Strony związane z hasłem 'kursy spawalnicze':

 • Orimebhp.pl - szkolenia bhp kraków »

  Orime BHP - kursy i szkolenia BHP. Jednym z ważniejszych zadań każdej korporacji angażującej pracowników, jest zapewnienie im szkolenia BHP. To naturalnie ono ma za zadanie uzmysłowić pracownikowi zagrożenia, jakie mogą być obecne na miejscu pracy, sposoby ich unikaniu oraz zadania, jakie wypada podjąć w razie nieprzewidzianych wydarzeń lub ewentualnie przypadków. Teraz mniejsze jednostki gospodarcze, zwłaszcza ze względów ekonomicznych korzystają z rzetelnych usług zewnętrznych podmiotów z tej dyscypliny. Samodzielne poszukiwanie profesjonalisty mogącego przeprowadzić takie szkolenia jest czasochłonne oraz z reguły wytwarza znaczne wydatki. Wobec tego właśnie po wpisaniu do wyszukiwarki słów takich jak szkolenia BHP Kraków, odnajdą Państwo propozycji korporacji funkcjonujących na tym rynku w celu zapewnienia obsługi małych oraz średnich przedsiębiorców. Korzystając z tych propozycji, zapewniacie sobie bezpieczeństwo i znaczne ekonomizacje.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy spawalnicze: kurs spawacza, kurs spawania. Instytut spawalniczy »

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA z Zabrza zaprasza na kurs spawania MAG, TIG, spawania gazowego 311 i spawania łukowego elektrodą otuloną (111).
  Nasi absolwenci zdobywają książkę spawacza, wraz z certyfikatem Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, który dopuszcza do pracy w charakterze spawacza w zakresie uzyskanych uprawnień, wg normy europejskiej PN-EN 287.
  Kursy obejmują zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną.
  Ściśle współpracujemy z renomowanymi agencjami pracy, jesteśmy więc informowani na bieżąco o nowych ofertach zatrudnienia dla naszych spawaczy.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »