprezentowany został ośrodek szkolenia kierowców Professional. W opisywanej szkole pracują wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy. Wykłady odbywają się w szkole, a jazdy zarówno w mieście, jak i na placu. W tej szkole istnieje możliwość rozłożenia kosztów kursu na dogodne raty. Oferta o nazwie Prawo jazdy Poznań obejmuje dostęp do materiałów dydaktycznych. Serwis zawiera przydatne informacje, np. dotyczące referencji szkoły.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin »

  Jak wiadomo, posiadanie prawa jazdy dopomaga w otrzymaniu lepszej pracy – jesteśmy wtedy w wyższym stopniu elastyczni a w poniektórych zawodach jest to cecha niezbędna. Dlatego tak istotną kwestią jest właściwy wybór szkoły nauki jazdy. Wytrawni instruktorzy, skuteczna nauka i świetnie zdany egzamin teoretyczny i praktyczny – tak wygląda uczenie w naszej szkole. Bo szczególnie ważna jest wysoka jakość szkoleń, która przekłada się później na udany egzamin. W naszej szkole zajmujemy się każdym kursantem na sposób niepowtarzalny - zwracamy uwagę na jego jednostkowe inklinacje – a ponadto oferujemy w cenie kursu, realizowane w naszej siedzibie badania medyczne, perfekcyjnie wyposażony plac manewrowy, elastyczne godziny zajęć i wszelkie potrzebne do nauki publikacje i pomoce edukacyjne. Co więcej za rozłożenie zapłaty za kurs nasz podopieczny nic nie dopłaca. Szkoleniowcy to w najwyższym stopniu fachowcy, a widać to po skutecznym i sprawnym nauczaniu a następnie po dużej liczbie zaliczonych przez naszych absolwentów egzaminów. Nauka w naszej szkole to pozytywna aura, znakomite oprzyrządowanie placu manewrowego oraz pewność zaliczonych egzaminów. Zapraszamy ciepło do nas! Dołącz do grupy spełnionych i prawidłowo wyedukowanych posiadaczy prawa jazdy!

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie przez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy UK »

  Strona www szkoły jazdy organizującej kursy dla polaków przebywających w UK. Szkolenie jak i egzamin odbywa się w języku polskim bez dodatkowych opłat. Szkolimy w możliwie najbardziej przyswajalny sposób dostosowany do oczekiwań kontrahentów, rozdajemy szczegółowe testy na prawo jazdy. Mamy nowoczesne pojazdy o aktualnych badaniach technicznych wyposażone w klimatyzację co zdecydowanie ułatwia jazdę w ciepłe dni. Nasi instruktorzy to kilkuletni kierowcy i pedagodzy, którzy krok po kroku przyswoją Państwu zasady ruchu drogowego. Zachęcamy do przejrzenia całkowitej oferty na opisywanej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy KrzychuL - prawo jazdy Dąbrowa Górnicza »

  Masz strach przed Twoimi pierwszymi krokami w nauce jazdy i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Nauka jazdy KrzychuL w Dąbrowie Górniczej powstała z myślą o efektywnym szkoleniu kandydatów na kierowców na najwyższym poziomie. Głównym założeniem działalności firmy jest przygotowanie kursantów do prawidłowego i bezpiecznego prowadzenia pojazdów. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia. Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Od początku funkcjonowania szkoły kładziemy szczególny nacisk na najwyższą jakość całego procesu szkolenia i korzystamy ze wszystkich możliwych sposobów aby to założenie ciągle pozostawało najważniejsze. Jednakże naszym największym atutem jest kadra doświadczonych instruktorów, którym szkolenie przyszłych kierowców daję wielką satysfakcję. A rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest OSK Henio - Sosnowiec. Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa CARGO zapewnia szkolenia kierowców. »

  Grupa CARGO powstało w 1992 r. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, murarz, florysta i wiele innych). Zobacz różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na terenie całego kraju.
  - doskonalenie kadr (kursy komputerowe i wiele innych)
  - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna, symulator dachowania)
  - badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania okresowe)
  - wynajem busa
  Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie można sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. Świadczymy nasze usługi dla klientów indywidualnych oraz grup.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Jazdy CARGO to najlepsze w jednym miejscu! »

  W Grupie CARGO prowadzone są szkolenia okresowe. Wszystkie szkolenie prowadzone są przez fachową i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy oraz Akademia Jazdy CARGO umożliwia podniesienie kwalifikacji i doskonalenie posiadanych umiejętności każdemu kierowcy. Otwieramy się nie tylko kierowców zawodowych, ale także wszystkich, a zwłaszcza osoby bez doświadczenia, które prawo jazdy mają od niedawna. Mamy szkolenia dla osób prowadzących pojazdy uprzywilejowane. W ogromnej ofercie Grupy CARGO znajdziecie Państwo: ecodriving a także eventy motoryzacyjne. Pojęcie jazdy ekonomicznej (z ang. ecodriving) przywędrowało z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii. Tam te zasady praktykuje się od lat. W Sztokholmie oraz Kopenhadze kierowcy poruszzają się tak płynnie, że przed skrzyżowaniami wcale się nie zatrzymują. Pojęcie jazdy defensywnej (defensive driving) wprowadził jako pierwszy Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council. Pierwszy kurs przeprowadzono w USA w 1964 roku. Defensive driving od 50 lat stosowane jest w krajach anglosaskich i skandynawskich. Szkolenie defensive driving pozwala świadomie unikać dających się przewidzieć zagrożeń podczas jazdy. Easydrift oznacza taki sposób kierowania pojazdem, który pozwala panować nad autem w czasie poślizgu i bezpiecznie z niego wyjść. Wszystkie wyżej opisane „rodzaje” i „style” prowadzenia samochodu pozwalają doskonalić technikę jazdy. Z nami zrobicie prawo jazdy wszystkich kategorii. Nasi instruktorzy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Są zawsze do waszej dyspozycji i wyjaśnią wszystkie wątpliwości, a swoją wiedzą chętnie podzielą się z Wami. Organizujemy również szkolenia okresowe. Nasza płyta poślizgowa jest jedynym takim urządzeniem na południu Polski, z którego może skorzystać kierowca zawodowy. Na obecną chwilę niewiele ośrodków szkoleniowych dysponujemoże się pochwalić tym bardzo drogim, specjalistycznym urządzeniem. Szkolenie na takiej płycie poślizgowej pozwala na zapoznanie się z reakcjami samochodu w złych warunkach na drodze i powinien je przejść każdy kierowca zawodowy. Naszym celem jest bezpieczna jazda wszystkich w Polsce. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty edukacyjnej.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »