Strony związane z hasłem 'dentysta':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Gabinet stomatologii estetycznej Wichlińscy »

  Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, poświęcamy osobom ceniącym zdrowie, estetykę i fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą pozyskiwaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Katowice - klinika R. Borczyk »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetyczne kierowana przez doktora Romana Borczyka, uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji, znajduje się w Katowicach Brynowie przy ulicy Czajek 5. Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, endodoncja (leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika ma 13 doskonale wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów, posiada - PRACOWNIĘ RTG (wykorzystuje technikę pozwalającą na uzyskanie obrazu RTG na ekranie komputera w przeciągu kilku sekund od wykonania zdjęcia, dawki promieniowania są praktycznie pomijalne. Pracownia RTG spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej), - TOMOGRAF KOMPUTEROWY (precyzyjny obraz bez zniekształceń daje możliwość zmniejszenia inwazyjności leczenia oraz umożliwia dokładne zaplanowanie postępowania implantologicznego. Skraca czas trwania zabiegu oraz zmniejsza dolegliwości związane z gojeniem. Dzięki trójwymiarowemu obrazowaniu uzyskuje się dodatkowe informacje pozwalające na przeprowadzenie w warunkach ambulatoryjnych zabiegów, które dotychczas wymagały zaplecza szpitalnego), - RADIOWIZJOGRAFIĘ CYFROWĄ (kamera wewnątrzustna - pomocna jest zarówno w diagnostyce, jak i np. w skomplikowanym leczeniu kanałowym może być wykorzystywana zamiast rentgena), - MIKROSKOPY w każdym gabinecie. Przyjeżdżają tutaj pacjenci ze Śląska i innych województw oraz z zagranicy. Dla tych ostatnich posiada intensywny program leczenia stomatologicznego. Bardzo wymagający pacjenci mogą skorzystać z oferty VIP leczenie chorób przyzebia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów. Ośrodek zapewnia bezbolesne leczenie zębów na najwyższym poziomie przy użyciu mikroskopów Zeiss. Katowice, ul. Czajek 5.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Warszawa - ANIDENT »

  Jeśli straciłeś ząb lub zęby, to masz kilka rozwiązań do wyboru. Wciąż najpopularniejsze są protezy. Popularność jest jednak związana z niską ceną, a nie komfortem i wygodą, bo te niestety są bardzo ograniczone. Ale protezy to na szczęście nie jedyne rozwiązanie. Są, bowiem jeszcze implanty. Implanty są doskonałym rozwiązaniem o komforcie i estetyce zęba naturalnego. W przypadku pojedynczych braków implanty nie są też zaporowo drogie. Inaczej sprawa ma się w przypadku większej liczby brakujących zębów lub całkowitego bezzębia. Wtedy implanty w liczbie kilkunastu to już koszt dziesiątek tysięcy złotych. Ale istnieje rozwiązanie kompromisowe, kiedy jedynie dwa implanty wystarczają do odbudowy całego uzębienia w jednym łuku zębowym (jednej szczęce). Jak to możliwe? Implanty takie są zaopatrzone w zatrzaski, na których zakotwiczona jest proteza. Zapewnia to protezie doskonałą stabilizację, a tym samym znacznie większy komfort użytkowania. Jeśli jesteś zainteresowany implantami i możliwościami jakie oferuje współczesna protetyka stomatologiczna, zajrzyj na stronę naszej kliniki. Miejscem naszej działalności jest Warszawa, ale staramy się, aby nasza strona zawierała uniwersalne informacje z dziedziny implantologii. Z pewnością mogą one okazać się przydatne wszystkim internautom, nie tylko mieszkańcom Warszawy. Implanty to naprawdę doskonałe rozwiązanie. Oprócz tego na naszej stronie przedstawiamy inne nowoczesne metody leczenia stomatologicznego. Warto wymienić licówki, które stanowią najdoskonalsze osiągnięcie stomatologii estetycznej. Licówki pozwalają na wyeliminowanie wszystkich defektów zębów, a także rozjaśnienie ich do wymarzonego koloru.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • stomatolog tychy »

  Ładny uśmieszek jest jedną z tych spraw, które zapewne każdy człowiek reflektował by dysponować. Zapraszamy więc na naszą witrynę www gdzie odnajdziecie Państwo informacje na temat naszego gabinetu dentystycznego. Nasza propozycja to między innymi endodoncja (leczenie kanałowe zębów). Bezspornie nie jest to wyłączna rzecz jaką się zajmujemy. Cała oferta na naszej stronicy, oraz w gabinecie, do którego odwiedzenia bardzo ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Gdańsk »

  Używanie najnowszych technologii, wydaje się być czymś naturalnym. Przecież w każdej dziedzinie mamy do czynienia z postępem technicznym. Również w stomatologii ta kwestia jest bardzo ważna. W prezentowanej klinice mamy do czynienia z realizacją zadań w oparciu o najwyższe wartości społeczne, które opierają się na najwyższych wartościach technicznych. Można tutaj nie tylko naprawić swój uśmiech, ale także poprawić swój wygląd. Implanty Gdańsk to miejsce, gdzie każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Takich elementów jest sporo.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin »

  Zapraszamy na wybielanie zębów, zakładanie mostów oraz koronek. Nasze gabinety dentystyczne Denticus w Szczecinie, świadczą także usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, implantologii - oferując implanty wysokiej jakości, chirurgii, a zabiegi wykonywane są przy współpracy z NFZ. Zapraszamy do zapoznania się z nasza całą ofertą znajdującą się na stronie internetowej oraz w gabinetach.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog w miejscowości Warszawa »

  ESTEDENTICA, której poświęcona została omawiana strona, to klinika stomatologiczna. Oferta kliniki obejmuje endodocję i inne metody leczenia zębów. W klinice zatrudnieni są specjaliści, tacy jak endodonta czy stomatolog Warszawa. Na innowacyjne wyposażenie kliniki składają się sprzęty, jak np. cyfrowe RTG. Szczegółowy cennik kliniki znajduje się na stronie, wraz z jej zdjęciami.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog warszawa »

  Nasz salon stomatologiczny oferuje ogromnie dużą liczbę służb. Pomiędzy zabiegów które wykonujemy wyszukają Państwo wybielanie zębów, protetykę bądź też chirurgia plastyczna. Nasz salon dentystyczny wyszukasz w Warszawie. Jeżeli podlega Ci na ładnym i co najistotniejsze zdrowym uśmieszku winnaś koniecznie posłużyć się z naszych posług. Wyłącznie u nas znajdziesz najlepszych ekspertów z dziedziny między innymi chirurgii jamy ustnej a także ortodontów. Inwitujemy do naszego salonu od poniedziałku do piątku między porami 8 a 20. Jest także opcja zapisania się na zabieg w sobotę. Nasz gabinet istnieje przyjazny pacjentom i tym niskim i tym dużym. Do wszelkiego zabiegu jest możliwość zdobycia znieczulenia.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Warszawa »

  Leczenie kanałowe, zakładanie koron porcelanowych, aparatu ortodontycznego, usunięcie zęba, to tylko niektóre zabiegi, które przeprowadzane są w gabinecie dentystycznym Implant-Art. Wystarczy tylko wejść na witrynę www.implant-art.com.pl, aby zapoznać się z niesłychanie atrakcyjną ofertą. Poza tym, zaprezentowane są tam bieżące promocje. Na pewno każdy pacjent, który opuści wskazany gabinet będzie usatysfakcjonowany, co tylko potwierdzają fotografie uzębienia pacjentów przed i po zabiegach, które można obejrzeć na wymienionej wcześniej stronie.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Łódź »

  FRODENT to dwie nowoczesne przychodnie stomatologiczne. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Dla wszystkich, czujących dyskomfort związany z wizytą u stomatologa – oferujemy bezpieczny gaz rozweselający (sedację wziewną) dający efekt pełnego zrelaksowania podczas zabiegu przy jednoczesnym kontakcie lekarza z pacjentem. W każdej przychodni znajduje się laboratorium protetyczne oraz cyfrowy rentgen stomatologiczny. Niezdecydowanych zapraszamy do naszych gabinetów na bezpłatną poradę i przegląd uzębienia. Można wówczas uzyskać pełną informację o kosztach leczenia z zakresu stomatologii i protetyki. Zapraszamy - 90-257 Łódź, ul. Kilińskiego 42.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta szczecin »

  Wizytacja u dentysty już w żadnym razie nie będzie traumatyczna. Nasza klinika dentystyczna to najnowocześniejsze i skuteczne leczenie chorób związanych z zębami. Jesteśmy profesjonalistami i mamy olbrzymie doświadczenie w obsłudze klienta z zakresu stomatolgii. Między innymi zajmujemy się leczeniem z dziedzin protetyki, chirurgii, ortodoncji i wielu innych. Świetny i nowoczesny sprzęt, jakim dysponujemy gwarantuje nam sprawne i bezbolesne realizowanie zabiegów. Zapraszamy do wizyty w naszej klinice.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Katowice »

  Trapią Cię przewlekłe problemy stomatologiczne? Mieszkasz w okolicy Katowic? Nie męcz się dłużej. Ulga jest na wyciągnięcie ręki. Zarezerwuj termin wizyty w Duda Clinic i oceń sam nasze renomowane gabinety dentystyczne. Zapewniamy Państwu sprawdzonych stomatologów, którzy szlifowali swój fach w innowacyjnych klinikach polskich i zagranicznych. Nasze gabinety znajdują się w centrum Katowic, nieopodal rynku i Urzędu Miasta. Oferujemy usługi z zakresu implantologii, protetyki i stomatologii zachowawczej. Protezy tworzone w naszej klinice odpowiadają najwyższym wymogom bezpieczeństwa i funkcjonalności. Nasi uzdolnieni i doświadczeni dentyści czekają na Was.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zabierzów »

  Nasz gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Zabierzowie przy ul. Sportowej wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia medyczne, jak również diagnostyczne, zatem możemy świadczyć usługi stomatologiczne wszechstronnie i na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, protetyce, ortodoncji oraz implantologii i periodontologii. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 26 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • stomatologia kraków »

  Stomatolog to profesja odrębna, jaka nastręcza indywidualnego przygotowania tak profesjonalnego jak i często mentalnego. Każdy obywatel prawdopodobnie obawia się wizyty u dentysty. Nasza jednostka - dental esthetic świadczy ogromnie obfity asortyment usług, takich jak ortodoncja, implanty i oczywiście usługi zębowe. Dzierżymy pierwszorzędny instrument, jaki wypełnia wszelkie atesty, dbamy by nasi interesanci otrzymywali najwyższą jakość usługi za możliwe najrozsądniejsze kwoty. Zapraszamy do regionalnego zakładu w Krakowie, na wizytę tudzież zapoczątkowanie kuracji.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »

  Jeśli poszukują Państwo dobrego stomatologa w Rzeszowie, zapraszamy do zapoznania się z propozycją wysuwaną przez gabinet prowadzony przez małżeństwo Serwińscy. W obrębie strony firmowej rzeszowskich dentystów widnieje szczegółowy opis oferty placówki. Stomatologia u Serwińskich obejmuje zabiegi estetyczne, profilaktyczne, leczenie kanałowe, protetykę oraz działania chirurgiczne w obrębie jamy ustnej. Jeżeli pragną Państwo wstawić sobie implanty w Rzeszowie bądź interesuje Państwa fachowa stomatologia dziecięca, zapraszamy na ulicę Chodkiewicza 12.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Plewiska »

  Stomatolog Plewiska serdecznie zaprasza do gabinetu. VDent to nowoczesny gabinet medyczny, który oferuje usługi z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii w przyjaznej atmosferze. Nasz gabinet znajduje się na terenie Komornik, ale świadczymy usługi dla sąsiednich miast i wsi takich jak Plewiska, Luboń czy Wiry Dobierając kadrę stomatologów zwracaliśmy wyjątkową uwagę na ich wykształcenie oraz charakter. Z tego powodu pacjent ma gwarancję, że za każdym razem będzie do jego dyspozycji dentysta, który postawi trafną diagnozę i zaopiekuje się nim w sposób bezbłędny. Jesteśmy dopasowanym personelem profesjonalnie, ale też przyjaźnimy się po godzinach. Nasz gabinet to miejsce przepełnione sprzyjającą atmosferą, wzajemnego poszanowania i empatii. Chcemy żeby wizyta u dentysty była dla naszych pacjentów dobrym przeżyciem.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Działaj profilaktycznie, idź do stomatoga przed bólem zęba »

  Każdy pragnie posiadać piękny uśmieszek, jednakże nie znam człowieka który docenia wizyty u dentysty. Trzeba pamiętać, że witalne, białe zęby to często nasza wizytówka. Ile razy w życiu chcieliśmy dobrze wyglądać na zdjęciu a nie było na nim widać naszego zadowolenia? Naturalnie wielu ludzi wstydzi się uśmiechnąć, bo boją się że ich uzębienie nie wyglądają atrakcyjnie. Jednak w teraźniejszych czasach to coraz mniejszy kłopot. Ludzie potrzebując się wyśmienicie prezentować dbają o siebie i swój wygląd. Dlatego jeśli wahasz się czy zgłosić się o pomoc do eksperta - pamiętaj to nic strasznego, a z pewnością efekty będą zadowalające. Stomatolog Rzeszów to perfekcyjne wyjście. Jeżeli jednakże boisz się i będziesz przekładał wizytę u dentysty licz się z przyszłymi konsekwencjami ogromnego bólu i większego kosztu! Jeżeli zatem w trakcie spożywania odczujesz boleść albo nawet drobne ukłucia - nie zwlekaj i wybierz się do stomatologa, a na pewno nie będziesz ubolewał.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów »

  Prodentica to klinika stomatologiczna, działająca w Rzeszowie już od 2004 roku. Jej oferta powinna zainteresować każdego, kto tylko szuka doskonałej i skutecznej opiece stomatologicznej, o którą niewątpliwie trudno jest w dzisiejszych czasach.
  Klinika oferuje przede wszystkim świetnie wykwalifikowaną kadrę. Spotkamy tutaj jedynie doświadczonych lekarzy, którzy doskonale wiedzą na czym polega praca z pacjentami . Naturalnie, w dowolnym gabinecie znajdziemy tutaj sprzęt najwyższej klasy, i wyposażenie posiadające najróżniejsze certyfikaty jakości. Wszystko to sprawia, że wykonywanie jakiegokolwiek zabiegu jest tutaj całkowicie bezbolesne i przyjemne.
  Na uwagę zasługuje ponadto bardzo szeroki zakres usług, jakie może zaoferować Prodentica. Przychodnia zajmuje się niemalże wszystkim, od zwykłych, kontrolnych badań stomatologicznych aż po najróżniejsze, niekiedy bardzo zaawansowane zabiegi. Ważną rolę odgrywa tu również stomatologia estetyczna – do dyspozycji pacjentów jest możliwość zarówno zwykłych zabiegów, takich jak wybielanie zębów, jak i szeroki wybór usług z zakresu ortodoncji.
  Podsumowując, Prodentica to doskonała propozycja dla każdego pacjenta. Niskie ceny, bezstresowa atmosfera oraz przede wszystkim profesjonalizm, który widoczny jest tutaj dosłownie na każdym kroku sprawiają, że korzystanie z jej usług to prawdziwa przyjemność!

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Allecoudent Poznań »

  Gabinet dentystyczny Allecoudent został założony ponad 40 lat temu w Poznaniu. Od tamtego czasu pracuje przez cały czas, zapewniając swoim klientom leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Gabinet Allecoudent jest zadbany i zaopatrzony w innowacyjne narzędzia dentystyczne. Do zakresu oferty gabinetu stomatologicznego wchodzi: implantologia, stomatologia ogólna, chirurgia twarzowo-szczękowa. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Allecoudent zatelefonuj lub umów się na spotkanie poprzez stronę www.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław »

  Zapraszamy serdecznie na naszą witrynę Gabinetu stomatologicznego MARGO Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wrocław. Witryna nasza jest pełna w zakresie oferowanych przez nasze gabinety usług medycznych od okresowych badań zębów począwszy na wszczepianiu implantów zębowych, czy nawet leczenie kanałowe pod mikroskopem kończąc. W naszych gabinetach panuje sympatyczna atmosfera, przy dźwiękach relaksującej muzyki wszystkie zabiegi przeprowadzamy całkowicie bezboleśnie. Nasze gabinety proponują różnorodne zabiegi: Protetyka, Protezy, Chirurg Stomatolog, Ortodonta, Dentysta. Kliniką stomatologiczną kieruje doświadczona Chirurg Stomatolog. Zapraszamy serdecznie. Operujemy również językami obcymi.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »