Strony związane z hasłem 'producent opakowań foliowych':

 • Produkcja folii »

  Doprowadzając do skutku codzienne zakupy w dyskoncie ze świeżym pokarmem nie dumamy jak mozolną drogę muszą odbyć opakowania z folii, w które zapakowany jest nasz polski ulubiony wypieczony chlebek. Bo wprawdzie, że torebka z papieru jest czymś w całości nieszkodzącym to jednak opakowania foliowe są zwyczajne w produkcji i jednoznacznie niedrogie. Równolegle chronimy lasy nie korzystając z drewna do ich produkcji. Dobór pozostaje w gestii każdego z konsumentów.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Ozdobne »

  Nasza firma trudni się wytwarzaniem i handlem folią i opakowaniami foliowymi. Zajmujemy się tym od wielu lat. Dysponujemy wydajnymi maszynami, zatrudniamy profesjonalistów i inwestujemy w nowoczesne rozwiązania. Dlatego zapewniane przez firmę Foliks opakowania foliowe Rumia cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Na co dzień obsługujemy małe firmy i potężne zakłady produkcyjne. Nasz asortyment jest bardzo bogaty. Odnajdą państwo takie folie, jakich państwo potrzebują: folia do zgrzewarki, śliczne opakowania odzieży, opakowania ozdobne to jedynie przykłady  naszej oferty. Jako fachowy producent folii gwarantujemy konsulting, niskie ceny i punktualność dostaw.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy ostrzegawcze »

  Firma zajmuje się produkcją folii HDPE i LDPE oraz folii termokurczliwej. Oferujemy też reklamówki z nadrukiem fleksograficznym. Nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowana kadra zapewniają wysoką jakość produkowanych wyrobów. Rozszerzeniem oferty jest recykling opakowań i odpadów foliowych. Produkujemy także taśmy ostrzegawcze dla potrzeb budownictwa oraz różnego rodzaje folie dla wielu innych gałęzi przemysłu.

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »