Strony związane z hasłem 'Oświęcim':

 • Na co patrzeć robiąc badanie psychologiczne »

  Badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne robi się w celu weryfikacji posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa około godziny, a badanie operatorów krócej. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne wydawane jest na określony czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań używane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie uzyskuje się orzeczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto w którym można szybko wykonać potrzebne badanie. Najwyższą jakość badań musi zagwarantować każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim jest miastem w którym są dobrze wyposażone pracownie. Nowoczesny sprzęt przyśpiesza czas wizyty i pozwala na ekspresowe badania psychologiczne. Oświęcim to miasto w którym powstają nowoczesne gabinety. Kierowcy zawodowi umawiają się na badania psychotechniczne. Oświęcim to miasto gdzie kierowcy zawodowi mają ogromny dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w pracowni ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim to miejsce zamieszkania kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można poprawić badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice. Biuro tłumaczeń.. »

  Biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia tekstów. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych, umów sprzedaży pojazdu, kontraktów, zaświadczeń, aktów urodzenia, innych specjalistycznych . Nasze biuro tłumaczeń ma siedzibę w Tychach, natomiast działamy w miastach: Bielsko Biała, Oświęcim, Katowice, Tychy, Gliwice, Lędziny. Wykonujemy tłumaczenia
  przysięgłe języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz innych języków. Prowadzimy również naukę języka niemieckiego.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnie na wymiar Oświęcim »

  Firma Duo ma siedzibę w Oświęcimiu. Zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli. Specjalizuje się w meblach kuchennych, tworzy również meble apteczne i meble biurowe. Na stronie internetowej można zobaczyć obszerną galerie zdjęć wykonanych przez firmę mebli, to na pewno pomoże w decyzji zakupienia swoich mebli. Oczywiście jest możliwość "kupienia" mebli na wymiar.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • O nas :: Agencja Your Job Twoja praca Twoja satysfakcja »

  Istniejemy na rynku od 2007 roku i ciągle zwiększamy liczbę oferowanych przez nas usług (kursy, oferty pracy) zarówno dla osób indywidualnych jak i dla prywatnych przedsiębiorstw. Początkowo specjalizowaliśmy się w szkoleniach i doradztwie. Z czasem poszerzyliśmy nie tylko ofertę szkoleń, ale i wprowadziliśmy kolejne profile działalności, adresowane do coraz większego grona odbiorców. Stale rozwijamy zakres terytorialny działania. Początkowo był to rynek lokalny, później działalność rozszerzyliśmy o sąsiednie województwa. W chwili obecnej obszarem działalności jest cała Polska. Do 2009 roku nasza firma Agencja Your Job zajmowała się tylko i wyłącznie szkoleniem osób bezrobotnych będące bez pracy dłużej niż pół roku. Obecnie pakiet naszych usług skierowany jest zarówno do osób bezrobotnych jak i będących w stosunku pracy, którzy chcą podnieś swoje kwalifikacje odnosząc dzięki temu sukcesy zawodowe. Dodatkowo umożliwiliśmy szybkie wejście na rynek pracy poprzez oferty dobierane pod indywidualne potrzeby klienta. Dzięki prowadzeniu wirtualnej bazy CV ułatwiamy pracodawcom dostęp do szerszego grona osób zainteresowanych podjęciem pracy. Agencja Your Job zatrudnia 20 osób oraz stale współpracuje z ponad 300 ekspertami w różnych dziedzinach. Wszędzie tam, gdzie działamy, implementujemy harmonijne relacje. Pracując zaufaniem i zrozumieniem współtworzymy społeczeństwo o jakim marzymy. Społeczeństwo wiedzy. Z naszej oferty korzystają najlepsi, nasze usługi to nieodzowny element doskonalenia Państwa umiejętności i kwalifikacji oraz rozwoju usług.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porowski Consulting- księgowość, biuro podatkowe »

  Porowski Consulting Sp. J. - Centrum Obsługi Firm – Jak założyć, prowadzić i promować własną działalność gospodarczą. Szkolenia personelu. Pomoc kredytowa. Spółka Porowski posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, podatkowych oraz doradztwa prawnego. Oferuje również swoją pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, w kontaktach z ZUS i Urzędem Skarbowym, jak również konsultacje public relations, pomoc w doborze szkoleń, jak i wiele innych. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoja firma.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auschwitz-Birkenau »

  Czas II wojny światowej to okres nadzwyczaj trudny dla całej Europy, jednak przede wszystkim w Polsce zbrodnie hitlerowców dotknęły ludzkość w szczególności. To tutaj były tzw. obozy śmierci. Najbardziej znanym, który pochłonął w piecach krematoryjnych mnóstwo tysięcy istnień ludzkich jest Auchwitz-Birkenau. Wchodząc na internetową witrynę localtours.eu ujrzymy, że teraz teren ten to muzeum, które można zwiedzać. Jest to trudne zwiedzanie, ale takie spotkanie z historią jest celowe dla całych narodów i nacji, bo ważne jest kultywowanie pamięci o tych zdarzeniach, by nigdy się już nie powtórzyły.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Męskie garnitury na miarę - Rzeszów | Kraków »

  Mamy zaszczyt zaoferować Wam usługi krawca, który przyjedzie z wizytą do Was do domu. Chcemy zapewnić Wam najwyższą jakość usług, dlatego oferujemy Wam dojazd do Was, dzięki czemu poczujecie się pewniej. Nasz krawiec pojawi się u Was z próbkami, z których wspólnie wybierzecie odpowiedni materiał. Ściągnie z Was odpowiednią miarę, dzięki czemu powstaną garnitury męskie na miarę, ślubne. Możecie również u nas zakupić osobno koszule lub też spodnie. Dzięki naszym fachowcom powstają stylowe oraz klasyczne garnitury idealne dla każdego mężczyzny.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary Elektryczne - Zakopane, Tarnów, Oświęcim, Katowice, »

  Biznes TPoint obsługuje szereg zawężonych usług z pola termowizji, systemów alarmowych oraz pomiarów elektrycznych. Tak różne z pozoru kompetencje, mają jednak swój łączny najważniejszy cel: Chronić, istnienia i zdrowie, chronić majątek zarówno przedsiębiorstw jak i wszystkich ludzi, chronić środowisko. Biznes Tpoint zajmuje się wykonywaniem pomiarów elektrycznych. Pomiary elektryczne wykonujemy w następującym zakresie:- pomiary elektryczne skuteczności ochrony przeciwporażeniowej- pomiary elektryczne rezystancji izolacji obwodów I-fazowych- pomiary elektryczne rezystancji izolacji obwodów III-fazowych- pomiary elektryczne wyłączników różnicowoprądowych- pomiary elektryczne rezystancji uziomów instalacji odgromowej. Rozumiejąc relacje pomiędzy sytuacją rynku a potrzebą konsumenta, potrafimy dostosować naszą propozycję dla każdego odbiorcy. Odpowiedzialność ogółu pracowników jest esencją naszej profesji. Kładziemy duży nacisk na uszlachetnianie zręczności swojej załogi co przynosi efekty w postaci lojalnych zatrudnionych, usatysfakcjonowanych ze swojej profesji, dzięki którym nasze usługi są wręczane z pasją i przekonaniem. Nasz dział techniczny tworzą biegli, dla których nowe technologie i obsługa konsumenta, to wyzwanie. Działamy w całej Polsce. Usługi termowizji, systemów alarmowych i pomiarów elektrycznych kierujemy głównie do mieszkańców: Oświęcimia, Krakowa, Zakopanego, Katowic, Myślenic, Skawiny, Zakopanego, i Wrocławia.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »