Strony związane z hasłem 'objawy':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • alergia »

  Masa osób w dzisiejszych czasach choruje na rozliczne alergie. Jeżeli jesteś uczulony na pyłki, z pewnością przybycie wiosny budzi w Tobie nieciekawe odczucia. Jeżeli zlekceważymy kurację alergii może to mocno odbić się na naszym stanie. Uczuleniowcy w większości wiodą normalne życie, tylko niektóre okresy bywają dla nich bardzo trudne. Alergia jest chorobą, jaka powoduje nieprzyjemne reakcje, a jednak można z nimi normalnie żyć. W dzisiejszych czasach coraz częściej ludzie cierpią na alergię, a małe dzieci z nią rodzą się. Na stronie znajdziesz sporą liczbę atrakcyjnych tekstów na temat alergii. Symptomy alergii zależą od rodzaju alergii, a tych znanych jest co najmniej kilkanaście typów.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy? W końcu będziesz mógł traktować je jak złe wspomnienie! Już dziś odwiedź stronę http://anurex.com.pl, ażeby uzyskać najbardziej elementarne informacje w związku z oferowanym przez nas medykamentem – Anurex. Jest to zsyntezowany trzydzieści lat temu lek, jakiego działanie opiera się o podatność guzków krwawniczych odbytu na zimno. Jeśli jesteś zmęczony za przyczyną owego wstydliwego schorzenia, a nie wypróbowałeś dotychczas wszelakich możliwości, zagrzewamy do złożenia wizyty w naszym serwisie. Zaręczamy, iż nie zawiedziesz się!

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • chirurgia plastyczna »

  Panie często przystępują do operacji plastycznej twarzy. To lekarz podejmie ostateczną decyzję odnośnie tego, czy pacjent zalicza się do operacji. Zabiegi chirurgiczne, jak każde inne są w stanie w dużym stopniu też naruszyć nasze ciała. Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny, jaka zajmuje się naprawą pewnych wad twojego ciała. Operacje plastyczne są w stanie wydajnie pomóc wielu ludziom w wyzbyciu się kłopotów. Zajrzyj na witrynę i dowiedz się sporej liczby interesujących kwestii na temat chirurgii plastycznej. W katalogu chirurgii plastycznej mieszczą się też zabiegi zdrowotne.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • menopauza »

  Mężczyznom wyjątkowo trudno jest wytrwać z kobietą, która przechodzi menopauzę. Nieodpowiednio przeżyta menopauza może skończyć się osteoporozą, a także wieloma innymi dolegliwościami. Prowadzenie kuracji hormonalnej w okresie przekwitania powinno być wyjątkowo przemyślane. W okresie przekwitania kobietą szamotają wyjątkowo intensywne uczucia, jednak musi to przejść. Dzięki odpowiednim metodom oraz środkom możliwe jest umorzenie objawów menopauzy. Przekwitanie jest etapem między okresem prokreacji, a etapem starzenia się. Przy menopauzie bardzo prawdopodobny jest pozytywny wynik testu ciążowego, lecz istnieje on najczęściej mylny.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia »

  Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” jest prowadzenie działalności na rzecz chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Pomagamy wszystkim chorym, którzy się do nas zwracają i nie jest to uzależnione od przynależności do naszego Stowarzyszenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, którym przyświecają te same cele. W swojej działalności wykorzystujemy wspaniałe wzorce i bogate doświadczenie TPD Koła Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy, na którego bazie powstało nasze Stowarzyszenie. Jesteśmy naturalnym reprezentantem środowiska wobec władz rządowych i samorządowych, instytucji publicznych oraz innych organizacji pozarządowych.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie i suplementy »

  Suplementy w obecnych czasach stały się już niemal fundamentem każdej diety. Jest to spowodowane tym, że obecna na naszym rynku żywność jest bardzo uboga w witaminy, natomiast pełna w sztuczne dodatki i konserwanty, które odkładają się stale w naszym organizmie i nie pozostają bez wpływu na zdrowie. Firma Calivita jest potentatem w kategorii naturalnych suplementów wspomagających optymalne funkcjonowanie organizmu. Dzięki tym suplementom uzupełnimy wszystkie braki witamin, enzymów oraz minerałów.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica objawy »

  Nerwica, zwana jest chorobą emocji. Cierpi na nią miliony osób na całym świecie. Nerwica to wspólna nazwa dla grupy zaburzeń psychicznych, których istotą jest wewnętrzny konflikt pomiędzy tendencjami świadomymi i nieświadomymi. W związku z dużym nasileniem jej występowania ostatnimi czasy nazywana jest często schorzeniem XXI wieku.
  Jest to zaburzenie, które charakteryzuje znaczna złożoność i bogactwo symptomów. Często trudno jest znaleźć powód nerwicy, gdyż jest wiele czynników, które mogą ją wywołać. Dużo schorzeń nerwicowych ma swoją przyczynę w środowisku życia pacjenta. Powstają one (nerwice) w odpowiedzi na skomplikowane sytuacje, często traumatyczne jak np. powodzie, śmierć bliskiej osoby itp.
  Nerwica, jak już wcześniej wspomniano to określenie dla całej gamy chorób natury psychicznej. Często spotykanymi rodzajami nerwic są: nerwica lękowa, natręctw, depresyjna, serca i żołądka.
  W naszym serwisie znajdziesz ciekawe informacje na temat przyczyn powstawania zaburzeń nerwicowych oraz objawów im towarzyszących. Dowiesz się także jakie są grupy zaburzeń nerwicowych oraz jak sobie z nimi radzić.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm objawy »

  Punkt Pomocy Psychologicznej oferuje projekty terapii dostosowane do indywidualnych potrzeb. Proponowane zajęcia leczące autyzm w dużym stopniu łagodzą jego objawy. Placówka, aby rozpoznać autyzm u najmłodszych stwarza warunki do dobrej zabawy. Przeprowadzana przez nas terapia znacznie łagodzi konsekwencje autyzmu. Oferta jest zwrócona do dzieci agresywnych, mających problemy z kontaktem. Naszą kadrę tworzą cenieni psycholodzy, pedagodzy i logopedzi. Placówka stwarza miłą atmosferę także dla rodziców małych pacjentów.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Półpasiec objawy »

  Masz bóle gardła, wysoką temperaturę? To nie zawsze oznacza, że jesteś przeziębiony. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie choroby zwanej półpaścem, zajrzyj na naszą stronę internetową. Dowiesz się, w jaki sposób można się nim zarazić i do czego on tak naprawdę może doprowadzić w twoim organizmie. Dolegliwości towarzyszące mu nie zawsze dają stuprocentową pewność, że to właśnie to schorzenie. Na nieszczęście półpasiec jest niezwykle nieprzyjemny, ponieważ czasem dochodzi do nerwobóli, które trwają przez okres choroby, to jest dwa lub trzy tygodnie. Niekiedy nawet mogą one mieć charakter nowotworowy i trwają latami. Półpasiec to przypadłość, na którą do tej pory nie ma szczepionki. Możemy jedynie dbać o swoją odporność prowadząc zdrowy styl życia.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakrzepica - tabletki antykoncepcyjne »

  Czy wiesz, że zażywanie tabletek antykoncepcyjnych może prowadzić do powstania zakrzepicy? Wykonaj już teraz test genetyczny w kierunku określenia predyspozycji do zachorowania na zakrzepicę! Na stronie www.zakrzepica-test.pl przeczytasz czym jest zakrzepica, kto może chorować na zakrzepicę, dlaczego warto wykonać badanie genetyczne, jaki jest koszt badania oraz jakie są objawy wystąpienia choroby.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadbaj o zdrowie »

  Można by powiedzieć - szlachetne zdrowie ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił. Zdrowie mamy tylko jedno, więc należy o nie szczególnie się troszczyć. Nie zawsze i nie każdy, lubi chodzić do lekarza z każdą małą błahostką, która nas nurtuje choćby nawet z tego powodu, że nie chcemy być postrzegani jako hipohondrycy. Można wówczas użyć serwisu internetowego gdzie umieszczone są najczęstsze schorzenia. Ułożone są one w kolejności alfabetycznej, toteż łatwo odnaleźć konkretną chorobę, którą podejrzewamy u siebie.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Objawy ciąży »

  Poszukując prawdziwego i wartościowego źródła z danej dziedziny tematycznej, warto odwiedzić głównie profesjonalne witryny www, gdzie jedną ze wspomnianych jest właśnie ten serwis.
  Prezentujemy Państwu sprawdzone informacje o objawach ciąży: brak miesiączki, rozdrażnienie, huśtawka nastrojów, ale też artykuły obrazujące konkretne etapy trwania ciąży. Jeśli nie umiesz radzić sobie z ciążą, potrzebujesz wskazówki w tym zakresie lub chciałabyś się dowiedzieć, kiedy zgłosić się ze swoimi objawami, wejdź tutaj, gdzie odnajdziesz wszystkie potrzebne i przydatne instrukcje.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polinesian Noni calivita »

  Komponenty i zasada aktywności soku noni Calivita czynią z niego "całą aptekę" w jednym preparacie. Polinesian NONI funkcjonuje już na etapie komórkowym, rewitalizuje, odnawia komórki oraz optymalizuje ich funkcje, wspomaga tworzenie nowych komórek i zapobiega ich uszkodzeniu, ma także zdolność odnawiania uszkodzonego kodu genetycznego Idealnie uzupełnia niedobory składników odżywczych w organizmie oraz udoskonala ich wchłanianie z pożywienia. Działa kompleksowo leczniczo oraz zapobiegawczo na wszystkie organy, narządy a także systemy naszego organizmu.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroba trzewna objawy »

  Choroba trzewna to jedna z najczęściej występujących nietolerancji pokarmowych u dorosłych. Masz częste wzdęcia i przewlekłe biegunki? To może być celiakia! Na stronie www.celiakia-badanie.pl dowiesz się wszystkiego o chorobie - czym jest celiakia, jakie są główne objawy choroby, jak wygląda diagnostyka celiakii, kto może chorować na celiakię, a także dlaczego warto wykonać badanie genetyczne na uczulenie na gluten (celiakię).

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • atopowe zapalenie skóry »

  Zastosuj się do wszelkich zaleceń lekarza, a na pewno przebieg twojej dolegliwości będzie o wiele lżejszy. To schorzenie miewa paroletni przebieg, a objawy są bardzo rozmaite. Jeżeli trudnym bądź niewykonalnym zadaniem jest dobrać właściwe leki, wtedy używa się te uniwersalne. Medserwis jest rzeczywiście świetnym serwisem z poradami medycznymi. Zapalenie skóry atopowe większości przypadków przebiega w wyjątkowo odmienne sposób.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • biopsja »

  Zajrzyj na przedstawioną stronę oraz przeczytaj, w których placówkach można uczynić biopsję. Przygotowanie do biopsji w znaczącej mierze jest zależne, z którego organu pobierana będzie część tkanki. Medserwis publikuje masę potrzebnych tekstów na wiele chorób, też biopsji. Na naszej witrynie znajdziesz wskazówki, w jaki sposób przyszykować się do biopsji. Podczas gdy w czasie raka pojawiają się przerzuty rzecz bardzo się utrudnia. Biopsja realizowana jest, by stwierdzić, na którym etapie wzrostu jest nowotwór.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkarlatyna »

  Portal www.szkarlatyna.medserwis.pl to informacja branżowa skierowana do użytkowników poszukujących informacji z dziedziny medycyny.
  Z pewnością nie zawiedziesz się na witrynie www.szkarlatyna.medserwis.pl bo jest dobrze przygotowana. Szkarlatyna to choroba zakaźna. Szkarlatyna wywoływana jest przez bakterie. Szkarlatyna leczona jest antybiotykami. Nieleczona szkarlatyna może doprowadzić do poważnych powikłań.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia »

  Jesteśmy organizacją non profit wspierającą wszystkich chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Celiakia jest chorobą o całożyciowym przebiegu, a dieta bezglutenowa jest jedynym skutecznym lekiem. Działania naszego Stowarzyszenia adresowane są do wszystkich chorych oraz rodziców chorych dzieci na celiakię. Osoby, które zechcą czynnie uczestniczyć w realizacji działań na rzecz chorych na celiakię zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Menopauza objawy »

  W życiu każdej kobiety przychodzi moment, kiedy wejdzie ona w okres zwany menopauza. Jest to oczywiście niezwykle trudny czas dla każdego, ponieważ pozostawia on po sobie trwałe i nieodwracalne zmiany zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Kobieta traci wówczas możliwość rodzenia dzieci, zaś sam jej popęd seksualny znacznie spada. Równocześnie jednak warto wiedzieć o tym, że współczesna medycyna może oferować mnóstwo możliwości w możliwie największym ograniczaniu skutków procesu zwanego klimaterium. Warto jest się tym zainteresować, bo to właśnie dzięki korzystaniu z nich można znacznie łatwiej przebrnąć przez ten trudny proces – wbrew pozorom, wcale nie musi to być aż taka męczarnia dla kobiety. Warto także znać najważniejsze objawy menopauzy aby mieć świadomość, kiedy ów proces będzie się zaczynał.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia zdrowia »

  Przed zaburzeniami można, a nawet powinno się chronić. Kluczem jest wiedza dotycząca determinantów rozwoju, objawów oraz faz chorób. Dowiedzieć się wszystkiego możesz na stronie www.choroby.biz.pl. Szczegółowo scharakteryzowane choroby takich jak kamienie nerkowe czy zgaga, od najsłabszych zmian do przewlekłych zaburzeń, a także przedstawione metody leczenia i działania zapobiegające pomogą w podjęciu działań, dzięki którym odzyskasz zdrowie i będziesz się nim radować przez długie lata. wyczerpujące charakterystyki każdej z dolegliwości zapewnią drogocenne informacje dotyczące okoliczności powstawania, symptomów, przebiegu oraz leczenia i zapobiegania w każdego rodzaju schorzeniach. Ponadto wyjątkowo przydatne porady odnośnie zdrowia i eliminowania dolegliwości spotęgują szansę na zachowanie odporność i świetnej formy organizmu.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »