Strony związane z hasłem 'portrety':

 • Fotografia ślubna Poznań »

  Studio fotograficzne z Poznania zapewniające piękne zdjęcia ślubne, zaznaczające niepowtarzalność ceremonii każdej młodej pary. Profesjonalny fotograf, pełnym wyczucia spojrzeniem wydobędzie niepowtarzalne emocje współobecne przy przygotowaniach, samej uroczystości i wreszcie przyjęciu weselnemu. Autor fotografii niezmordowanie podąża za młodymi, dając radę, poznając ich potrzeby i sugerując ciekawe pomysły. Ponadto proponuje zdjęcia w naturalnej scenerii, przeznaczone tylko dla zakochanych w czasie innym niż dzień ślubu, tak by na spokojnie stworzyć wyjątkowe ujęcie. Powstały w ten sposób album będzie nieocenioną pamiątką na przyszłość lata.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efektowna fotografia reklamowa Poznań »

  Luminix jest polską firmą oferującą usługi fotograficzne. Atutem firmy jest dopasowanie do indywidualnych oczekiwań klienta. Fotografia reklamowa (czyli komercyjna) jest wykonywana głównie w mieście Poznań. Luminix świadczy usługi także podczas różnego typu zawodów sportowych. Luminix to nie tylko najwyższa jakość zdjęć, to także profesjonalna obsługa.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy ręcznie malowane »

  Twoja-sztuka.pl to ogromny sklep malarski z ponad czterdziestoma gatunkami obrazów do wyboru. Obrazy olejne, obrazy ręcznie malowane, reprodukcje obrazów i kopie dzieł sztuki najwybitniejszych artystów, a także portrety na zamówienie. W ofercie sklepu znajdziemy także stylowe meble retro. Szukasz czegoś, co odmieni wygląd Twojego gabinetu, pokoju, salonu, czy innego pomieszczenia? Coś co wyróżni Twoje "cztery ściany"? Świetnie trafiłeś! Na stronie sklepu Twoja-sztuka.pl znajdziesz ogromny wybór obrazów z różnych gatunków i styli.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Śląsk »

  Promowana strona przedstawia usługi firmy fotograficznej Moje Studio. Pracujący w studio fotograf Śląsk traktuje jako główny obszar swoich działań. Specjalnością opisywanej firmy są fotoreportaże z ceremonii ślubnej. W serwisie znajduje się galeria artystyczna prezentująca realizacje firmy.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »