Strony związane z hasłem 'pellet':

 • Kominki »

  Jeśli masz problemy z podjęciem decyzji o tym jaki rodzaj ogrzewania zastosować w swoim domu to obowiązkowo odwiedź naszą stronę internetową. Nasze przedsiębiorstwo od wielu już lat trudni się wyrobem urządzeń grzewczych takich jak kotły na pellet, węgiel czy ekogroszek, wkłady kominkowe czyli popularne kominki jak również wszystkich innych pomocniczych podzespołów, wymaganych do prawidłowego działania całej instalacji grzewczej. Gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych przez nas produktów. Hasłem HKS Lazar jest "nowoczesność w urządzeniach grzewczych" zatem wkładamy trud w innowacyjność, co umożliwia nam pozostawanie w grupie najważniejszych firm w tej branży.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kordas Haeting - Tanie ogrzewanie »

  Kordas Heating Systems to firma zajmująca się sprzedażą a także instalacją kotłów i palników na pellet. Firma ma w ofercie jedyne na rynku palniki o tak wielkiej mocy – nawet do jednego MW. Urządzenia Kordas produkowane są w głównej mierze z myślą o tych klientach, którym naprawdę zależy na uzyskaniu bardzo wysokiej mocy. W głównej mierze nasze palniki i kotły dedykowane są dla piekarni, kotłowni osiedlowych i zakładowych oraz do ogrzewania naprawdę wielkich pomieszczeń, jak np. hale magazynowe itp. W swojej ofercie mamy jednak też palniki o dużo niższej mocy, z myślą o klientach indywidualnych. Naszej firmie zaufało już bardzo dużo zakładów i klientów w całej Polsce, a także w wielu innych krajach Europy. Gwarantujemy kompleksową obsługę połączoną z opieką serwisową. Pomożemy za każdym razem, kiedy tylko będzie taka konieczność. Największym plusem naszych urządzeń, służących do ogrzewania różnych pomieszczeń oraz bardzo dużych przestrzeni jest to, że dzięki unowocześnionym rozwiązaniom, zaoszczędzone środki są odczuwalne w określonym czasie i sięgają nawet do 60 procent. Naprawdę bardzo dobrze wiadomo, jak ogromne koszta chłonie ogrzewanie pomieszczeń olejem albo gazem. Jeśli pomyślimy, że dochodzi do tego jeszcze uporczywe nadzorowanie procesu palenia od rozpałki aż do wygaszenia, nie wspominając już o samym czyszczeniu pieca, to rzeczywiście tracimy tym samym bardzo dużo cennego czasu, który można by wykorzystać w całkowicie inny sposób. Zatem palenie pelletem ma doprawdy same korzyści, które na dodatek – w połączeniu z urządzeniami firmy Kordas Heating – doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu w domach, czy zakładach. Ogrzewanie pelletem niesie ze sobą same zalety. Przede wszystkim jest to bardzo ekologiczny rodzaj ogrzewania, który jest przyjazny zarówno dla człowieka, jak i dla natury. Po drugie, jego największą zaletą jest automatyka. Etap rozpałki, utrzymywania temperatury, a także wygaszania, a co najważniejsze czyszczenia, przebiega bez udziału człowieka, przez co możemy zapomnieć o upaćkanych dłoniach i unoszącym się w pomieszczeniu popiele. Aby już dziś przejść na ogrzewanie pelletem, wcale nie musisz zmieniać aż tak dużo, ile mogłoby się wydawać. Tak naprawdę trzeba tylko wmontować palnik pelletowy Kordas Heating, żeby bez przeszkód cieszyć się ekologicznym ciepłem. Nad wszystkim czuwa sterownik zaadaptowany specjalnie do obsługiwania palników, PID II. Jest możliwość dzięki temu, sterować „poczynaniami” naszego kotła albo pieca, stale kontrolując temperaturę. Można jeszcze ustawić szczegółową godzinę rozpalenia oraz wygaszenia kotła, dzięki czemu pracuje on jedynie wtedy, kiedy my tego oczekujemy. Zrębki drewna, bo z tego składa się pellet, wystarczy dorzucać do pieca raz na kilka dni – to zależy od potrzeby. Podajnik sam dozuje ilość pelletu, jaka jest potrzebna do ocieplenia pomieszczenia, adekwatnie do nastawionej temperatury. Ten rodzaj opału ma naprawdę same zalety, które można by wymieniać cały czas.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • FUWI Sp. z o.o. »

  FU-WI Sp. z o. o. produkuje: kotły c.o, kotły na pellet, kominki na pelet oraz paliwo typu pellets. Promowane przez FUWI ekologiczne ogrzewanie domu za pośrednictwem piec, piec na pellet czy innych urządzeń grzewczych na ekologiczne paliwo stałe typu pellets, pelet, pellet agro, zdecydowanie wpłynie na ochronę środowiska naturalnego. Nadto ogrzewanie ciepłej wody za pośrednictwem kolektorów słonecznych, czyli solarów czy też zestawów solarnych, stanowiących również naszą ofertę pozycjonuje firmę FUWI, jako wiodącego proekologicznego producenta w branży ogrzewnictwa ekologicznego.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj lepiej pellet Lava i pellet Olimp! »

  Stelmet to duża firma działająca na terenie Zielonej Góry. Specjalizuje się w produkcji pelletu. Czym jest pellet? To zmielone trociny drzew iglastych, które doskonale nadają się do ogrzewania małych i dużych pomieszczeń. W ofercie Stelmetu znajduje się pellet Lava i pellet Olimp. Są niezwykle wydajnie i ekologiczne, nie szkodzą środowisku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej www.polishpellet.com. Już dziś wybierz ekonomiczny i ekologiczny sposób ogrzewania. Zaufaj najlepszym.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »