Nauubezpieczenia - agencja ubezpieczeniowa

Nauubezpieczenia - agencja ubezpieczeniowa Blisko 20 lat działamy na rynku ubezpieczeń w Polsce. Od samego początku specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych dla branży oświatowej, a od 2014 roku także w sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć agentów ubezpieczeniowych.
Priorytetem dla nas są potrzeby naszych klientów i partnerów, dlatego też czujnie obserwujemy rynek ubezpieczeń oraz panujące na nim trendy i na tej podstawie podejmujemy decyzje biznesowe.

Naszą misją jest zapewnienie klientom i partnerom najlepszej oferty oraz obsługi, dzięki odpowiedzialnej współpracy oraz budowie długotrwałych, otwartych i opartych na zaufaniu relacji. Nasze wartości to pasja, uczciwość, odpowiedzialność, współpraca i wzajemna pomoc oraz szacunek dla innych.
Motto towarzyszące naszej działalności to: „razem korzystniej”.

Angażujemy się w działalność społeczną w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu irealizujemy strategię biznesową z uwzględnieniem potrzeb klientów, pracowników, otoczenia społecznego i środowiska naturalnego.

NAU SA została wyróżniona w wielu niezależnych rankingach, jako firma stabilna finansowo i efektywnie wykorzystująca swój potencjał w celu dalszego rozwoju oraz zwiększania przewagi rynkowej. Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie, sukcesywna ekspansja rynkowa i wysoka jakość oferowanych produktów pozwoliły firmie zdobyć zaufanie ponad kilkuset tysięcy klientów.

Szczegóły strony nauubezpieczenia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę nauubezpieczenia.pl:

Nauubezpieczenia - agencja ubezpieczeniowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozytywna Polska »

  Portal społecznościowo – publicystyczny „Polska Ma Sens” to strona, gdzie omawia się tematykę historyczną, literacką, czy nawet polityczną, a jej redaktorzy starają się, aby w publikacjach prezentowana była pozytywna Polska. Znajduje się tu wiele ciekawych i wartościowych materiałów, które odnoszą się do świata kulturalnego, a sama Polska ukazana jest tu zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. W licznych publikacjach nie brak opisu zdarzeń negatywnych, ale redaktorzy tacy jak: Stanisław Mancewicz, Krzysztof Burnetko, Robert Makłowicz, Piotr Czyż, Jerzy Skoczylas, Witold Bereś, Jarosław Makowski starają się, aby nie rozpowszechniało się właśnie takie pesymistyczne nastawienie wobec świata i Polski. Dlatego też hasło portalu to: „Myślę pozytywnie”, a zapewne każdy, kto wyznaje ten pogląd lub chce zacząć, znajdzie tu wiele wartościowych informacji, które pomogą mu zauważać świat w bardziej pozytywnych barwach.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akt notarialny wrocław »

  Każdy kto ma w planie sprzedaż albo kupno nieruchomości, będzie musiał mieć do czynienia z notariuszem. Mnóstwo akcji prawnych, które trzeba realizować zawierając umowy lub realizując inne czynności administracyjne, należy skorzystać z usług notariusza. Nasza kancelaria notarialna, znajdująca się we Wrocławiu, za każdym razem wszechstronnie i klarownie obsługuje swoich klientów. Robimy wszelką niezbyteczną dokumentację notarialną i prawną przy wielu operacjach prawnych. Zapraszamy każdych chętnych.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mapa Poznania »

  Poznań jest jednym z najstarszych również najogromniejszych miast w Polsce, położone nad rzeką Wartą jest stolicą województwa wielkopolskiego. W 2009 roku tygodnik Przekrój ogłosił, że Poznań plasuje się w czołówce rankingu najlepszych miast do życia w Polsce. Poznań jest niezwykle interesujący pod względem turystycznym, przez miasto przenika sporo traktów turystycznych np.:Szlak Piastowski, Trasa Kórnicka także Trakt Królewsko-Cesarski. Na Starym Mieście znajduje się m. in:Centrum Handlu, Sztuki oraz Biznesu Stary Browar, budynki w tej części miasta budowane były w architekturze renesansowej.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis zdrowotny »

  Zdrowie jest najważniejszą wartością dla człowieka, powinniśmy je szanować oraz pielęgnować, ale czy tak jest naprawdę? Wiele ludzi zaniedbuje własne zdrowie, na skutek czego mają później raki oraz inne schorzenia. W jaki sposób dbać o swoje zdrowie? Gdzie poszukiwać wiadomości na nadmieniony materiał? Objawiamy Ci blog o zdrowiu na którym dowiesz się wielu informacji na temat poprawy swojego zdrowia.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub sportowy Katowice »

  Zdecydowana większość par stających na weselnym kobiercu ma nadzieję na to, że dzień ich zaślubin będzie jednym z najpiękniejszych w życiu. Autentyczne wyjawia się zatem staranie do tego, ażeby nie tylko kiecka pani młodej i gajer pana młodego, jednak także oprawa ceremonii była bezprecedensowa. Osiągnięcie tego przedmiotu nastręcza nielichych starań, kluczem do sukcesu w przeważającej dawce wyjawia się natomiast bacznie wytypowana i prawidłowo szykowana sala weselna. Do niedawna pary, które opracowywały wesele korzystały przede wszystkim z możliwości stwarzanych w tym charakterze przez różnorodnego rodzaju restauracje, teraz jednak mamy do czynienia z pewną transformacją ich nastawienia. W cenie okazują się być również dodatkowe sale weselne przygotowane oczywiście z inicjatywą o kolejnych uroczystościach. Sale takie charakteryzują się przestrzenią, jakiej brakuje wielokrotnie w innych lokalach, ich plusem jest przy tym dodatkowo personel przygotowany właśnie do tego, aby obsługiwać gości weselnych i troszczyć się o ich zadowolenie w okresie tej szczególnej nocy.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z Polski »

  Serwis Stefczyk.info to obszerna baza wiadomości z Polski i z zagranicy. Na bieżąco publikowane są informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń gospodarczych, politycznych oraz kulturalnych w kraju. Znajdziecie tu również wiele ciekawych informacji ze świata, aktualnych wiadomości oraz przydatnych informacji na takie tematy, jak partie polityczne w Polsce, czołowi politycy, życiorysy znanych osób oraz ciekawe wywiady. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Jaworzno »

  Kancelaria adwokacka dr Izabeli Dzierwa – Pabin w Krakowie specjalizuje się w usługach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i handlowego. Kancelaria nawiązuje współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i podmiotami gospodarczymi. Kancelaria posiada filię w Jaworznie.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MojaSocjologia.pl »

  Strona MojaSocjologia.pl poświęcona jest zagadnieniom socjologicznym. Zawiera informacje przydatne dla studentów socjologii, doktorantów i osób zainteresowanych tematyką chyba jedynej spośród nauk społecznych bezdyskusyjnie zaliczanej do ich grona. Znajdziesz tutaj m.in. artykuły, referaty, porady metodologiczne, definicje pojęć, recenzje książek, biogramy i biografie osób związanych z naukami społecznymi, spis konferencji, szkoleń, warsztatów i wydarzeń, odnośniki do stron, które warto znać, codziennie aktualizowane informacje ze świata nauki.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • fundacje »

  Nasza fundacja realizuje swoje cele głównie poprzez: gromadzenie i wykorzystanie na cele ochrony zdrowia i pomocy społecznej środków materialnych i finansowych otrzymywanych z kraju i z zagranicy, współdziałanie z zainteresowanymi organami administracji państwowej i samorządowej, placówkami naukowymi i diagnostyczno-terapeutycznymi oraz innymi związanymi ze służbą zdrowia w kraju i zagranicą.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe »

  Witryna internetowa obrona-prac.pl, przedstawia sporo istotnych spraw pozwalających zdecydowanie lepiej pisać prace licencjackie. Także pojawiać się na tej witrynie będą wiadomości, dające możliwość poznać metody na dobre obronienie prac magisterskich, czy też doktorskich. Jest to nowa witryna, która regularnie staje się coraz bardziej przydatna w wielu sprawach. Obrona prac magisterskich, nie należy wcale do prostego zadania, a korzystając z tej strony, istnieje okazja zdecydowanie lepiej postępować w czasie takiej obrony. Jest to strona zbudowana bardzo przejrzyście, żeby każdy miał możliwość w prosty sposób dotrzeć do wszystkich niezbędnych dla siebie informacji, jakie pozwolą zdecydowanie lepiej postępować w czasie obrony różnych prac.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »