Strony związane z hasłem 'kontrola':

 • certyfikacja wyrobów »

  Oferujemy kompleksową usługę w obrębie dokumentowanie złóż kopalin (skały duże i zwięzłe). Możemy zdjąć i poprowadzić całość kwestii powiązanych z dokumentowaniem złoża od projektu prac geologicznych, organizację wierceń, badań geofizycznych, badań laboratoryjnych do sporządzenia kompletnej dokumentacji geologicznej wraz z uzyskaniem koncesji na wydobywanie złoża.
  W obszarze naszych usług wykonujemy:
  - dokumentacje geologiczne
  - projekty prac geologicznych
  - wnioski koncesyjny na badanie i pomaganie złóż
  - projekty zagospodarowania złoża (PZZ)
  Pomagamy także w struktur wierceń poszukiwawczych, badań laboratoryjnych (ocena surowców) oraz badań geofizyczne (poprzez współpracujące z nami firmy).
  Analizy i raporty środowiskowe
  Na początkowych etapach projektu inwestycyjnego planujemy i wykonujemy analizy środowiskowe, jakich zamiarem jest ustalenie wszystkich możliwych przychodów ze części inwestycji na poszczególne elementy środowiska, co daje na wybór wariantów do dalszych prac przygotowawczych i szczegółowych analiz.
  W sukcesu przedsięwzięć uznanych za mogące jednak znacząco działać na tło, które potrzebują przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko (OOŚ) sporządzamy raporty o działaniu zdecydowania na miejsce. W ramach sporządzenia raportu charakteryzujemy przedsięwzięcie oraz opisujemy stan przyrodniczy, zwłaszcza w wymiarze obiektów chronionych i zabytkowych.
  Naszym atutem stanowi to, że nie jesteśmy systemem przyrodników lecz zespołem specjalistów reprezentujących górnictwo, technologię przeróbki, geologię oraz budownictwo. Stąd te nie liczymy z raportu pracy naukowej lub przyrodniczej, koncentrujemy się na konkretach, i przede ludziom na dostosowaniu optymalnych rozwiązań środowiskowych do późniejszych możliwości ekonomicznych i technologicznych przedsięwzięcia.

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ordynacja podatkowa – darmowe porady »

  Darmowy serwis tematyczny OrdynacjaPodatkowa.pl omawia zagadnienia z zakresu prawa podatkowego. Poszczególne działy serwisu to: organy podatkowe i ich właściwość, zobowiązania podatkowe, postępowanie podatkowe, kontrola podatkowa, informacje podatkowe, inne zagadnienia. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy prawne, wzory druków, klasyfikacje oraz wskaźniki.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Selkod »

  Od 25 lat zajmujemy się działalnością w specjalizacji automatyki przemysłowej, projektując wysokiej jakości urządzenie a również systemy dla wszystkich branż. Absorbujemy się m. in. w wdrożeniach oraz projektowaniu oprogramowań Kontroli oraz Rejestracji IKR, jakie odnajdują rolę w przeróżnych domenach aktywności każdego z nas. W tej materii robimy elektroniczne systemy Czasu Pracy i Kontroli Dostępu z zastosowaniem sterowników oraz kontrolerów naszej twórczości. Także możecie zamówić u nas systemy wizyjnego monitoringu CCTV, systemy ważenia a także ewidencji pojazdów. Zapraszamy po szczegółowe informacje na naszą stronę www!

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Porady podatkowe on-line dla klientów indywidualnych i firm. Innowacyjne technologie informatyczne z wysokim poziomem zabezpieczeń stworzono dla wygody klienta. Po odebraniu pytania wysłanego poprzez formularz na portalu, Biuro w Poznaniu ekspresowo podaje cenę usługi. Po jej akceptacji przesyła drobiazgową poradę. Przykładowe sprawy: rejestracja firmy, doradztwo gospodarcze i handlowe, opinie podatkowe, kontrola skarbowa. Obsługa księgowa Poznań.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitorowanie 24 pomiar zużycia paliwa »

  Witryna w sieci monitorowanie24.pl przedstawia rozwiązania systemowe odnoszące się do śledzenia pojazdów. W skład usług firmy kwalifikuje się kontrolowanie położenia, monitorowanie tras, postojów, prędkości oraz ilości benzyny aut użytkowanych na terytorium kraju, Europy i świata. Platforma, na której działa system monitorowania, sprawnie funkcjonuje już przeszło pięć lat oraz odznacza się dużym powodzeniem pośród kontrahentów firmy. Portal monitorowanie24.pl zawiera także praktycznych ebook, w jakim klienci i partnerzy przedsiębiorstwa odnajdą odpowiedz na nurtujące ich kwestie.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • przegląd rejestracyjny lublin »

  Praktycznie każdy samochód powinien przejść odpowiednie badania i kontrole, żeby być w stanie dopuszczonym do ruchu drogowego. Jeśli takich testów nie przejdzie jego posiadacz może mieć ogromne kłopoty z wymiarem sprawiedliwości. Właśnie dlatego okresowe badania powinny być na stałe wprowadzone w terminarz każdego solidnego posiadacza auta. Jeżeli ktoś z Państwa pragnie przeprowadzić taki przegląd powinien zainteresować się wiadomościami, jakie obecne są na powyższej stronie. Praktycznie każdy zainteresowany znajdzie tu kompilację najlepszych stacji kontroli aut na terenie Lublina. Dzięki takim wiadomościom praktycznie każdy bez problemu zdołał wynaleźć stację, jaka zezwoli mu na dokładne przebadanie własnego samochodu. Zachęcamy do niezwłocznego przejrzenia niniejszej strony www.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bileteria »

  Firma K278 świadcząca usługi z zakresu informatyki oferuje obsługę firm i instytucji odnośnie wykonania, lub wprowadzania aplikacji, lub też doborem odpowiedniego sprzętu komputerowego czy też elektroniki. Nasze bogate doświadczenie zdobyte za pośrednictwem kolaboracji z wieloma firmami, zapewnia profesjonalną współpracę, oraz profesjonalną realizacje naszych usług. Pełna oferta, kontakt, oraz szczegółowe wiadomości dotyczące naszej firmy znajdują się na naszej stronie www. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne bramki obrotowe dla pieszych »

  W skład typowego systemu kontroli dostępu wchodzą: czytniki, kontrolery dostępu, urządzenia komunikacyjne-transmisji danych, moduły zasilania, oprogramowanie zarządzające, a oprócz tego dodatkowo urządzenia i elementy blokad mechanicznych, kontrola dostępu, rygle, zwory elektromagnetyczne. Gdy nie posiadamy czytników i systemu kontroli dostępu to przy podejmowaniu decyzji o zakupie systemu należy wybrać alternatywę z jednoczesnym uruchomieniem systemu RCP. Unikniemy wówczas kosztów uruchomienia dodatkowych czytników czy zmiany i przenoszenia z innych miejsc, oraz dodatkowo nie poniesiemy kosztów przyjazdu serwisantów i wdrożeniowców, żeby uruchomili i skonfigurowali system do funkcji RCP. Ustawienie reguł rejestrowania pracowników jest istotne zwracając uwagę na na sposobność powstania braków rejestracji, a dodatkowo korekt z powodu rejestracji omyłkowych. Ażeby system RCP usprawnił pracę i rozliczanie pracowników, a nie generował więcej pracy przy komputerze należy zadbać o właściwe przeszkolenie i objaśnienie pracownikom zasad rejestrowania. Dobrym sposobem jest umieszczanie kart informacyjnych w pobliżu urządzeń tak żeby w początkowym okresie użytkowana właściwie każdy pracownik nie zaznajomiony z systemem mógł się zapoznać z zasadą działania (rejestracji wejść i wyjść, rejestracji wyjść służbowych itp).

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Raportzchin.pl »

  Jesteśmy doświadczoną firmą działającą na rynku od 2001 roku w branży import z Azji.
  Posiadamy bogate tradycje, wykwalifikowanych pracowników oraz niezbędne zaplecze. Dla nas bezpieczny import to domena działania.
  Planujemy, organizujemy i realizujemy import towarów. Prowadzimy załadunek, rozładunek oraz transport towarów do kraju. Załatwiamy wszelkie formalności. Obsługa importu to dla nas chleb powszedni. Zaufaj doświadczonej i rzetelnej firmie.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy specjalistyczne RTG »

  MEASURE laboratorium badawcze - testy urządzeń RTG. Jesteśmy czołową firmą na rynku pomiarów i testów parametrów fizycznych urządzeń RTG o zasięgu ogólnopolskim. Stale współpracujemy z ponad 1000 jednostek publicznej i prywatnej służby zdrowia na terenie całego kraju. Oferujemy przeprowadzanie testów specjalistycznych aparatów rentgenowskich wszystkich typów. Posiadamy akredytację AB 1314 wydaną przez Polskie Centrum Akredytacji. Oferujemy konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa ewidencja czasu pracy »

  DC Perfect Card dostarcza karty plastikowe o różnych funkcjach. W zakres oferty tej firmy wchodzi przykładowo kontrola dostępu. Ważne miejsce w ofercie zajmują karty plastikowe stałego klienta. Niniejsza firma zaopatruje klientów w telefoniczne karty plastikowe. W ofercie DC Perfect Card znaleźć można również legitymacje nauczycielskie. Dzięki wybranym produktom z oferty możliwa staje się ewidencja czasu pracy. Co więcej DC Perfect Card zajmuje się także monitoringiem.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wideodomofony »

  Warto inwestować w ochronę mienia jak również kontrolować współpracowników. Firma handlowa „Wena” z Reguł jest bezpośrednim importerem a także wyłącznym polskim przedstawicielem marki COMPETITION – producenta renomowanych wideodomofonów i urządzeń kontroli dostępu. Jest to sprzęt wysokiej klasy, który umożliwi państwu czuć się bezpiecznie jak również odpowiednio zabezpieczyć państwa cenne mienie. Przy tym, nie jest drogi. Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku jak również oczekiwaniom wymagających klientów, firma „Wena” własną propozycję rozszerzyła także o sprzęt rejestrujący jak również monitorujący, jak przykładowo. o zamki szyfrowe. Głównymi odbiorcami produktów z firmy „Wena” są spółki z branży elektronicznych systemów sprawdzeniu dostępu i zabezpieczeń, jak też hurtownie elektro-instalacyjne. Firma bardzo chętnie współpracuje również z firmami specjalizującymi się w instalowaniu urządzeń tego stylu – dla wszystkich swoich kontrahentów przygotowała owocne warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą korporacji „Wena” – wszystkie produkty wraz z ich opisem znajdziecie państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Raportowanie sprzedaży Android - Companion »

  SalesCompanion - system raportowania sprzedaży mobilnej mający na celu usprawnić pracę handlowców oraz podwyższyć sprzedaż. System ułatwiający planowanie i zarządzanie czasem pracy. Charakteryzuje się maksymalną prostotą i komfortem obsługi. Gwarancja satysfakcji!

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Firma zdobyła pozwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia uprawniającą do samodzielnego instalowania oraz projektowania systemów zabezpieczeń. W roku 2003 firma DIPOL przekazała firmie NODBIZ tytuł autoryzowanego instalatora systemu domNET. Każdemu klientowi gwarantujemy nieodpłatną wycenę montażu, oraz wysoką jakość wykonywanych usług.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie produkcją-systemy informatyczne »

  Firma Entestat oferuje swoje usługi w zakresie tworzenia i rozwoju oprogramowania dedykowanego, przeznaczonego do zarządzania produkcją oraz w zakresie integracji systemów. Stworzona przez nas aplikacja EnteWarehouse pozwala na dokładne kontrolowanie przebiegu produkcji, dzięki systemowi znakowania i śledzenia kodami kreskowymi, co bezpośrednio wpływa na jakość produktów. Poszczególne moduły systemu działają pod dyktando aplikacji do zarządzania zleceniami produkcyjnymi, która daje możliwość elastycznego planowania produkcji w systemie ciągłym. Z kolei system EntePrinthouse przeznaczony dla drukarni, umożliwia skuteczne i efektywne zarządzanie oraz pełną kontrolę procesu produkcyjnego na wszystkich jego etapach, począwszy od planowania zadań, wydania materiałów, przez sam proces produkcyjny, kończąc na dostarczeniu gotowego produktu do określonego magazynu i wydrukowaniu raportów. Wdrażamy systemy w całej Polsce!

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • GENERIX »

  Przedsiębiorstwo Generix zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług w aspekcie produkcji i sprzedawania nowoczesnych produktów dla przedsiębiorstw. Głównie dostarcza ona produkty rejestracji czasu pracowników, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, kontroli zleceń i produkcji. Dostarcza ona innowacyjne aparaty, które zawsze są doskonale dopasowywane do zapotrzebowania firm, a także specjalistyczne aplikacje do jego łatwej obsługi. Obsłużyliśmy aktualnie dziesiątki prestiżowych przedsiębiorst na terenie całej Polski. Gwarantujemy absolutne zadowolenie z dostarczanych przez nas produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą online!

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • System Zakładowej Kontroli Produkcji »

  Laboratorium budowlane Ag-Cel jest niezależną certyfikowaną jednostką badawczą zajmującą się badaniem materiałów budowlanych oraz wdrażaniem Systemu ZKP w zakładach produkcji materiałów budowlanych. Laboratorium budowlane Ag-Cel oferuje takie usługi, takie jak: badania betonu, badania cementów i dodatków, badania wody, badania kruszyw, gruntów, badania prefabrykatów i zapraw. Kolejny punkt oferty to wdrażanie Systemu ZKP, czyli szkolenia ZKP w zakresie - Wdrożenie Zakładowej Kontroli Produkcji - Nadanie oznaczenia CE n- Wprowadzenie do wymagań Rozporządzenia UE nr 305/2011 (CPR).

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy domowe »

  Jeśli potrzebna Ci instalacja monitoringu, wejdź na witrynę zakładu Securex. Projektowany jest monitoring CCTV, można również zamówić wideofon. Jeżeli chodzi o kamery CCTV, na witrynie określono kąt widzenia. Kliknij na witrynę Securex.TV, żeby poznać charakter towarów i zyskać dane teleadresowe. Kamery CCTV są odpowiednio doświetlane diodami. Telewizja przemysłowa CCTV to pierwszorzędne udogodnienie, bez którego aktualnie już trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie niektórych spółek. Monitoring CCTV wydajnie pomaga nadzorować pracę w miejscu pracy. Telewizję takiego rodzaju obsługuje się za pomocą komputera stacjonarnego podłączonego do Internetu. Securex.TV – tu dowiesz się jakie atuty posiadają alarmy domowe i jakie montuje się dodatkowe urządzenia zabezpieczające mienie. Dobrze jest montować czujki ochrony obwodowej. Nowoczesny system alarmowy bardzo sprawnie sygnalizuje, że dokonano włamania bądź też, że zaszło innego typu niepożądane zdarzenie. Zaś systemy kontroli dostępu umożliwiają ograniczenie ruchu na terenie obiektów.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola zwolnień - Conperio sp.zo.o. »

  Conperio sp.zo.o. zajmuje sie weryfikacja zwolnień l4. Jeśli w swojej firmie masz problem z nadmierną absencja pracowniczą dobrze trafiłeś. Rzetelnie sprawdzimy przyczyny absencji pracowniczych i pomożemy ją ograniczyć.
  Obiektywnie sprawdzamy, doradzamy oraz przygotowujemy rzetelny raport dotyczący redukcji absencji.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »