Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dla firm':

 • Chameleon Soft »

  Firma Chameleon Soft to profesjonalista w sferze tworzenia oprogramowania dla biznesu, prowadzącego działalność handlową.
  Oprogramowanie naszej firmy, jak również nasze usługi doradcze w zakresie przygotowania przedprojektowego, wdrożenia i obsługi, są skutecznie wykorzystywane przez mały, średni i duży biznes w różnych dziedzinach działalności. Ważną częścią naszej działalności jest automatyzacja sieci handlu detalicznego i przedsiębiorstw gastronomicznych (kawiarnie, restauracje).

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla firm »

  Mała księgowość TaxMachine to znany od wielu lat i ceniony na rynku program dla księgowości, zawiera szybkie i banalnie łatwe sporządzanie Ryczałtu, KPiR, rejestrów VAT, zawiera więcej niż 400 deklaracji, zeznań podatkowych i innych druków, potrafi wysyłać e-Deklaracje, program do faktur, program magazynowy, zawiera kadry i płace. Program mała księgowość TaxMachine zalecany jest dla małych i średnich firm oraz biur księgowych i wszystkich jednostek prowadzących mała księgowość.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Make - oprogramowanie dla firm, strony www. »

  Make - zajmuje się od kilkunastu lat tworzeniem oprogramowania dedykowanego oraz stron internetowych. Jesteśmy zgranym zespołem twórczych ludzi. W naszej ofercie jest również pozycjonowanie stron oraz reklama w internecie. Tworzymy projekty graficzne na ulotki, bilbordy, katalogi itp. Oferujemy także hosting oraz zarządzanie serwerami. Zapraszamy do współpracy, na pewno będą Państwo zadowoleni, ponieważ traktujemy każdego klienta w sposób indywidualny i zawsze dostosowujemy się do jego potrzeb.
  Od 2012 roku rozszerzyliśmy działalność firmy o usługi związane z poligrafią. Oferujemy także obsługę informatyczną dla firm.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • oprogramowanie magazynowe »

  Jeżeli szukają Państwo użytecznych rozwiązań w dziedzinach takich jak: program do inwentaryzacji, magazyn lub ewidencja czasu pracy pracownika, na prowadzonej przez nas stronie przedstawiamy Państwu praktyczne narzędzia, które uproszczą te zadania. Pośród nich są między innymi: czytniki kart plastikowych oraz kodów kreskowych, funkcjonalne szafki narzędziowe a także rozbudowane a jednocześnie proste do obsługi programy służące optymalizacji działań w narzędziowniach, wypożyczalniach sprzętu lub magazynie. W naszej ofercie znajdują się również czytniki kart plastikowych, jakie wykorzystuje się jako identyfikatory oraz kontrole dostępu do przedsiębiorstwa lub jego części. Dzięki naszym rozwiązaniom, nasi Klienci skorzystać z profesjonalnych oraz całościowych opcji wiodących do utrzymania porządku i sprawniejszego zarządzania narzędziami.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie CRM »

  System Informatyczny CRM jest serwisem internetowym który zawiera ciekawe informacje o oprogramowaniu CRM. Aplikacja biznesowa CRM narzędzie informatyczne, które w łatwy sposób znajduje nowych klientów oraz dba o właściwe relacje z nim na przyszłość. System ten Oprogramowanie CRM przeznaczone jest dla sprzedawców, menedżerów, właścicieli firm, działów sprzedaży jak i wszelkiego rodzaju firm i instytucji. System CRM ma możliwość pracy na urządzeniach przenośnych, na wielu systemach operacyjnych. System zawiera bazę danych na temat zawieranych interesów, oraz ich klientów. Nieograniczone opcje filtrowania dają szeroką wiedzę na temat swoich klientów, co ułatwia prowadzenie interesów Serwis ukazuje korzyści jakie zyskuje firma, które się zdecydują na wdrożenie systemu. Dbałość o klienta powinno być priorytetem każdego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Oprogramowanie antywirusowe jest niezbędne, aby ochronić komputery przed wszelkiego rodzaju infekcjami i zapewnia uczucie komfortu aby nikt nie wdarł się do cudzego komputera bez naszej wiedzy. To tanie oprogramowanie dla wielu zainteresowanych jest dość istotne, gdyż nie uważają, aby konieczne było płacenie za niego kolosalnych sum. bardzo ważne oraz niezbędne jest także oprogramowanie dla firm gdyż wielu włamywaczy komputerowych może się przebić, dlatego każda firma kupuje program i blokady przed zagrożeniami aby nikt im nie ukradł informacji. Często są one na bieżąco aktualizowane, aby jak najlepiej spełniały swoją rolę i chroniły sprzęt.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BiznesSoft.pl- programy dla Firm »

  Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie automatyzacji oraz optymalizacji procesów biznesowych w firmie z wykorzystaniem rozwiązań IT. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż, wdrożenia i serwis oprogramowania marki Asseco WAPRO. Poza standardowymi produktami Asseco WAPRO oferujemy również możliwość dostosowania funkcjonalności oprogramowania do indywidualnych potrzeb Klienta, w zakresie:- automatyzacji procesów logistycznych i obsługi klienta- integracji oraz elektronicznej wymiany danych z systemami zewnętrznymi- rozwiązań mobilnych- rozwiązań internetowych (B2B, B2C)Unikalnym elementem naszej oferty są rozwiązania Business Intelligence, czyli nowoczesne rozwiązania analityczne, wspierające podejmowanie decyzji zarówno w warstwie codziennych działań operacyjnych jak i planowania strategicznego. Stosowanie rozwiązań BI pozwala zdecydowanie przyspieszyć proces podejmowanych decyzji oraz obniżyć ryzyko z tym związane, co prowadzi do redukcji kosztów i znacznego wzrostu produktywności w przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Etykiety »

  Jesteś posiadaczem firmy i szukasz właściwych rozwiązań informatycznych dla twojej spółki? Świetnie trafiłeś. Gamasystem to bardzo dobry wybór. U nas otrzymasz wszelkiego typu etykiety na towary, drukarki do etykiet czy kolektory danych. Z naszymi towarami inwentaryzacja w twojej spółce już nie będzie tak żmudna. Nasze czytniki kodów to towary profesjonalne jakich nigdzie indziej w
  lepszej cenie nie otrzymasz. Zobacz nasze profesjonalne oprogramowanie dla firm oraz przekonaj się jak dużo dzięki naszej firmie będziesz mógł zyskać. Dajemy wam gwarancję satysfakcji i niezawodności naszych maszyn.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie produkcją - Modus - System ERP »

  Modus ERP jest zintegrowanym systemem pozwalającym w profesjonalny sposób zarządzać przedsiębiorstwem produkcyjnym. Oprogramowanie zostało stworzone w taki sposób aby praca na programie odbywała się w sposób prosty i intuicyjny. System ERP został wyposażony w wiele funkcjonalnych modułów które oferowane były do tej pory tylko w największych i najdroższych systemach ERP. Modus ERP został poszerzony o nowe funkcje takie jak Rejestracja Czasu Pracy, a także zarządzanie majątkiem tj. maszynami, pojazdami, budynkami, które pozwolą na znaczne oszczędności!

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Analiza bazy danych hotelu »

  Jeśli zastanawiacie się Państwo nad tym, w jakiś sposób podnieść efektywność pracy w Państwa firmie oraz jak poprawić organizację danych w ramach prowadzonej działalności, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Virtual SC. Firma ta tworzy dedykowane oprogramowanie dla hoteli, wspomagające zarządzaniem obiektem, jak również zarządzanie gastronomią oraz restauracją. Przy tworzeniu oprogramowania firma korzysta z nowoczesnych technologii, dbając jednocześnie o intuicyjność ich obsługi. Programy wspierają analizę baz danych hoteli, jak również pomagają zarządzanie restauracją. Ponadto w ofercie programy dla basenów. Zainteresowanych Klientów zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy CDN »

  Przedsiębiorstwo CTI jest Złotym Partnerem Comarch i jednocześnie jest jednym z najbardziej prężnie rozwijających się firm IT w Gliwicach. Funkcjonujemy już od kilku lat na rynku, oferując kompleksową obsługę informatyczną firm a także oprogramowanie Comarch. Naszą specjalnością jest wdrażanie i obsługa systemów Comarch XL oraz Comarch CDN Optima. Dostarczamy wszechstronne usługi obejmujące analizę przedwdrożeniową, wdrożenia, szkolenia, serwis.
  Comarch XL jest kompleksowym, zintegrowanym oprogramowaniem klasy ERP do administrowania przedsiębiorstwem. Został opracowany z myślą o dużych i średnich firmach. Komponuje się z wielu współpracujących ze sobą modułów, takich jak: Produkcja, Sprzedaż, Księgowość, CRM, Analizy. Umożliwia objęcie swym działaniem dowolnych głównych działów firmy.
  Tymczasem CDN Optima to program dla firm, klasy ERP przeznaczony dla małych i średnich firm. Dzięki modułowej budowie jest niedrogie oraz nieskomplikowane w instalacji i użytkowaniu dając użytkownikom świetne narzędzie do prowadzenia przedsiębiorstwa.
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zasoby Ludzkie w systemie ERP »

  Odpowiednie podejście do kadry pracowniczej na pewno spełnia system HR, jest jednym z systemów wchodzący w oprogramowanie biznesowe ERP. Co to jest HR? Odpowiedz jest bardzo prosta, pracownicy, którzy pracują w firmie i tworzą ją, to ludzie w firmie, ich praca, płace, zwolnienia, itp., ponieważ kapitał ludzki kieruje i zarządza technologiami. Plany pracy, kraty rcp, dzielenie zadań w pracy to elementy które są w firmie na porządku dziennym. Blogowa forma tej witryny przedstawia korzyści z wdrożenia systemu oprogramowania Zasoby Ludzkie ERP. Blog ten zagłębia się szczegółowo w tajniki takiego narzędzia jak system ERP.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy InsERT S.A. »

  Sklep internetowy InsERT S.A. – dostawcy oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Systemy firmy InsERT spełniają potrzeby bardzo różnych odbiorców, wszystkie je łączy jednak niezawodność, łatwość obsługi i bogata funkcjonalność. W ofercie można znaleźć szeroką gamę programów różniących się: zastosowaniem, możliwościami oraz ceną dzięki czemu każde przedsiębiorstwo znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne zarządzanie firmą, systemy ERP, SAP Business One »

  SAP Business One to oprogramowanie do zarządzania zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw. Jego zadaniem jest zwiększenie wydajności i opłacalności oraz wsparcie w podejmowaniu decyzji w oparciu o łatwo dostępne i przejrzyste informacje. Moduły, którymi dysponuje SAP Business One to: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program, program magazynowy oraz wiele innych. Polskim Partnerem SAP jest SUPREMIS. Jego zadaniem jest wdrażanie oprogramowania dla firm i prowadzenie działań serwisowych.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • LucidOffice - kompleksowe rozwiązania internetowe »

  LucidOffice to kompletny pakiet aplikacji biurowych z dostępem online (działających w chmurze), które mogą działać zarówno osobno jak i razem, wymieniając między sobą potrzebne informacje. Wypróbuj za darmo wybrane oprogramowanie dla siebie:LucidMailer (aplikacja do e-mail marketingu)LucidCRM (CRM do zarządzania pracą w firmie)LucidSale (wsparcie sprzedaży)LucidAssistance (obsługa serwisowa klienta)LucidPanel (aplikacja do zarządzania serwerem)

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ERP, systemy ERP, oprogramowanie dla firm, »

  Macrologic jest producentem oprogramowania ERP dla firm i przedsiębiorstw. Tworzymy Macrologic Merit - oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw wykorzystywane w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, finanse. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw doskonale sprawdza się w branżach: produkcyjnej, usługowej, handlowej, logistyce, magazynowaniu, transporcie, przedsiębiorstwach komunalnych, spółdzielniach mieszkaniowych, wypożyczalniach samochodów, przedsiębiorstwach medycznych, placówkach naukowych, instytutach, placówkach oświatowych, przedsiębiorstwach energetycznych. Nasze ERP stanowi doskonałe wsparcie dla zarządzania czasem pracy, kadr i płac, controllingu. Na rynku działamy od 30 lat. Jest z nami ponad 2000 zadowolonych klientów.

  Data dodania: 08 12 2016 · szczegóły wpisu »