Strony związane z hasłem 'lokalizacja gps':

 • Nowoczesny lokalizator GPS »

  Podstawowym przedmiotem działalności firmy Flotman jest monitoring pojazdów. Specjalnością opisywanej firmy stałą się efektywna kontrola paliwa. Zadaniem firmy jest pomoc w określeniu lokalizacji flot samochodowych. Ważne miejsce wśród propozycji firmy zajmuje lokalizator GPS oraz GPRS. W ofercie znajdują się usługi dotyczące kontroli pracy maszyn. Promowana strona zawiera szczegółowy opis oferowanych systemów.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • lokalizacja GPS »

  Serwis HIPERCENY jest internetową platformą prezentującą oferty, które są niezwykle atrakcyjne dla naszych klientów. Rabaty sięgają nawet do 70% ceny. Różnorodność ofert sprawia, że nasz serwis jest odwiedzany przez osoby, które chcą skorzystać z produktów i usług w okazjonalnej cenie by potem wracać do sprowadzonej już usługi. Każdego dnia oferujemy najkorzystniejszą ofertę w Twojej okolicy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wybrana oferta jest ważna tylko wtedy, kiedy zostanie zakupiona określona liczba kuponów. Jeżeli bardzo zależy Ci na konkretnej ofercie, zaproś swoich znajomych. W chwili uzyskania odpowiedniej liczby sprzedanych ofert, na stronie serwisu zostanie wygenerowany kupon tylko dla Ciebie. Kupon wysyłany jest na e-mail - zawsze też możesz pobrać go w panelu klienta.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS »

  Pragniemy wspomnieć, iż oferujemy możliwość dozorowania poziomu zużywanego paliwa i jednocześnie osób kierujących pojazdem. Niezbędne analizy wynikające z zastosowań monitoringu GPS, mogą zauważalnie zminimalizować ponoszone przez przedsiębiorstwo wydatki. Proponujemy profesjonalne systemy monitoringu GPS dedykowane również dla samochodów ciężarowych. Chcielibyśmy wyszczególnić, że stworzony system GPS, to efektywna ochrona swojego samochodu przed kradzieżą. Od ponad trzech lat z satysfakcjonującymi rezultatami specjalizujemy się w monitoringu GPS. Oferowane rozwiązania zalecane są zarówno dla firm oraz kontrahentów prywatnych. Nie analizuj - zapytaj konsultantów o sposobność monitorowania Twoich aut.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie flotą »

  Monitorowanie pojazdów TomTom Business Solutions sprawia, że zarządzanie flotą zapewnia Ci dużą przewagę nad konkurencją. Dzięki nam, oszczędzisz nawet do 40% kosztów połączeń telefonicznych i 20% zużywanego paliwa, nie mówiąc o kilometrażu czy czasie kierowców oraz managerów floty. Lokalizacja pojazdów i unikanie korków w czasie rzeczywistym to tylko niektóre z naszych funkcjonalności, cenionych przez większość klientów biznesowych. Dowiedz się więcej wchodząc na naszą stronę!

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS »

  Kadra przeszkolonych fachowców z przedsiębiorstwa Flotainter.pl Monitoring Floty z całego serca rekomenduje nowej generacji działania: monitoring GPS, nadzór floty korporacyjnych aut, jak i lokalizacja pojazdów za pomocą pełnozakresowego systemu zautomatyzowanej nawigacji. Z nami zoptymalizujecie koszty związane z użyciem dzierżawionej floty samochodów. Zlecenie na zewnątrz poczynań Flotainter.pl z dziedziny optymalne zarządzanie flotą samochodową pozwoli Państwu na skoncentrowanie się na podstawowej dziedzinie funkcjonowania spółki, a więc na maksymalizacji zysków.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »