Strony związane z hasłem 'antyalergiczne':

 • Home - Poradnik alergik.info »

  ALERGIK.INFO to Internetowe wydawnictwo branżowe skierowane do osób z problemami alergicznymi, w tym astmą i innymi dolegliwościami wziewnymi, chorobami skóry czy alergicznymi nietolerancjami pokarmowymi oraz do wszystkich zainteresowanych tematyką zwalczania alergenów i minimalizowania objawów alergii. Portal działa pod wspólnym patronatem Polskiego Towarzystwa Zwalczania Chorób Alergicznych o/W-wa oraz Specjalistycznego Sklepu dla Alergika. Naszym celem jest pokazanie i usystematyzowanie informacji/ wiedzy na temat szeroko pojętego rynku produktów i usług dla alergików. Portal ma charakter informacyjny, a treści w nim zamieszczane nie mogą być traktowane jako jedyne źródło wskazań medycznych i porady lekarskiej.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanów, zabawek pluszowych kraków »

  Osoby zaciekawione ofertą czyszczenia dywanów, obić meblowych, tapicerki meblowej czy wykładzin w Małopolsce dysponują bardzo dużym wyborem firm zajmujących się tego typu usługami.
  Wprowadzając w wyszukiwarkę zwrot: czyszczenie dywanów, można odszukać ogromną ilość rezultatów. Rankingi, artykuły, ogłoszenia. Wszystko w jednym miejscu. Zostaje problem odpowiedniego wyboru firmy, taka która zajmie się dywanem sprawnie i błyskawicznie, przywracając mu dawny wygląd?
  Przy wyborze firmy czyszczące dywany równie istotne jest to, kto naszym dywanem, wykładziną, tapicerką będzie rozporządzał. Jeżeli czas jest dla Państwa istotny wybierzcie szybkie antyalergiczne czyszczenie wykładzin. Najlepsza jest opcja usługi, która czyści dywany w domu u klienta.
  Zwracanie uwagi na takie detale jest zasadniczo istotna, a to dlatego, że dzięki temu nasza firma wygrywa ufność i pochlebne głosy, co jest ogromnie istotne.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kołdry i poduszki »

  Piórex jest firmą z długą historią i doświadczeniem na rynku wyrobów pościelowych. Aby umożliwić konsumentom dostęp do najwyższej jakości towarów własnej produkcji firma przygotowała profesjonalny sklep internetowy z kołdrami i poduszkami. W ofercie znajdują się poduszki i kołdry zimowe, letnie oraz całoroczne w wersji syntetycznej, z puchu i pierza. Profesjonalna oferta przeznaczona jest do alergików – są to kołdry i poduszki antyalergiczne. Duży wachlarz produktów, korzystne ceny, sprawna obsługa – sklep internetowy Piórex zaprasza na satysfakcjonujące zakupy.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »