Strony związane z hasłem 'klimatyzacja serwis':

 • Serwis AGD Wrocław »

  Nasza firma istnieje na rynku od 1990 roku. W swej kadrze posiadamy wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają nie tylko fachową wiedzę, ale również długoletnie doświadczenie w branży chłodniczej.
  Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujących montaż i serwis klimatyzacji, urządzeń chłodniczych, oraz gastronomicznych. Naszymi klientami są zarówno właściciele sklepów, restauracji, hoteli i szkół, jak również osoby prywatne.
  Firma zajmuje się naprawą takich urządzeń, jak: komory chłodnicze i mroźnicze, lady chłodnicze, szafy chłodnicze, zamrażarki, regały chłodnicze, gastronomiczne szafy chłodnicze, witryny ciastkarskie, pralki, lodówki, zmywarki.
  Potwierdzeniem jakości naszych usług jest stale powiększające się grono zadowolonych klientów.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.serwisklimatyzacji.net »

  Strona poświęcona zagadnieniom związanym z branżą klimatyzacyjną. Zawiera darmowy słownik klimatyzacyjny, porady związane z serwisem oraz montażem urządzeń klimatyzacyjnych. Darmowe dodawanie stron! Zapraszamy do odwiedzania strony, czytania, artykułów a także dodawania strony własnych firm.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Kraków »

  Firma Manor jest firmą handlowo usługową, działającą na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się projektowanie i wykonaniem systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych. Wszyscy nasi pracownicy pracujący w serwisie są wykwalifikowani oraz posiadają duże doświadczenie. Naszym podstawowym celem jest sprostać wymaganiom naszych klientów. Stawiane nam zadania rozwiązujemy z pasją i zaangażowaniem. Tworzenie optymalnych rozwiązań, projektowanie i dobór najwłaściwszych urządzeń pozwala nam zachować wysoką, jakość usług przy atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  Usługi swoje świadczymy na najwyższym poziomie, przy użyciu nowoczesnych urządzeń, które posiadają certyfikaty efektywności energetycznej, jak i znak bezpieczeństwa, spełniają wszystkie normy zawarte w dyrektywach Unii Europejskiej. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę w zakresie klimatyzacji pomieszczeń, zaczynając od profesjonalnego projektu systemu klimatyzacji, przez dobór najbardziej pasujących do Państwa potrzeb urządzeń, aż do montażu, uruchomienia systemu, a następnie serwisowania go w trakcie eksploatacji.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Common rail Wrocław »

  Przedsiębiorstwo Albaz od 1995 roku specjalizuje się w montażu instalacji lpg i klimatyzacji samochodowej. W ciągu tych lat nawiązaliśmy współpracę z liczącymi się na rynku krajowymi producentami samochodowych urządzeń gazowych oraz producentami zbiorników na gaz. Oferujemy odgrzybianie klimatyzacji, zakładamy instalacje gazowe, a oprócz tego w hurcie posiadamy szeroki wybór komponentów do powyższych układów. Przeprowadzamy też regenerację wtryskiwaczy common rail. Świetnie wyposażona hala, nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz doświadczony zespół firmy pozwalają nam świadczyć usługi wysokiej jakości. Klimatyzacja samochodowa i instalacje gazowe nie mają dla nas tajemnic.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Firma ComfortClima Serwis może zaaprobować się wieloletnim doświadczeniem, to chociaż nie ono jest najważniejszym argumentem przemawiającym wewnątrz tym, tak aby posługiwać się spośród jej usług dopiero, kiedy przedmiotem naszego zainteresowania jest klimatyzator Warszawa. Wysoko w wyższym stopniu interesujące wydaje się to, iż kadra warszawskiego przedsiębiorstwa nie ograniczają się aż do serwisu a montażu klimatyzacji, wentylacji oraz urządzeń ułatwiających osuszanie. Ich znakiem rozpoznawczym jest indywidualne sposób aż do każdego klienta, bogata oferta rozwiązań dostosowanych dodatkowo do potrzeb pomieszczeń biurowych tudzież hal przemysłowych tudzież przystępność cenowa sprawiająca, iż potencjalny spożywca być może przyjąć sobie nawet na najnowsze rozwiązania. Wszystkie usługi świadczone są rzetelnie oraz na trwanie, zaś sama biznes prawdopodobnie zaakceptować się systematycznie zdobywanymi certyfikatami potwierdzającymi jej wiedzę spośród zakresu klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »