Strony związane z hasłem 'programowanie':

 • Oprogramowanie CAD »

  Oprogramowanie TopSolid klasy CAD/CAM to zaawansowane środowisko wykorzystywane przez wytwórców oprzyrządowania sektora mechanicznego. Oprogramowanie jest także wykorzystywane przez głównych producentów branży samochodowej, przez przemysł lotniczy oraz meblarski. Jako zintegrowane środowisko CAD, może ono zostać zaadaptowane do indywidualnych potrzeb firmy. TopSolid wykorzystywane jest w następujących obszarach: sterowanie maszynami CNC (tokarki, frezarki itd.) i projektowanie 3D określonych elementów (produktów, detali). W ofercie znajduje się także oprogramowanie TopSolid’Wood. To zaawansowany program do projektowania mebli, który z powodzeniem może być stosowany przez producentów branży meblarskiej oraz stolarskiej. Kolejnym oprogramowaniem wspomagającym proces produkcji mebli jest program ARDIS, który może być stosowany w hurtowniach płyt oraz przez producentów mebli. Jest to środowisko służące do optymalizacji rozkroju płyt. Nasze środowiska projektowe służą do projektowania mebli oraz doskonale nadają się do wizualizacji realizowanych projektów (mebli, drzwi, okien, schodów oraz innych wyrobów z drewna). Program TopSolid’Wood wyposażony jest w niezbędne narzędzia projektowe umożliwiające projektowanie 3D oraz biblioteki komponentów zgodne ze specyfikacją przemysłu meblarskiego. Na każdym etapie współpracy służymy pomocą w wdrażaniu i konfiguracji naszego oprogramowania pod indywidualne wymagania fabryk z branży meblarskiej oraz wspomnianych dziedzin przemysłu. Oprogramowanie TopSolid’Cam to intuicyjne środowisko do komputerowo wspomaganego projektowania CAD. Jako oprogramowanie CAM z powodzeniem bardzo szybko może zostać zaadaptowane pod indywidualne potrzeby fabryk. Oprogramowanie doskonale spisuje się w sterowaniu maszynami CNC zapewniając kontrolę procesów wytwarzania na każdym etapie projektowania oraz rozwoju wytwarzanych produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami klasy CAD/CAM.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teamwork design Opole - Strony internetowe - My robimy dobrze! »

  Strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje webowe, wizytówki, indywidualny projekt graficzny. Prosperujemy jako centrum programistyczno-graficzne / agencja reklamowa. Programujemy aplikacje bazodanowe na zlecenie, nasi graficy projektują unikalne szaty graficzne osadzone w najnowszych trendach. To my narzucamy konkurencji najnowsze trendy! Drukujemy również wizytówki, ulotki, nadruki na samochody, gadżety itp.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal edukacyjny – Wiedza Na Plus »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem przeznaczonym dla Informatyków. W serwisie można znaleźć opisy fragmentów programów projektowanych pod marką Piksel-Net. Wiedza Na Plus posiada artykuły autorskie, unikatowe. Opisujemy między innymi języki programowania (PHP, Java), środowiska programistyczne (Eclipse), frameworki (RichFaces, JavaServer Faces), czy systemy operacyjne (Linux). Staramy się regularnie umieszczać w serwisie nowe artykuły. Obecnie jesteśmy również na facebooku – zapraszamy wszystkich zainteresowanych do polubienia naszej strony.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie gier - Dark Basic Professional »

  Strona poświęcona programowaniu gier w języku Dark Basic Professional. Zawiera gotowe programy do pobrania (.exe), opisy algorytmów, różne rozwiązania rozszerzające możliwości programisty. Autor kiedyś programował w języku AMOS na komputerze Amiga. Dark Basic Pro jest następcą AMOSa, bardzo podobny język, lecz dostosowany do możliwości obecnych komputerów. Witryna oferuje dodatkowo przegląd co ciekawszych gier MMO. Jeśli pasjonujesz się tworzeniem gier to serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony. Istnieje ona od połowy marca 2013 r. i jest cały czas rozwijana.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum komputerowe »

  Szukasz porad dotyczących komputerów? Zarejestruj się na naszym forum komputerowym. Jest to forum dla początkujących komputerowców. Znajdziesz tu wiele porad odnośnie komputerów, gier, internetu, programowania i systemów. Instalowanie programów i systemów, recenzje gier, porady dotyczące poruszania się w sieci, tworzenie stron, informacje o komunikatorach i przeglądarkach, dyskusje na temat sprzętu komputerowego - to tylko niektóre z ciekawych tematów poruszanych na naszym forum.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie aplikacji na androida »

  Jesteśmy spółką, jaka posiada bardzo znaczne doświadczenie gdy chodzi o sprawne tworzenie aplikacji mobilnych. Budujemy instrumenty na wszystkie popularne oesy, acz zauważalnie najwidoczniejszym zapotrzebowaniem odznacza się tworzenie aplikacji na androida. Dobrze wiemy jak mocno takiego typu instrumenty mobilne są w mocy pomóc naszym kontrahentom, zarówno w zakresie rozwiązań sprzedażowych, oraz marketingu. Na skutek asysty jakiej powyższym przedsiębiorstwom udzielamy poprzez to skuteczne programowanie aplikacji mobilnych nieustająco podnoszą się zarobki powyższych spółek. Sprawdź w jaki sposób umiemy udzielić wsparcia Tobie.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • CODEFUSION Software Fusion Company - oprogramowanie najlepszej jakości »

  Firma Codefusion powstała z pasji do programowania. Specjalizujemy się w tworzeniu wysoce wyspecjalizowanych systemów informatycznych. Zdarzają się również mniej skomplikowane aplikacje, aczkolwiek wolimy wielkie wyzwania podczas tworzenia oprogramowania dla firm i klientów indywidualnych. Firmę tworzy młody zespół programistów oraz testerów pod czujnym okiem doświadczonych prezesów, którzy swoje doświadczenie zdobywali nie tylko na polskim rynku, ale również i na europejskim. Bogate doświadczenie i zdolny, rozwijający się zespół jest w stanie spełnić praktycznie każde życzenie klienta, stworzyć wszelakie systemy informatyczne, począwszy od aplikacji webowych, przez serwisy www, po skrojone na potrzeby konkretnego klienta programy dla firm na zamówienie. Do swoich projektów wykorzystujemy różne narzędzia i technologie (między innymi: ASP.NET, Silverlight, Windows Mobile, SQL Server, MySQL, Oracle, Ruby on Rails).

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum programowanie »

  Na rynku jest masa książek dla programistów, ale niestety niewiele z nich jest warte przeczytania toteż w tym serwisie dla programistów powstał dział, gdzie można rekomendować, opisywać, recenzować książki z których sami się uczyliście. Oprócz tego znajdują się tu dyskusje na różne tematy np. temat innych języków programowania lub na tematy nie powiązane z konkretnym językiem; bardzo powszechny w połączeniu z HTMLem język skryptowy; pozycjonowanie oraz optymalizacja czyli najefektywniejsza na chwilę obecną forma reklamy i wiele innych. Można się tu także wymienić skryptami, uwagami i wątpliwościami.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne »

  Aplikacje mobilne stają się coraz w wyższym stopniu znane i raczej na pewno będą na tej glorii zyskiwały. Jeżeli weźmiemy pod wzmiankę tworzenie i programowanie aplikacji mobilnych to jest nieco firm które specjalizują się w tego typu zleceniach. Salto jest jedną z nich, na dodatek radzi sobie doskonale. Jednostka ta wykona dla Ciebie aplikacje biznesowe czy też gry które przyniosą Ci wiele frajdy. Wszystko to produkowane jest pod najpopularniejsze platformy mobilne takie jak Ipad, Iphone czy Android. Zapraszamy na stronę www gosalto.pl gdzie zdołasz dowiedzieć się o wiele więcej o usługach jakie grupa Salto oferuje.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty SSL »

  Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz zaistnieć w sieci czy też rozwijasz już swoją działalność, dostarczymy Ci usługi i produkty, które pozwolą Ci znacznie zwiększyć skuteczność Twojej oferty oraz jej zasięg.
  Certyfikaty SSL, oferujemy certyfikaty SSL wydawane wyłącznie przez renomowanych wystawców i w pełni rozpoznawalne przez najpopularniejsze przeglądarki. Certyfikat SSL zapewnia szyfrowaną transmisję pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem. Dzięki temu wszystkie ważne dane podawane przez klientów (dane osobowe, numery kart płatniczych) są przesyłane w bezpieczny sposób. Jest to niezbędne rozwiązanie dla każdego biznesu w sieci. Hosting, jeśli porównujesz różne serwery wirtualne, oprócz dobrych parametrów konta serwera wirtualnego ważne będą dla Ciebie również łatwość jego administracji oraz sprawność działania. Oferujemy hosting obsługiwany przez serwery umieszczone w serwerowni w Polsce, z bardzo szybkim dostępem ze wszystkich krajowych i najważniejszych międzynarodowych sieci telekomunikacyjnych. Dzięki łatwości dostępu Twoje strony będą częściej i dłużej odwiedzane przez Twoich klientów.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • System pracy crm »

  Filozofia firmy BiznesPort nie jest za bardzo skomplikowana - przede wszystkim celem naszego istnienia jest zapewnienie Klientom usług na wysokim poziomie. I trzeba otwarcie napisać, iż ta sztuka naprawdę się dla nas udaje, bo BiznesPort w istocie może zapewnić aplikacje mobilne, strony internetowe bądź pozycjonowanie w wyszukiwarkach charakteryzujące się doskonałą jakością. BiznesPort swoje usługi wykonuje przede wszystkim zdalnie - dla klientów z całej Polski, ale z racji posiadania siedziby w Szczecinie, kierujemy własną ofertę w szczególności do firm oraz osób prywatnych właśnie z tego miasta. Zapraszamy na stronę biznesport.pl!

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie i tworzenie stron »

  Strona Easy-soft.pl to serwis internetowy który dotyczy programowania, pozycjonowania, opisujący języki programowania i nie tylko. Na stronie internetowej powstałym głównie dla studentów informatyki znajdują się praktyczne uwagi z dziedziny IT. Znajdziesz tu wpisy o rożnego rodzaju metodach programowania. Strona internetowa jest podzielona na kategorie dlatego oglądanie jest przyjemne. Oto one
  :-SEO
  :-Internet
  :-Komputer
  :-Nauka
  :-Projektowanie stron
  :-Inne
  Ta serwis internetowy będzie w niedalekiej przyszłości rozwijana ale już teraz warto odwiedzić serwis do czego serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi programistyczne »

  Firma specjalizuje się w konstruowaniu oprogramowania funkcjonującego na systemach Linux oraz Windows, dla komputerów PC. Zajmujemy się przygotowywaniem aplikacji konsolowych, aplikacji z graficznym interfejsem użytkownika (GUI), a także gier w technice 2D. Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu następujących aplikacji: programy biurowe, korzystające z baz danych; programy statystyczne, przetwarzające spore ilości informacji; aplikacje bazodanowe, wspierające pracę linii wytwórczych; programy pomiarowe, przetwarzające informacje z zewnętrznych źródeł (np. obrazy z kamer); gry w technologii 2D; skrypty przetwarzające znaczne ilości informacji tekstowych.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wzorce projektowe »

  Fachowa firma BNS IT ma przyjemność przedstawić Państwu swą ofertę. Przygotujemy do zdobycia pracy jako programista o konkretnych umiejętnościach. Harmonogram szkoleń jest na tyle dogodny, że każdy znajdzie swój termin. Wzorce projektowe w naszej realizacji to pełen profesjonalizm oraz rzetelność. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta. Dopasujemy się do wszystkich Twoich wymagań i nie tylko. Znacznie więcej na temat naszej propozycji znajdziecie w serwisie.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »