Strony związane z hasłem 'banki':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Najlepsze promocje bankowe »

  Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy wyszukują dla Was okazje do zarobku w polskich bankach . Prześwietlamy najlepsze promocje i podpowiadamy jak podreperować budżet korzystając z bonusów finansowych i niefinansowych. Testujemy również dla Was konta osobiste, lokaty i prezentujemy tylko te najlepsze. Wszystko to w jasnej, przejrzystej formie.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przekazy pieniężne »

  Usługa Sami Swoi Premium umożliwia szybkie i bezproblemowe dokonywanie przekazów pieniężnych z Wielkiej Brytanii. Oszczędzasz czas, ponieważ nie musisz nigdzie się ruszać. Możesz robić przelewy w dowolnie wybranym momencie i miejscu. Przelewy Sami Swoi Premium są najlepszą opcją dla firm w Wielkiej Brytanii. Doświadczenia w przekazywaniu pieniędzy dla odbiorców indywidualnych i użytkowników firm pozwoliły nam skonstruować oraz wdrożyć rozwiązania wspierające ich biznes. Płatności on-line sprawia że to najlepsza oferta na rynku przekazów do Polski.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Banki »

  Uprzejmie wszystkich zapraszamy na innowacyjne forum związane z problematyką finansów! Na naszym forum dowiesz się wielu ciekawych wiadomości ze świata biznesu. Pomożemy Ci wyłonić pasującą usługę finansową jeśli takowej poszukujesz czy to inwestycja albo pożyczka. Życzliwie zapraszamy już teraz wszystkich użytkowników do rejestracji. Na pewno się nie zawiedziesz i dzięki nam dostaniesz trafną odpowiedź na każde swoje pytania. Dzięki nam wyselekcjonujesz odpowiedni kredy/lokatę dla swoich potrzeb.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze konta osobiste »

  Zwykły właściciel konta bankowego korzysta z kilku przelewów w każdym miesiącu, od czasu do czasu także z polecenia zapłaty, wypłaca gotówkę w bankomatach i kartą debetową płaci w sklepach czy punktach usługowych. Często zdarza się, że korzysta również z kredytu na dowolny cel. Za owe usługi nasz bank może naliczać i pobierać opłaty. Zatem wybierając rachunek powinno się sprawdzić, ile będzie kosztować jego posiadanie. Istotna przy wyborze banku, któremu powierzymy pieniądze jest również dostępność bankomatów, z których gotówkę będziemy mogli wyciągnąć bezpłatnie. Nie daj się zmanipulować, wybierz swój bank rozważnie!

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking banków »

  Banki od początków istnienia były i są instytucjami zaufania społecznego. To im oczywiście przekazywane są gromadzone oszczędności jak podobnie od nich pożycza się pieniądze. Nie oznacza to jednakże, że wszystkie banki proponują życzliwe usługi swoim klientom. Powinno się pamiętać, że ich istotnym priorytetem jest zyskiwanie pieniędzy a nie aktywność charytatywna. Mając to na uwadze przed rozpoczęciem jakiejkolwiek kooperacji z bankami należałoby przyjrzeć się dokładnie ich propozycjom i wybrać najlepszą. Dobrym miejscem w internecie publikującym szczegóły ofert bankowych jest nasz serwis.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Mimo przeciągającego się kryzysu finansowego i problemów wielu ludzi z brakami gotówki, są też tacy co szukają bezpiecznych strategii inwestowania. Jest to zwłaszcza zawiłe w niepewnych warunkach jakie przeważają na świecie. Nim ulokuje się swoje oszczędności warto jak najwięcej dowiedzieć się o potencjalnych zagrożeniach. Obserwując znaczne zapotrzebowanie na takie informacje postanowiliśmy przybliżyć je na naszej witrynie. Opisywany tutaj serwis jest w całości oddany pewnym strategiom lokowania pieniędzy głównie na kontach bankowych.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki »

  www.ocenbank.pl to stronica, na której oprócz wielu praktycznych wiadomości z rynku finansów odnajdziemy ranking banków, jaki zezwoli nam na dość wymierne porównanie zarówno samych banków jak i oferowanych przez nie produktów finansowych jak i pozyskamy możliwość zapoznania się z opiniami innych użytkowników tychże banków. Wiele potrzebnych informacji, aktualności, a także forum o bankach to jedynie niektóre ze wyśmienitych propozycji, jakie dostarcza nam ta stronica. Należałoby odwiedzić ten portal i zrobić użytek z tego co opracowali na jego łamach redaktorzy. To mocna skarbnica niezmiernie cennej wiedzy.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Finansowych »

  Katalog Stron Finansowych ma na celu zrzeszenie wartościowych polskich stron o tematyce: gospodarka, biznes, handel, fundusze, podatki, ekonomia, praca, marketing czy bankowość. Darmowe pozycjonowanie, nowoczesne modyfikacje seo i linki bezpośrednie.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze pożyczki gotówkowe »

  Pożyczki gotówkowe od pewnego czasu stały się niezwykle atrakcyjnym produktem kredytowym. Dzięki nim także osoby niewiele zarabiające mogą sobie pozwolić na ponadplanowe zakupy. Mało kto jednak wie, że te kredyty, nieumiejętnie używane mogą być wprost toksyczne. Problemem może być nie tylko wysoki koszt takich pożyczek, ale dodatkowo zbytnie pofolgowanie sobie. Nasz serwis jest idealnym miejscem dla poszukujących pożyczek pozabankowych. Publikujemy informacje nie tylko o najciekawszych ofertach, ale także uprzedzamy przed nierozsądnym wydawaniem tak otrzymanych pieniędzy.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów »

  Coś takiego jak świetny i najlepszy kredyt nie ma racji bytu. Każdy kredyt ma ściśle określone swoje zakryte kruczki, o jakich konsument nie ma pojęcia. W takim wypadku zdecydowanie lepiej jest przeglądnąć szczegółowo umowę kredytową. Jeśli nie umiesz zrobić tego samemu, to zaglądnij do prowadzonego przez nas portalu. Każdy posiada sposobność skorzystać z niego bez żadnych limitów. Już dzisiaj wybierz takie zobowiązanie kredytowe, jakie to będzie dla ciebie najlepsze.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe »

  W prosty i szybki sposób jest możliwe, aby zapoznać się z tematem odnośnie kredytów bankowych mając do dyspozycji ten oto serwis. Jest to blog, który przedstawia najistotniejsze informacje względem produktów bankowych, względem czego zdecydowanie łatwiej jest zdecydować się na jakiś z nich. Ci, którzy znają się na tematyce także mogą się doskonale wypowiedzieć w kwestii jakości zaprezentowanego na serwisie. Ten poradnik internetowy doskonale nawiązuje do problemów z kredytami oraz względem obaw przyszłych klientów. Warto z niego korzystać, jest doskonale utworzony i przydatny.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • kredyty konsolidacyjne »

  Wielu ludzi doceniało i docenia użyteczność pożyczek lub kredytów, kart kredytowych, zakupów na raty i innych alternatyw skorzystania z zewnętrznego dofinansowania na bieżące potrzeby, które są zbyt drogie na aktualny stan naszego portfela. Tak samo da się wykorzystać kredyt konsolidacyjny. Zamiast wyczekiwać do czasu aż odłożymy odpowiednia ilość pieniędzy z kredytem odwracamy sytuacje i wydajemy pożyczone od banku kapitały wcześniej, które potem cyklicznie co miesiąc spłacamy bankom. Sytuacja sie komplikuje jeśli ja powtarzamy parokrotnie u różnych pożyczkodawców. W efekcie kończymy z kilkoma kredytami, których to regulowania musimy monitorować, bo zaniedbanie tylko jednego z nich może wywołać umieszczenie w bik. Aby temu zapobiec, gdy spłacenie wszystkich zobowiązań może być niepewne, dostajemy do wykorzystania możliwość jaką jest Kredyt konsolidacyjny.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aquarius Multibank »

  Multibank należy do tych banków, które starają się stworzyć jak najszerszą ofertę dla swoich interesantów. Nie inaczej jest i w przypadku kont bankowych, które zostały dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Warto podkreślić, że konta bankowe w Multibanku przygotowano z myślą o różnych grupach docelowych. Może więc korzystać z nich młodzież do 26 roku życia (Multikonto jestem), dorośli (Multikonto ja), małżonkowie (Multikonto my) oraz osoby bardzo zamożne (Multikonto Aquarius). Generalnie są to konta dla osób lubiących szybki i wygodny dostęp do pieniędzy oraz lubiących mieć wszystkie operacje pod kontrolą (całodobowa multilinia i internet).

  Data dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Problemy finansowe dotykają coraz szersze grupy ludzi w Polsce. Podstawową przyczyną takiego stanu negatywnego jest ciągle nie ustępujący kryzys gospodarczy na świecie. Właśnie ta globalna sytuacja dotyka osobiście pojedynczych obywateli. Mnóstwo z nich przyzwyczajonych do dobrych zarobków zadłużyło się po uszy na najróżniejsze przedmioty. Oprócz wystawnych domów niejeden zakupił luksusowy pojazd, żeby tylko zaimponować sąsiadom. Gdy nastała recesja i zyski spadły zaczęło brakować na spłatę rat. Od tej chwili rozpoczęła się era różnego rodzaju pożyczek pozabankowych. Mimo, iż są to drogie produkty finansowe ludzie zostali zmuszeni sytuacją do ich zaciągania. Wychodząc naprzeciw postanowiliśmy zrobić pomocny serwis z radami pozwalającymi wyjść ze spirali trującego zadłużenia.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie kredyty »

  Wielu wydawać by się mogło, że kredyty gotówkowe należą do prostych produktów finansowych, z których wolno korzystać bez ograniczeń. Na nieszczęście, jak ostatnio przekonało się sporo ludzi - należy zważać z wydawaniem pożyczonych pieniędzy. Bez różnicy na to, czy masz już pewne doświadczenie w temacie kredytów, czy dopiero jesteś na poziomie poszukiwania dla siebie dobrych ofert, to zapraszamy Cię na naszą witrynę o finansach. Fundamentalnym wątkiem przewodnim naszego portalu są nie tylko kredyty, ale przede wszystkim opinie o nich oraz porady jak je używać.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Czy tego pragniemy czy nie produkty kredytowe zadomowiły się na dobre w naszym życiu. Nawet jeżeli mamy już upragniony dom czy mieszkanie na własność, to i tak korzystamy z bankowych pieniędzy kupując samochód lub sprzęt RTV. Decydując się na kredyty powinno się jednak porządnie zbadać swoją kondycję finansową aktualnie jak i w przyszłości. Wszystko to może ustrzec przed wpadnięciem w spiralę niebezpiecznego zadłużenia. Wspomagające dane kredytowe są bardzo porządnie opracowane na naszej witrynie, na którą ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki dla zadłużonych »

  Niepokojące wiadomości o rosnącej liczbie osób zadłużonych ponad możliwości rodzą pośrednio stałe podnoszenie wymagań banków wobec potencjalnych kredytobiorców. Aktualnie coraz więcej osób zobligowanych jest z tego względu do szukania opcjonalnych form pożyczkowych. W związku z taką sprawą podjęliśmy decyzję o uruchomieniu serwisu, który będzie bazą danych o produktach finansowych przeznaczonych dokładnie dla interesantów już zadłużonych. Z naszej witryny skorzystało już bez liku klientów będących w znacznych tarapatach finansowych.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez bik »

  Biuro Informacji Kredytowej to organizacja pilnująca bezpieczeństwa finansowego banków w Polsce. Przed udzieleniem pożyczki banki zobligowane są do zweryfikowania wiarygodności kontrahenta właśnie w BIKu. Zbierane są tam wszelkie informacje o przebiegu współpracy z bankami każdego kredytobiorcy. Na tej podstawie wydawane są decyzje dotyczące nowych próśb kredytowych. Niestety ktoś, kto miał problemy z punktualną spłatą zobowiązań nie może mieć nadziei na uzyskanie pieniędzy z banku. Na szczęście są inne źródła udostępniające finanse bez pytania w BIK. O tym można dowiedzieć się na naszym blogu.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • VITA-SPRZĘT s.c. »

  Osoby, które mają przewlekłe problemy zdrowotne, często szukają dobrego sklepu rehabilitacyjnego. Pod adresem www.i-Medyczny.pl funkcjonuje profesjonalny sklep medyczny, odznaczający się dobrym zapatrzeniem i profesjonalną obsługą. W sklepie internetowym można znaleźć takie produkty, jak: glukometr, defibrylator, lampy medyczne, nebulizator oraz pieluchomajtki. Jednocześnie w stałej sprzedaży proponujemy takie pozycje, jak: inhalator, przyrządy do ćwiczeń, wózki dla inwalidów, banki bezogniowe i lignina. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabyliśmy cenne kontakty handlowe i możemy oferować artykuły renomowanych producentów w korzystnych cenach. Wszystkie zamówienia realizujemy w krótkim czasie i dostarczamy firmą kurierską. Dostępny jest także odbiór osobisty bezpośrednio w sklepie na terenie Rzeszowa. Każdy prezentowany artykuł w sklepie internetowym jest dokładnie opisany i opatrzony zdjęciem. W przypadku wątpliwości służymy fachowym doradztwem. Wykonujemy zamówienia dla osób fizycznych a także dla instytucji. Zapraszamy do testowania naszej oferty.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konto internetowe »

  W jaki sposób wyselekcjonować najwłaściwsze bankowe konto internetowe? Na co powinno się zwrócić uwagę zakładając bezpłatne bankowe konto internetowe? Co zalicza się do plusów bankowego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w internecie? Odpowiedzi na takie właśnie dociekania są problematyką stron tej witryny. Oprócz tego odnajdziesz na stronach tej witryny kilka uwag dotyczących konta internetowego i analiz statystycznych z nim połączonych. Dowiedzieć się można dodatkowo dlaczego ten oto produkt finansowy był i jest najczęściej sprzedającym się produktem branży finansowej.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »