Strony związane z hasłem 'poliolefina':

 • Poliolefina »

  Ta substancja to polimery, w skład których wchodzą pierwiastki takie jak wodór oraz węgiel. opisana substancja, często wykorzystywana w przemyśle jest bardzo ważna. Przede wszystkim trzeba wskazać, iż poliolefina jest bardzo często stosowana do robotach przemysłowych. Spowodowane jest to ich pożądanymi szczegółami, oraz możliwościami wykorzystania. wielu biznesmenów chcąc stosować wskazany materiał do swojej produkcji powinni posiadać konieczne laboratorium chemiczne. dopiero odpowiednio przygotowani chemicy są w stanie obrobić poliolefina w wskazany sposób, żeby była wskazana do użycia i wykorzystania przy procesach przemysłowych. Opakowania termokurczliwe są bardzo wielokrotnie stosowane w sektorze spożywczej. główną cechą pozytywną tych folii termokurczliwych są ich dobre wyznaczniki przejrzystości, które pozwalają na pełnowartościową ekspozycję danego przedmiotu.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Folie Bollore - Sklep »

  Nasza firma od początku swojego istnienia bazowała na doświadczeniu zdobytym w największych firmach produkcyjnych i handlowych. Widząc zapotrzebowanie krajowego rynku postanowiliśmy początkowo skupić się na sprzedaży wysokiej jakości poliolefinowych folii termokurczliwych. Z powodzeniem wprowadziliśmy do sprzedaży nowy asortyment produktów, pozostając oficjalnymi przedstawicielami znanych marek na rynku folii poliolefinowych w Polsce.

  Od początku działalności dewizą naszej firmy była jak najlepsza jakość obsługi klientów. Dysponując własnym magazynem o pojemności ponad 500 miejsc paletowych zabezpieczamy ich potrzeby, zdając sobie sprawę, że nie ma nic gorszego od przestoju spowodowanego brakiem opakowania gotowego wyrobu.

  Nasze oferty zawsze mają pokrycie w rzeczywistości.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »