Strony związane z hasłem 'manekiny':

 • Wyposażenie sklepów spożywczych »

  Firma ABM Spółka Akcyjna zaliczana jest do kluczowych polskich przedsiębiorstw w branży mebli dla sklepów. Od wielu lat przygotowujemy meble do sklepów takich jak: sklepy galanteryjne, gastronomiczne, pasmanteryjne, jubilerskie, cukiernicze. Zaopatrujemy zarówno małe pawilony jak i sklepy o znaczącej powierzchni z różnych gałęzi. Oferowany przez nas asortyment składa się z kilku tysięcy pozycji i obejmuje nogi ekspozycyjne, manekiny damskie, regały biurowe oszklone, gadżety lewitujące, krajalnice do wędlin, torsy ekspozycyjne, lustra obuwnicze, stoliki okolicznościowe itd. Mamy także ogromny wybór asortymentu pomocniczego tak niezbędnego w każdym punkcie sprzedaży.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie sklepów »

  Witamy na stronie internetowej poświęconej wyposażeniu sklepów.
  Odnajdziesz tu ciekawe wiadomości związane z tematyką wyposażenia sklepów, uposażenia w sprzęt sklepowy. Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć na temat asortymentu swojego sklepu w jednym miejscu - www.wyposazenie-sklepow.pl.
  Strona jest podzielony na grupy dzięki czemu surfowanie jest szybkie i wygodne. Znajdziesz tu działy: Manekiny, Meble sklepowe, Przymierzalnie, Wyposażenie marketów a w przyszłości pojawią się kolejne działy. Serwis ma służyć pomocą tym którzy noszą się z zamiarem zakupu mebli sklepowych, manekinów czy innego asortymentu potrzebnego do uruchomienia placówki.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble sklepowe »

  Otwierasz swój sklep i zastanawiasz się jak trzeba go wyposażyć? Służymy pomocą! Zaufaj nam, tak jak zaufało nam sporo, często czołowych w swojej branży firm, w całej Polsce. W naszej ofercie mamy ogromny wybór mebli sklepowych i biurowych, jak na przykład gabloty sklepowe, lady, panele shop wall i space wall, manekiny i wiele więcej.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »