Strony związane z hasłem 'projektowanie wnętrz katowice':

 • Dzajn.pl - projektowanie wnętrz Kraków, Katowice »

  Pracownia projektowania wnętrz Dzajn - projektowanie wnętrz przestrzeni mieszkalnej, biur jak i obiektów gastronomicznych i rozrywkowych. Nad każdym wnętrzem pracujemy z pasją i zaangażowaniem tak, aby każdy projekt był inny oraz dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Współpracujemy z doświadczonymi firmami wykonawczymi. Działamy głównie na terenie Bielska-Białej, Krakowa i Katowic. Zapraszamy do obejrzenia galerii z realizacji naszych dotychczasowych projektów.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekci Katowice »

  Zapraszam wszystkich potencjalnych klientów do zapoznania się z naszą stroną internetową. Prezentujemy na niej nasze przykładowe projekty jak i ich realizację. Wizualizacje tam zamieszczone prezentują tylko próbkę naszych możliwości i są ułamkiem prac przez nas wykonanych. Posiadane przez nas doświadczenie sprawia że możemy zapewnić państwu doskonałą współpracę i wykonanie projektu zgodnego z waszym życzeniem.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Genius Loci Architekci »

  Genius Loci to firma trudniąca się aranżowaniem wnętrz w okolicach Śląska. Posiadamy obszerne doświadczenie w urządzaniu wnętrz tak mieszkaniowych, jak i urzędowych, komercyjnych, firmowych, galerii, historycznych. Tworzymy przestrzenie z uwzględnieniem aktualnych tendencji w aranżowaniu, preferencji inwestora, a także problemów związanych z funkcjonalnością przygotowywanej przestrzeni. Podczas naszej pracy stworzyliśmy pewien charakter, który budzi uznanie w oczach, wśród naszych zleceniodawców, i staje się coraz bardziej ceniony w Katowicach i na Śląsku. Zapraszamy do poznania naszych projektów i do kontaktu z firmą Genius Loci.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »