Strony związane z hasłem 'programy':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Zarabianie przez internet »

  Jest to strona która opisuje sposoby zarabiania pieniędzy przez internet. Serwis opisuje takie sposoby jak auto surf, wykonywanie zadań, klikanie w linki i banery, cpm, programy partnerskie itp... Serwisy zarobkowe sprawdzane są wcześniej przez administratora pod kontem wypłacalności, a na dowód tego można na nim znaleźć dowody wypłaty. Po za samymi sposobami zarabiania można tutaj znaleźć także sposoby tworzenia własnej strony www na darmowym serwerze, a także płatnym.
  http://zarabianieprzezinternet.org.pl/strona-darmo-cba-pl-wordpress/

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  Informatyka to branża, obejmująca programy komputerowe, czyli systemy operacyjne na przykład Windows, programy serwerowe typu Novell, narzędzia do projektowania oprogramowania, oprogramowanie użytkowe typu Microsoft Office, Photoshop, PageMaker, w których użytkownik bezpośrednio wykonuje prace. Oprogramowanie pracuje na komputerach, które wciąż się udoskonala. Komputery i programy mogą być w pełni wykorzystane pracując w sieci. Sieci komputerowe to zarówno sieci lokalne LAN łączące komputery w biurze, szkole oraz sieci rozległe WAN łączą miasta, kraje. strona internetowa Komputery-sieci podejmuje rozmaite tematy z zakresu sprzętu informatycznego.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Wortal TylkoProgramy.pl jest unikalny pod względem założeń i zawartości. Na łamach serwisu opisujemy wyłącznie bezpłatne aplikacje do ściągnięcia z sieci na komputer z systemem Windows. Promujemy autorów aplikacji kierując użytkownika na stronę producenta. Każdy nasz program przed zamieszczeniem na wortalu, testujemy pod kątem użyteczności i funkcjonalności. Odwiedzającym nasze zbiory internautom, polecamy wiele przydatnych programów, które można przykładowo wykorzystać do zabawy, prostych prac czy edukacji. W większości przypadków są to aplikacje darmowe, z pewnością nie mogą konkurować z profesjonalnymi płatnymi aplikacjami jednak pewne rzeczy uda się nam wykonać przy ich pomocy. U nas znajdziesz sporą kolekcję programów do odtwarzania muzyki i filmów na komputerze, przeróżne przeglądarki plików graficznych i typowo biurowych.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gry - gry java na telefon »

  Dla miłośników darmowe gry na telefon. Gry z gatunków takich jak: gry akcji, gry sportowe, gry wyścigowe. Są gry dla dzieci i gry dla dziewczyn. Dział gry dla dorosłych zawiera gry erotyczne, są też gry hazardowe. Nasi użytkownicy mogą dodawać gry do portalu. Gry akceptuje moderator. Można też komentować gry i rozmawiać z innymi graczami w naszym shoutbox. Napisz jakie gry lubisz najbardziej. Jest też dział gry symbian. Zawsze nowe gry. Tylko darmowe gry java na telefon komórkowy. Korzystaj również z działu programy, a znajdziesz tam programy i aplikacje java. Programy rozrywkowe, programy edukacyjne i programy biurowe. Są też programy do komunikacji. Najnowsze aplikacje java na telefon komórkowy. Ściągnij programy na fona i zabieraj ze sobą. Tylko darmowe programy do obsługi telefonu jak również programy do zarządzania telefonem. Dodaj darmowe tapety do telefonu. Tapety animowane i tapety 3d. Tapety w różnych kategoriach: tapety kobiety, tapety krajobrazy, tapety zwierzęta i wiele innych. Na stronie tylko darmowe tapety na telefon komórkowy. Tapety można również dodawać samemu. Tapety na telefon akceptuje moderator. Przejdź również do działu motywy. Motywy graficzne dla każdego. Zawsze nowe motywy graficzne. Dodawaj motywy graficzne z innymi użytkownikami. Znajdziesz tu motywy graficzne dla dzieci i motywy romantyczne. Dla miłośników motoryzacji motywy graficzne z samochodami. Wrzuć sobie również dzwonki mp3. Dzwonki mp3 znajdziesz w naszym kolejnym dziale. Darmowe dzwonki mp3 podzielone na kategorie. Dzwonki sms, śmieszne dzwonki mp3, dzwonki mp3 na różne okazje i świąteczne dzwonki mp3. Mamy też filmy i filmiki. Oglądaj śmieszne filmiki na telefonie. Filmy mp4 i filmy 3gp dostosowane do twojego telefonu.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do ściągania mp3 »

  Działy w serwisie naKompa.pl pozwolą szybko pobrać aktualne aplikacje za free. W każdej kategorii są programy z ocenami, które wystawili wcześniej użytkownicy oraz ilością pobrań aplikacji z naKompa.pl. Wszystkie aplikacje z naszej bazy danych ściągniesz zupełnie za darmo. Musisz pamiętać o tym aby przestrzegać licencji wydawcy, dotyczy to zarówno programów darmowych jaki i w innych wersjach. Użytkownicy naszego wortalu często ściągają programy do pobierania filmów.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Progresywnie i żwawo rozwijający się rynek oprogramowania komputerowego zainicjował nowy trend, w postaci freeware. Freeware, to oprogramowanie udostępnione dla każdego za darmo. Przyniosło ono wysoki potencjał wzbogacając segment rynku oprogramowania komputerowego. Nierzadko zdarza się że darmowe oprogramowanie innowacyjnością wyprzedza płatne programy. Propozycją portalu, więc jest pokaźny zestaw oprogramowania posiadający dobre programy i aplikacje na komputer. Programy z różnych dziedzin mających zastosowanie w domu i biurze. Mnóstwo aplikacji użytkowych dla programistów, grafików, muzyków oraz zwykłych użytkowników komputera.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca przez Internet - www.zarabianie-przezinternet.pl »

  Strona zarabianie-przezinternet.pl powstała, aby pokazać kilka skutecznych i sprawdzonych sposobów zarabiania przez Internet. Jeżeli to czytasz, to zapewne jesteś zainteresowany taką formą zarobku. Zarabianie przez Internet to świetny sposób, zarówno na poprawienie wysokości domowego budżetu, dorobienie do podstawowej pensji, jak i na pełnowartościową, szeroko zakrojoną działalność gospodarczą.
  Największe zalety takiego zarabiania to: pracę można wykonywać wszędzie, oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, elastyczne godziny pracy, sam jesteś swoim szefem, nieograniczone możliwości zarobku. Celem serwisu jest pokazanie w sposób przystępny i zrozumiały kilku sposobów zarabiania pieniędzy przez Internet. Wszystkie przedstawione na stronie metody są sprawdzone i pewne. Nie ma złotego przepisu na zarabianie przez Internet, są metody bardziej i mniej skuteczne. Większość przedstawionych przeze mnie sposobów zarabiania, to metody bezpieczne, pozwalające na zysk bez angażowania własnych środków. Na stronie przedstawiłam również kilka sposobów na to jak w łatwy sposób możemy coś tanio kupić lub otrzymać za darmo produkty.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy Torrent »

  Ściąganie plików torrentowych nie jest kłopotliwe, ale wymaga skorzystania z dobrego programu, który działa w sieci p2p bittorrent. Dobór programu jest uciążliwy, ale można go stanowczo uprościć zapoznając się z informacjami dostępnymi na tym blogu. Odszukać tutaj można opisy największych klientów dostępnych w Sieci. Po zaznajomieniu się z opisami zgromadzonymi na tym blogu wybór zrobi się niezwykle nietrudny i każdy otrzyma program najprzyjemniejszy do użytkowania, zależnie od osobistych preferencji.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal edukacyjny – Wiedza Na Plus »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem przeznaczonym dla Informatyków. W serwisie można znaleźć opisy fragmentów programów projektowanych pod marką Piksel-Net. Wiedza Na Plus posiada artykuły autorskie, unikatowe. Opisujemy między innymi języki programowania (PHP, Java), środowiska programistyczne (Eclipse), frameworki (RichFaces, JavaServer Faces), czy systemy operacyjne (Linux). Staramy się regularnie umieszczać w serwisie nowe artykuły. Obecnie jesteśmy również na facebooku – zapraszamy wszystkich zainteresowanych do polubienia naszej strony.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Kotrak - Oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Jesteśmy nowoczesną firmą, która bezustannie podnosi zakres dostarczanych usług. Proponujemy klientom indywidualnym a także odbiorcom korporacyjnym bardzo wiele innowacyjnych usług, dzięki którym poprawiamy jakość życia a także komponujemy zaawansowane rozwiązania biznesowe. Naszą podstawową działalnością jest tworzenie a także dystrybuowanie nowoczesnego oraz wydajnego oprogramowania dla innych przedsiębiorstw, restauracji jak również dla hurtowni oraz sklepów. Tworzymy innowacyjne programy dla firm jak również przedsiębiorstw z wielu branż (Comarch Optima, XL, Altum, Retail), w tym dla restauracji, hoteli a także dla sklepów i dla hurtowni. Poza oprogramowaniem dla firm dostarczamy również urządzenia fiskalne (kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne), wagi, i programy dla szpitali.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moduł produkcja zintegrowany z symfonia »

  System Symfonia i System Forte są jednymi z najbardziej docenianych programów do księgowości wspierających zarządzanie w firmie. Oferta Wercom: wdrażania systemów, opieki powdrożeniowej, przeprowadzania szkoleń i serwisu jest przeznaczona zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dodatkowo, Wercom oferuje kursy zlokalizowane na terenie całej Polski, z zakresu obsługi systemów, w Centrach Edukacyjnych Symfonii, a także możliwość skorzystania z Centrum Migracji, czyli narzędzia, za pomocą którego można wykonać transfer danych z poprzedniego systemu. Dogłębna wiedza z tematyki wdrażania systemów oraz obsługi, a także konieczne dziś doświadczenie zaowocują satysfakcjonującą współpracą.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy partnerskie »

  Programy partnerskie to wyborny sposób na zarabianie w Internecie. Posiadamy świadomość, że ich mnogość w polskiej części Internetu ma możliwość dosłownie tych najbardziej wykwintnych webdesignerów przyprawić o zawrót głowy. Nasza strona raz na zawsze zaradzi temu problemowi. Dzięki dostępnemu na niej zestawieniu programów partnerskich z łatwością porównasz poszczególne opcje i będziesz mógł wyselekcjonować doskonale dopasowany do osobistych wymogów program partnerski, który umożliwi Tobie zarabianie na osobistej witrynie!

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • oprogramowanie magazynowe »

  Jeżeli szukają Państwo użytecznych rozwiązań w dziedzinach takich jak: program do inwentaryzacji, magazyn lub ewidencja czasu pracy pracownika, na prowadzonej przez nas stronie przedstawiamy Państwu praktyczne narzędzia, które uproszczą te zadania. Pośród nich są między innymi: czytniki kart plastikowych oraz kodów kreskowych, funkcjonalne szafki narzędziowe a także rozbudowane a jednocześnie proste do obsługi programy służące optymalizacji działań w narzędziowniach, wypożyczalniach sprzętu lub magazynie. W naszej ofercie znajdują się również czytniki kart plastikowych, jakie wykorzystuje się jako identyfikatory oraz kontrole dostępu do przedsiębiorstwa lub jego części. Dzięki naszym rozwiązaniom, nasi Klienci skorzystać z profesjonalnych oraz całościowych opcji wiodących do utrzymania porządku i sprawniejszego zarządzania narzędziami.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • GRAFFMARK - programy lojalnościowe – programy partnerskie »

  Graffmark - atrakcyjny program lojalnościowy, motywacyjny dla sklepów, hurtowni i firm usługowych. Nasza oferta to wybór wygodnego, poprawiającego wzrost sprzedaży oraz zwiększającego ilość klientów systemu motywacyjnego. Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!
  Niewiele firm inwestujących w programy lojalnościowe posiada wystarczająco duże doświadczenie w tej branży. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez współczesny rynek. Najprostszym przykładem programu lojalnościowego jest system zbierania punktów przy każdym dokonanym zakupie, a następnie wymiana punktów na nagrody, idea programów lojalnościowych jest więc bardzo prosta.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy do zdjęć i nie tylko »

  Pecet jest zazwyczaj używany do pracy i przyjemności. Zabawa przy komputerze to, przede wszystkim, oglądanie wideo i słuchanie muzyki. Ażeby jedno i drugie było możliwe, konieczne są właściwe programy do multimediów. Producenci zaawansowanych programów tego typu, oferują proste w obsłudze i posiadające podstawowe funkcje, darmowe programy. Programów tych jest bardzo wiele. Czasami trzeba poszukać takiego, jaki prawidłowo odtworzy dany plik. Aplikacje takie instaluje się błyskawicznie i nie zajmują one wiele miejsca na dysku. Darmowe programy multimedialne absolutnie wystarczają do wybornej zabawy przy laptopie.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w internecie »

  Internet dzięki swojej wszechstronności umożliwia w dzisiejszych czasach na prowadzenie w nim dużych przedsięwzięć biznesowych. Faktycznie w każdej dziedzinie można znaleźć miejsce dla siebie i zarabiać pieniądze. Nawet początkujący biznesmeni bez większych problemów są w stanie rozwinąć swój biznes. Dużym ułatwieniem dla nich mogą być programy partnerskie jakie stały się nadzwyczaj popularne. Żeby poznać więcej szczegółów o tym warto wstąpić na nasze forum dyskusyjne. Spotyka się tam wielu fachowców pomagających nowym rozwinąć biznes.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Zbiór darmowych aplikacji do zapisania na dysk. Przedstawiamy sterowniki, narzędzia, gry, multimedia i akcesoria. Mamy w naszej bazie spis najpopularniejszych aplikacji w wersjach darmowych albo testowych do ściągnięcia z dobrych i bezpiecznych serwerów. Ściągnij oprogramowanie dla systemów Windows, Linux i Mac do biura i mieszkania poukładane w tematycznym katalogu, żebyś mógł szybko i wygodnie znaleźć interesujące Cię pozycje. Zapoznaj się z aktualnościami ze świata nowych technologii, a też udzielaj się na naszym forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie sklepu internetowego »

  Myślałeś być może kiedyś nad tym, aby założyć swój własny biznes? Przetestuj swoje siły w handlu elektronicznym. Rynek e-biznesu rozrasta się w naszym kraju w zatrważająco dynamicznym tempie. Coraz większa liczba ludzi wykonuje zakupy przez Internet. To szansa dla Twojej firmy! Jedyne co będzie Ci potrzebne to oryginalny pomysł, trochę pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej, chwytliwa nazwa i dobre oprogramowanie sklepu internetowego. W tym wpisie postaram się wyjaśnić czym charakteryzuje się dobre oprogramowanie sklepu internetowego. Z całą pewnością tego rodzaju program sklepu musi być wyjątkowo funkcjonalny, łatwy w obsłudze dla przyszłych użytkowników sklepu, a również mocno zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych. Ważną zaletą jaką może mieć oprogramowanie sklepu internetowego jest opcja dostosowywania go do swoich osobistych potrzeb. Taką funkcjonalnością mogą się poszczycić sklepy www wielu producentów. Oprogramowanie to bez problemu może zostać w sposób nieograniczony przystosowane pod każdy charakter sklepu, w zależności od upodobań jego właściciela.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy ERP »

  TOP S.A. jako dostawca złożonego oprogramowania informatycznego działa już od roku 1991. Nasza oferta obejmuje głównie oprogramowanie do zarządzania, ale także różnorakie programy księgowe, przykładowo program magazynowy. Zaczynając od prostych systemów DOS, zaczęliśmy poszerzać nasze usługi w kierunku bardziej skomplikowanych systemów sieciowych i wielostanowiskowych. Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane potrzeby Klientów, dla których liczy się indywidualne podejście. Dzięki naszym produktom zarządzanie zapasami czy ewidencja czasu pracy stanie się o wiele łatwiejsza. Ponadto oferujemy specjalne aplikacje dedykowane i systemy ERP usprawniające działalność przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe »

  Oferowane przez Motivation Direct usługi obejmują dostarczanie profesjonalnych aplikacji internetowych w ramach których mogą być realizowane efektywne programy lojalnościowe. Poprzez budowę odpowiednich relacji z klientami zapewniają one rzeczywiste wsparcie sprzedaży i stworzenie pożądanego wizerunku firmy. Z kolei oferta Travel Incentives – zapewniająca organizację wyjazdów tematycznych i eventów umożliwia skuteczne motywowanie pracowników, a przez to podniesienie jakości ich pracy i osiągnięcie bardziej zadowalających wyników.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »