Strony związane z hasłem 'nadwaga':

 • Fit-up - Zdrowa Strona »

  Dobrze dobrana dieta, napisana przez prawdziwego dietetyka jest gwarancją znacznie większej szansy na sukces oraz długotrwałe zauważalne efekty. Ważne jest również indywidualne dobranie diety do potrzeb osoby odchudzającej się. Każdy z nas ma inne potrzeby ze względu na indywidualną budowę ciała. Jeśli skorzystamy ze źle ułożonej diety to wówczas mamy duże szanse na to że nasze tempo metabolizmu szybko spadnie gwałtownie i spadek wagi zatrzyma się. Dzieje się tak, gdyż organizm w czasie głodzenia się przygotowuje się do długotrwałego deficytu energetycznego. Obniża tempo metabolizmu, aby zgromadzony zapas energii wystarczył na dłużej.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie »

  W przypadku dużej nadwagi, odchudzanie musi być procesem długotrwałym i wymagającym cierpliwości, gdyż muszą być spełnione warunki gwarantujące zachowanie zdrowia podczas pozbywania się kilogramów. Diety mające pomóc schudnąć w szybkim czasie, często mogą zachwiać zdrowiem organizmu. Dieta musi być bogata w witaminy i minerały, a także w potrzebną energię, a to dostarczyć może jadłospis pełen warzyw. Bardzo pomocna może być konsultacja i stały kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu, pod którego okiem odchudzanie będzie zdrowe.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Afrykanskie-mango.pl »

  Afrykańskie mango, to fantastyczny suplement, który zapewni nam skuteczniejsze zbijanie kilogramów. Jego największą pozytywem jest zmniejszenie apetytu i gubienie tkanki tłuszczowej. Jednym z najlepiej wartościowych składników afrykańskiego mango są drogie nasiona mango. Tabletki na odchudzanie zawierają witaminy i minerały, dzięki którym organizm ma zapewnioną odpowiednią gospodarkę hormonalną, a jednocześnie powoduje to fajniejsze samopoczucie. Jeśli marzysz o wysportowanej figurze, a jednocześnie chcesz oczyścić swój organizm ze niepotrzebnych toksyn, bez żadnych wątpliwości wybierz skuteczne tabletki. Należy przyjmować od 1 do dwóch tabletek codziennie podczas posiłku.

  Data dodania: 15 09 2017 · szczegóły wpisu »