Strony związane z hasłem 'ciśnieniowe':

 • Mawe.com.pl - Odkurzacze Przemysłowe »

  Mawe oferuje szeroką gamę urządzeń sprzątających. Z oferty mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak też hurtownie. Na prośbę Klientów przygotowujemy prezentacje produktów i prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Najpopularniejsze urządzenia występujące w naszej ofercie, to: odkurzacze przemysłowe, myjnie bezdotykowe, szorowarki, agregaty wysokociśnieniowe, zamiatarki i myjki ciśnieniowe.
  Proponowane przez naszą firmę myjki ciśnieniowe idealnie spełniają swoją rolę, gdyż posiadają silniki niskoobrotowe. Ich konstrukcja daje gwarancję długiego użytkowania oraz cichej pracy. Oferowane myjki zaprojektowano przy uwzględnieniu zasad ergonomii, dzięki temu zminimalizowane jest zmęczenie użytkownika oraz jednocześnie mamy gwarancję bezpiecznej pracy.
  W ofercie mamy też automaty szorujące Nilfisk-Alto, niezwykle wydajne, trwałe i proste w obsłudze. Znajdują one szerokie zastosowanie w przemyśle oraz w handlu. Są dostosowane do czyszczenia powierzchni betonowych, ceramicznych i PVC. W zależności od rodzajów podłóg i techniki mycia, można wykorzystać do szorowarek szczotki talerzowe lub walcowe. W asortymencie dostępne są również zamiatarki manualne, z odsysaniem oraz samojezdne.
  Wszystkie oferowane u nas maszyny sprzątające objęte są okresem gwarancyjnym. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W czasie, kiedy sprzęt jest w trakcie naprawy, w ramach gwarancji udostępniamy maszyny zastępcze. Nasza firma to pewność fachowej obsługi, wysokiej jakości, pewnych oraz wytrzymałych produktów, jak również wyjątkowo niewygórowane ceny. W razie pytań, zachęcamy do kontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub przy pomocy poczty e-mail.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki ciśnieniowe Karcher »

  Strona dotyczy myjek ciśnieniowych marki Karcher. Karcher jest jednym z czołowych producentów myjek ciśnieniowych zarówno dla użytkowników domowych jak i profesjonalnych.
  Karcher znany jest z wysokiej jakości swoich produktów oraz wysokiej klasy zastosowanych materiałów.
  Na stronie znaleźć można wiele ciekawostek związanych z firmą.

  Data dodania: 22 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne myjki ciśnieniowe Karcher »

  Sklep AGRO-METAL to autoryzowany dystrybutor znanej marki Karcher. Oferta obejmuje głównie artykuły przydatne w domu i ogrodzie. Specjalnością sklepu jest odkurzacz Karcher, np. z funkcją prania. Dostępna jest tam bogata gama urządzeń ciśnieniowych, np. klasy wprowadzającej. AGRO-METAL oferuje m.in. bogaty asortyment środków czyszczących. W sprzedaży dostępne są nowoczesne myjki ciśnieniowe Karcher. Poza tym w zakres działalności firmy wchodzi kompleksowy serwis urządzeń.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osuszacze ziębnicze »

  DELTA-TECHNIKA to spółka, która działa w resorcie od 17 lat. Para się sprzedawaniem maszyn spawalniczych, sprężarek i generatorów prądu. Oferta jednostki wymienia dodatkowo naprawy urządzeń plus produkcję siłowników. Produkt flagowy firmy to spawarki tig. Jest poważnym rodzimym przedstawicielem kilku znakomitych firm w tej specjalności. Sprzedaż działa w miejscu jednostki w Lublinie i w placówkach w Warszawie i Poznaniu. Kilkunastoletni staż zapewnia klientom wysoką kategorię towarów i usług, co stwierdza certyfikat ISO. Firma uzyskała też gratyfikacje i wyróżnienia. Więcej informacji na stronie: Kliknij tutaj.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • linki hamulca »

  Powstaje raz za razem więcej sklepów www, które proponują w swojej sprzedaży linki automobilowe . Naturalnie by sprzedaż była opłacalna, w większości wypadków proponują oni sprzedaż takich linek według wielorakich marek czterokołowców. Dzięki temu pogłębia się opcja sprzedaży, czyli jakimś hasłem nabycia klienta, który będzie zainteresowany poszczególnymi modelami. Linki samochodowe oczywiście nie tylko są podzielone według marek czterokołowców, ale dodatkowo w zależności od przeznaczenia. linki do gazu Najswobodniej rzecz biorąc można podkreślić linki samochodowe do maski, linki hamulcowe, czy także linki prędkościomierza. Im większy wybór tym niewątpliwie szanse na sprzedaż wyrastają. Ażeby taki sklep miał powodzenie trzeba zachowywać pamięć, że w nieadekwatnym ładunku tkwi połowa sukcesu.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki wysokociśnieniowe »

  Proponujemy urządzenia i akcesoria do warsztatów samochodowych, ślusarskich i innych. W skrupulatnie wyselekcjonowanym asortymencie znajdują się m.in. myjki wysokociśnieniowe. Dystrybuujemy wyłącznie towar najwyższej jakości dostępny w obszernym wachlarzu rozmaitych modeli. U nas zamówią Państwo myjki wysokociśnieniowe z silnikami diesel i benzynowymi z elektrycznym lub ręcznym rozrusznikiem. Oferta obejmuje ponadto szereg akcesoriów do myjek, w tym dysze obrotowe oraz lance wysokociśnieniowe.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »