Strony związane z hasłem 'biura księgowe':

 • Katalog finansowy »

  Firmy windykacyjne, ubezpieczeniowe czy też biura rachunkowe mogą promować się w specjalnie utworzonym dla firm finansowych katalogu stron, który mieści się pod domeną FinansowyKatalog.pl. Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z regulaminem. Zachęcamy do założenia konta w serwisie. Zajmie ci to tylko chwilę a dzięki tej operacji będziesz miał pełną kontrolę nad swoim wpisem lub też jeśli chcesz dodać więcej witryn to konto umożliwi ci edycję lub usunięcie każdego z wpisów kiedy tylko zechcesz.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Prace świadczone przez biuro rachunkowe obejmują m.in. asystę przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych, usługi kadrowo-płacowe oraz kalkulacje podatków. Wykorzystanie pierwszoligowego międzynarodowego oprogramowania pozwala nam na prowadzenie księgi klientom posiadającym wielooddziałowe struktury za pośrednictwem jednego systemu księgowego. Procesowanie spraw kadrowo-płacowych oraz kalkulacje pensji pracowniczych wzoruje na systemie internetowej bankowości. Operatorzy, pracownicy klienta, za pośrednictwem loginu dostają do własnych skrzynek, a następnie mają możliwość przeglądania historii wynagrodzeń, wygenerować zaświadczenie o zatrudnieniu lub zgłosić chorobę. Rozwiązania nie sprowadzają się tylko do podstawowej księgowości. Rozbudowany system raportowania biznesowego daje głębsze spojrzenie na przepływy pieniężne oraz udostępnianie cennych informacji biznesowych w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Proponujemy całościową obsługę małych oraz średnich przedsiębiorstw w obrębie księgowości, kadr a także płac. Nasza oferta to na przykład kierowanie podatkowych ksiąg rozchodów i przychodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ksiąg handlowych. Tworzymy również deklaracje podatkowe, dokumenty przeróżnego rodzaju, sprawozdania, bilanse. W sferze spraw kadrowo-płacowych zajmujemy się tworzeniem umów o pracę i cywilnoprawnych, przewodzeniem całkowitej dokumentacji, naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem PIT-ów. Prezentowane usługi odznaczają się konkurencyjnymi cenami, profesjonalizmem i efektywnością. Zapraszamy do skorzystania z nich!

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na temat biur rachunkowych i kancelarii podatkowych »

  Serwis informacyjny "Wszystko dla biur rachunkowych", dotyczy zagadnień związanych z podatkami oraz usługami księgowymi prowadzonymi przez certyfikowane biura rachunkowe. Na stronach serwisu znajdują się teksty obejmujące prawie wszystkie zagadnienia dotyczące warunków, jakim muszą odpowiadać kandydaci do zawodu doradcy podatkowego oraz księgowego. W serwisie można także znaleźć użyteczne materiały na temat podatków oraz praktyczne wskazówki dla księgowych i przedsiębiorców.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Opole »

  Promowane biuro rachunkowe Opole trudni się usługami rachunkowymi. Biuro rachunkowe Opole zapewnia kompleksową obsługę z zakresu doradztwa podatkowego. Tak jak inne biura rachunkowe Opole, Koncept zapewnia obsługę kadrową i płacową. Koncept może się poszczycić sporym zaufaniem swoich partnerów biznesowych i świetnymi wynikami. Po więcej wiadomości serdecznie zapraszamy na witrynę internetową biura rachunkowego.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Łódź »

  Nasza firma jest biurem konsultingowo - rachunkowym powstałym kilkanaście lat temu w Łodzi z myślą o małych i średnich firmach. Myślą wiodącą dla organizacji działalności naszego biura jest pełna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, finansów i prawa gospodarczego w szerokim jego rozumieniu.
  Głównym założeniem pracy naszego biura jest odciążenie zleceniodawców z konieczności współpracy z organami administracji państwowej, a w szczególności z ZUS-em i wszelkimi organami skarbowymi. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość Państwa rozliczeń publiczno-prawnych - mamy wykupione wszelkie polisy ubezpieczeniowe (dobrowolne i obowiązkowe).
  Profesjonalnie prowadzimy dla naszych klientów rozliczenia w sposób rzetelny, kompleksowy i terminowy, pomagamy w organizacji obiegu dokumentów wewnętrznych, reprezentujemy Państwa w trakcie wszystkich kontroli, zapewniamy obsługę prawną i wiele, wiele innych niewymienionych tutaj usług.
  Pomagamy klientom w działalności rachunkowej (np.: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów), w działalności konsultingowej (np.: doradztwo w zakresie BHP i P-poż), a także w działalności finansowej (np.: kredyty i pożyczki).

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe biuro rachunkowe w miejscowości Kraków »

  Biuro BILANSER świadczy usługi w zakresie branży finansowo - księgowej. Specjalnością biura jest prowadzenie ksiąg, np. przychodów i rozchodów. Za jakość usług odpowiedzialni są wykwalifikowani i utytułowani specjaliści. Biuro to posiada niezbędne uprawnienia do badania sprawozdań finansowych. BILANSER gwarantuje wszechstronną obsługę w dziedzinie kadr i płac. Oferta firmy nosi nazwę Biuro rachunkowe Kraków, bo właśnie tam się ona mieści. Strona zawiera informacje dotyczące promocji oraz cennik usług biura.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Prezentowana firma świadczy usługi z zakresu ogólnie pojętej księgowości. Profesjonalną księgowość odnajdziemy m.in. w miejscowości Warszawa. Specjalnością firmy jest obsługa prawna, związana z różnymi formalnościami. Specjaliści TAS Sp. z.o.o. troszczą się o rozsądną politykę kosztową danej firmy. Klientom pomaga dyrektor finansowy, sprawdzający np. źródła finansowe. Oferta obejmuje usługi z zakresu rozliczania środków unijnych. Pracownicy firmy pomagają w wyborze optymalnego pakietu usług.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »