Strony związane z hasłem 'kursy zawodowe':

 • Szkolenia firmy »

  EMT-Systems najbardziej rozbudowane Centrum Szkoleniowe w kraju zachęca do szkolenia z dziedziny sieci przemysłowych, automatyki, sensoryki. Oferuje zajęcia uzupełniające z wielu zadań jak np.: podstaw pneumatyki, elektropneumatyka, projektowanie i symulacja napędów pneumatycznych, sterowanie hydrauliczne w maszynach, Sensoryki. Warsztaty kierowane są przez kompetentną kadrę szkoleniową, przede wszystkim z Politechniki Śląskiej, na sprzęcie, hallach i punktach o najwyższym standardzie.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Kielce »

  W Kielcach od niedawna funkcjonuje wspaniała niepaństwowa szkoła College Medyczny. Jak sama nazwa wskazuje szkolenia tutaj prowadzone są w obszarze zdrowotnym. Elementy oferty są dostępne na stronie, ale okazuje się, że stale powiększająca się liczba osób nie rozumie czym jest pierwsza radę, lub jak zająć się profesjonalnie chorymi osobami. Praktyczna wiedza uzyskana u nas zrobi z ciebie wykwalifikowanego pracownika poruszającego się doskonale w rzeczywistości w służbie zdrowia. Zapraszamy cię do nawiązania współpracy ze świetną kadrą pedagogiczną, która specjalizuje się w praktycznym wykorzystaniu swojej edukacji na rzecz uczniów. Ceny są naprawdę do przyjęcia i ze stuprocentową pewnością poczujesz się świetnie na lekcjach odbywających się w przyjemnej atmosferze.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna Łódź »

  Poprzez daną witrynę internetową swoją ofertę omawia łódzka szkoła VIP. W szczególności polecamy zróżnicowane kursy języków obcych oraz maturalne. Szkoła policealna Łódź to gwarancja wysokiej jakości kształcenia i przyjaznej kadry. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu zaznajomienia się z ofertą szkoły.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe »

  SEKA to placówka dostarczająca różne kursy, zarówno w placówkach firmy, jak również szkolenia e learningowe, z tematyki regulaminu pracy, bezpieczeństwa, ekologii, ochrony środowiska oraz gwarantujące zawodowy rozwój w rozmaitych specjalnościach. Dostarczamy szeroki wachlarz kursów zawodowych dotyczących rachunkowości, funduszy, ale również kursów spawania czy na wózki widłowe. Doświadczona załoga ekspertów gwarantuje najwyższy stopień usług, pomaga fachowo ustalić problem Państwa firmy i dostarcza przydatne wyniki. Dzięki kursom SEKA osiągalne jest błyskawiczne poprawienie warunków zyskania pracy i podniesienie swojego poziomu na rynku.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa »

  Ośrodek Szkoleniowy Kontimex od ponad dwudziestu lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń z zakresu wszelkich specjalizacji technicznych. Szkolenia w zakresie BHP, zgodnie z Kodeksem Pracy są obowiązkowe dla wszystkich zatrudnionych. Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Program szkolenia jest realizowany w dwóch blokach - prawnej oraz technicznej ochronie pracy. Blok technicznej ochrony pracy uwzględnia tematykę charakterystyczną dla działalności, z której wywodzą się uczestnicy szkolenia. Zleceniodawca może negocjować cenę szkolenia w zależności od ilości pracowników i rodzaju grup zawodowych. Ceny od 50 złotych za osobę.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »