Strony związane z hasłem 'prace ziemne':

 • Przyłącza i roboty ziemne - Ziem-Bud.eu »

  Sprawdź naszą ofertę na roboty ziemne. Oferujemy różnego typu usługi koparką i innym sprzętem do prac ziemnych w okolicach miejscowości Wieliczka, Gdów, Myślenice, Kraków, czy Bochnia. Wykonujemy: przyłącza wody, kanalizacji, gazu, projekty, odbiory, montaż szamb i oczyszczalni, porządkowanie terenu przed i po budowie, wszelkie wykopy i inne usługi koparką i minikoparką (szczegóły oferty). Terminowość, sprawdzony sprzęt i wysokie kompetencje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prace Ziemne Gdańsk »

  Polska firma proponuje swoim konsumentom rozmaite prace ziemne plus usługi dźwigowe. W lokalnym parku maszynowym odnajduje się pomiędzy innymi koparko-ładowarka co więcej dźwig i zagęszczarki. Na rynku obecni jesteśmy już od kilkunastu lat, od kilku specjalizując się w zleceniach budowlanych. Swoim klientom oferujemy najwyższą jakość usług a dodatkowo uczciwe co więcej punktualne realizowanie robót. Wszystko na współczesnym sprzęcie o specyfikacji pozwalającej na przeprowadzanie prac o bogatym zakresie. Jesteśmy skłonni na długofalową współpracę z spółkami budowlanymi oraz kontrahentami jednostkowymi.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem koparek »

  Firma KOPARBUD umożliwia wynajem koparek do konkretnych prac ziemnych. Dysponuje koparką JCB 803 Plus i wywrotką MAN z HDS. KOPARBUD oferuje swoje usługi obszarze województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, a w szczególnych sytuacjach na terenie całej Polski. Oferta firmy obejmuje między innymi: wykopy pod fundamenty, szamba, przydomowe oczyszczalnie i zbiorniki wodne; wyrównanie terenu oraz spedycję ziemi. Zakład zajmuje się także transportem materiałów sypkich oraz materiałów na europaletach. Dane kontaktowe do zakładu znajdują się na witrynie www.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »