Strony związane z hasłem 'roboty ziemne':

 • Przyłącza i roboty ziemne - Ziem-Bud.eu »

  Sprawdź naszą ofertę na roboty ziemne. Oferujemy różnego typu usługi koparką i innym sprzętem do prac ziemnych w okolicach miejscowości Wieliczka, Gdów, Myślenice, Kraków, czy Bochnia. Wykonujemy: przyłącza wody, kanalizacji, gazu, projekty, odbiory, montaż szamb i oczyszczalni, porządkowanie terenu przed i po budowie, wszelkie wykopy i inne usługi koparką i minikoparką (szczegóły oferty). Terminowość, sprawdzony sprzęt i wysokie kompetencje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparko-ładowarką Mirex Mirosław Piłat »

  Oferta obejmuje pełen zakres usług przy użyciu koparko-ładowarki. Podejmiemy współpracę jako podwykonawca w przedmiotowej dziedzinie. Wykonujemy następujące prace: wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne wykopy pod przyłącza sanitarne, przyłącza elektryczne wykopy pod fundamenty i ogrodzenia korytowanie drogi wraz z wywozem urobku skarpowanie nasypów wyburzenia i rozbiórki.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Roboty ziemne »

  Zachęcamy Państwa do poznania oferty firmy działającej w branży brukarskiej od 1993 roku. Nasi odbiorcy znajdują się głównie w regionie stolicy, wszelako nie odrzucamy opcji pracy z odbiorcami także pozostałych rejonów Polski. Usługi brukarskie to nie koniec naszej działalności. Świadczymy usługi też w rozmaitych pracach z ziemią, niwelacji działek, natomiast zimą z wykorzystaniem właściwego ekwipunku odśnieżanie. Chętnie podejmiemy współpracę również w obszarze robót budowniczych i renowacyjnych. Dotyczy to między innymi parkingów, chodników, dróg bądź deptaków. Wykorzystujemy materiały z nawet pięcioletnia gwarancją. Mamy stałych dostawców wiele już lat, wobec tego wspólnie troszczymy się o nienaganny rezultat naszej pracy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Target Budownictwo »

  Target Budownictwo - firma zajmująca się robotami ziemnymi, sieciowymi oraz drogowymi. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać nasze usługi budowlane na najwyższym poziomie. Nasz zespół projektantów oraz inżynierów pracuje na najwyższym poziomie dzięki czemu nasze usługi są konkurencyjne cenowo oraz wykonywane w terminie. Działamy w systemie ''Zaprojektuj i wybuduj". Jesteśmy liderem w swojej branży budowlanej. Nasze referencje od firm dla których pracowaliśmy oraz pracujemy mówią za Nas.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przeciski, wypożyczalnia sprzętu »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem oferującym na rynku budowlanym usługi z zakresu inżynierii liniowej polegające na kompleksowym uzbrojeniu terenów gmin w instalację wodną i kanalizacyjną, gazową a nawet zagospodarowanie przestrzenne. Duża wiedza i doświadczenie przyczyniają się do tego, że nie rzadko wykonujemy prace jako główny wykonawca. Działamy również z innymi dużymi firmami jako podwykonawcy. Mamy duże i nowoczesne zaplecze techniczne jak również magazynowe wyposażone w środki transportu i zaawansowany sprzęt. Zaplecze to gwarantuje nam działanie także w branży transportowej oraz rynku wypożyczania sprzętu. Konkurencyjność, dotrzymywanie terminów to tylko kilka z cech jakie nas charakteryzują. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »