Strony związane z hasłem 'pneumatyka':

 • Pneumatyka »

  Pneumat System w swojej bogatej ofercie pragnie wyróżnić m.in. :
  1. Różnorodne modele sprężarek tłokowych. Sprężarki tłokowe o różnych zastosowaniach. Sprężarka tłokowa wraz z pełnym osprzętem.
  2. Posiadające automatyczny napinacz paska klinowego sprężarki śrubowe. Sprężarka śrubowa renomowanego niemieckiego producenta. Sprężarka śrubowa wraz z akcesoriami. Sprężarki śrubowe o dużym zakresie mocy - w zależności od potrzeb klienta.
  3. Profesjonalny serwis kompresorów. Serwisowanie kompresorów u klienta w centrali firmy we Wrocławiu. Serwisujemy kompresory od wielu lat.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osuszacze ziębnicze »

  DELTA-TECHNIKA to spółka, która działa w resorcie od 17 lat. Para się sprzedawaniem maszyn spawalniczych, sprężarek i generatorów prądu. Oferta jednostki wymienia dodatkowo naprawy urządzeń plus produkcję siłowników. Produkt flagowy firmy to spawarki tig. Jest poważnym rodzimym przedstawicielem kilku znakomitych firm w tej specjalności. Sprzedaż działa w miejscu jednostki w Lublinie i w placówkach w Warszawie i Poznaniu. Kilkunastoletni staż zapewnia klientom wysoką kategorię towarów i usług, co stwierdza certyfikat ISO. Firma uzyskała też gratyfikacje i wyróżnienia. Więcej informacji na stronie: Kliknij tutaj.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »