Strony związane z hasłem 'spyphone':

 • Podsłuchy na telefon »

  Chciałbyś podsłuchać kogoś komórkę? Nie masz pomysłu jak to wykonać? Gotowe do użycia komórki z podsłuchem jak i program do szpiegowania SpyPhone kupisz w naszym sklepie z akcesoriami szpiegowskimi. W bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie oprogramowanie na większość telefonów komórkowych osiągalnych na naszym rynku. Podsłuchy do telefonu są niesłychanie dyskretne oraz dają gigantyczne możliwości takie jak podsłuch otoczenia, śledzenie telefonu lub także podsłuch rozmów.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • podsluchy »

  Spyphone REC VERSION GOLD jest intuicyjnym i bezobsługowym programem który wszystkie informacje wysyła automatycznie na ustalony adres e-mail. Instalacja i ustawienie odpowiednich funkcji trwa zaledwie kilka minut. Po wybraniu odpowiednich dla nas opcji, program działa automatycznie i bezobsługowo.
  Zebrane (nagrane) dane i odpowiednio skompresowane mogą być wysłane przez sieć Wi-Fi lub w inny sposób na twój adres e-mail. Oprogramowanie spy-phone Gold zapewnia pełną kontrolę wybranego telefonu bez śladów w bilingach.
  Dzięki naszemu wsparciu technicznemu, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować aplikacje spy-phone do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Każdy podsłuchy gsm jest testowany na konkretnym modelu telefonu, dzięki czemu zapewniamy stabilność, bezawaryjność pracy oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  Cechy charakterystyczne:
  Nagrywanie rozmów telefonicznych oraz ich filtracja:
  Spyphone automatycznie nagrywa wszystkie rozmowy, nagranie wysyła na twój e-mail i usuwa z telefonu. Możesz dowolnie wybrać które (z jakim numerem) rozmowy mają być nagrywane.
  Nagrywanie dźwięków z otoczenia:
  Nagrywanie uruchamia się po wysłaniu sms-a z komendą.
  Kopie SMS (przychodzących i wychodzących):
  Automatyczne wysyłanie kopii wszystkich sms-ów.
  Lokalizację telefonu po GPS lub BTS:
  Dowolne odpytywanie telefonu o lokalizacje i automatyczne wysyłanie na twój e-mail. (GPS/BTS)
  Powiadomienie o zmianie karty SIM (numeru telefonu):
  Automatyczna informacja o zmienieniu karty SIM w telefonie
  Podgląd otoczenia - Spy Video:
  Możliwość nagrywania obrazu z kamery telefonu.
  Lista wszystkich połączeń telefonicznych:
  Automatyczne wysyłanie informacji o połączeniach wraz z datą, czasem i numerem tel.
  Powiadomienie o kontaktach w książce telefonicznej:
  Informacje o zapisanych lub usuniętych kontaktach w telefonie.
  Funkcja resetu i testu oprogramowania:
  Możliwość zmiany ustawień oprogramowania.
  Zdalne robienie zdjęć:
  Po wysłaniu sms-a z komendą telefon zrobi zdjęcie i wyśle je na twój e-mail.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • podsłuch na androida »

  Podsłuch telefonów komórkowych jest teraz dostępny dla każdego. W tej chwili możesz nabyć na naszej stronie spyphonesoft.pl oprogramowanie Spyphone, dzięki któremu inwigilacja rozmów czy odczytywanie wiadomości sms nie będzie wyznaczało żadnego kłopotu. Spyphone jest proste w instalacji, a jego obsługa jest jeszcze prostsza. Dzięki dostępowi do komputera, tabletu lub smartfona będziesz mógł monitorować rozmowy i smsy. Spyphone android to dodatkowo inne, pomocne funkcje takie jak rejestrowanie rozmów GSM, dostęp do książki adresowej czy też położenie przy pomocy funkcji GPS. Podsłuch w telefonie to perfekcyjny sposób aby dowiedzieć się to co Ci nie daje spokoju.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »