Strony związane z hasłem 'stomatolog':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Gabinet stomatologii estetycznej Wichlińscy »

  Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, poświęcamy osobom ceniącym zdrowie, estetykę i fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą pozyskiwaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Katowice - klinika R. Borczyk »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetyczne kierowana przez doktora Romana Borczyka, uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji, znajduje się w Katowicach Brynowie przy ulicy Czajek 5. Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, endodoncja (leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika ma 13 doskonale wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów, posiada - PRACOWNIĘ RTG (wykorzystuje technikę pozwalającą na uzyskanie obrazu RTG na ekranie komputera w przeciągu kilku sekund od wykonania zdjęcia, dawki promieniowania są praktycznie pomijalne. Pracownia RTG spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej), - TOMOGRAF KOMPUTEROWY (precyzyjny obraz bez zniekształceń daje możliwość zmniejszenia inwazyjności leczenia oraz umożliwia dokładne zaplanowanie postępowania implantologicznego. Skraca czas trwania zabiegu oraz zmniejsza dolegliwości związane z gojeniem. Dzięki trójwymiarowemu obrazowaniu uzyskuje się dodatkowe informacje pozwalające na przeprowadzenie w warunkach ambulatoryjnych zabiegów, które dotychczas wymagały zaplecza szpitalnego), - RADIOWIZJOGRAFIĘ CYFROWĄ (kamera wewnątrzustna - pomocna jest zarówno w diagnostyce, jak i np. w skomplikowanym leczeniu kanałowym może być wykorzystywana zamiast rentgena), - MIKROSKOPY w każdym gabinecie. Przyjeżdżają tutaj pacjenci ze Śląska i innych województw oraz z zagranicy. Dla tych ostatnich posiada intensywny program leczenia stomatologicznego. Bardzo wymagający pacjenci mogą skorzystać z oferty VIP leczenie chorób przyzebia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów. Ośrodek zapewnia bezbolesne leczenie zębów na najwyższym poziomie przy użyciu mikroskopów Zeiss. Katowice, ul. Czajek 5.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Warszawa - ANIDENT »

  Jeśli straciłeś ząb lub zęby, to masz kilka rozwiązań do wyboru. Wciąż najpopularniejsze są protezy. Popularność jest jednak związana z niską ceną, a nie komfortem i wygodą, bo te niestety są bardzo ograniczone. Ale protezy to na szczęście nie jedyne rozwiązanie. Są, bowiem jeszcze implanty. Implanty są doskonałym rozwiązaniem o komforcie i estetyce zęba naturalnego. W przypadku pojedynczych braków implanty nie są też zaporowo drogie. Inaczej sprawa ma się w przypadku większej liczby brakujących zębów lub całkowitego bezzębia. Wtedy implanty w liczbie kilkunastu to już koszt dziesiątek tysięcy złotych. Ale istnieje rozwiązanie kompromisowe, kiedy jedynie dwa implanty wystarczają do odbudowy całego uzębienia w jednym łuku zębowym (jednej szczęce). Jak to możliwe? Implanty takie są zaopatrzone w zatrzaski, na których zakotwiczona jest proteza. Zapewnia to protezie doskonałą stabilizację, a tym samym znacznie większy komfort użytkowania. Jeśli jesteś zainteresowany implantami i możliwościami jakie oferuje współczesna protetyka stomatologiczna, zajrzyj na stronę naszej kliniki. Miejscem naszej działalności jest Warszawa, ale staramy się, aby nasza strona zawierała uniwersalne informacje z dziedziny implantologii. Z pewnością mogą one okazać się przydatne wszystkim internautom, nie tylko mieszkańcom Warszawy. Implanty to naprawdę doskonałe rozwiązanie. Oprócz tego na naszej stronie przedstawiamy inne nowoczesne metody leczenia stomatologicznego. Warto wymienić licówki, które stanowią najdoskonalsze osiągnięcie stomatologii estetycznej. Licówki pozwalają na wyeliminowanie wszystkich defektów zębów, a także rozjaśnienie ich do wymarzonego koloru.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cellulit »

  Pragnąłbym przedstawić państwu propozycję salonu kosmetycznego Luxdent który posiada przestronną ofertę zabiegów kosmetycznych. Wybielanie zębów w prezentowanym salonie urody kosztuje mało i jest wykonywane przy pomocy najnowszych zdobyczy techniki stomatologicznej. Siedziba naszego gabinetu znajduje się w Warszawie, bezproblemowo można przybyć do stolicy tak, więc można nadciągać po nasze zabiegi z terenu całego kraju. Nie pozostaje nam nim innego jak nakłonić przyszłych klientów naszego salonu, do wykorzystania formularza kontaktowego w celu zapoczątkowania z nami przyjacielskiego i zarazem fachowego kontaktu - ustalimy, co dla państwa będzie najlepsze, jeżeli rozchodzi się o zabiegi kosmetyczne.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • stomatolog tychy »

  Ładny uśmieszek jest jedną z tych spraw, które zapewne każdy człowiek reflektował by dysponować. Zapraszamy więc na naszą witrynę www gdzie odnajdziecie Państwo informacje na temat naszego gabinetu dentystycznego. Nasza propozycja to między innymi endodoncja (leczenie kanałowe zębów). Bezspornie nie jest to wyłączna rzecz jaką się zajmujemy. Cała oferta na naszej stronicy, oraz w gabinecie, do którego odwiedzenia bardzo ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Gdańsk »

  Używanie najnowszych technologii, wydaje się być czymś naturalnym. Przecież w każdej dziedzinie mamy do czynienia z postępem technicznym. Również w stomatologii ta kwestia jest bardzo ważna. W prezentowanej klinice mamy do czynienia z realizacją zadań w oparciu o najwyższe wartości społeczne, które opierają się na najwyższych wartościach technicznych. Można tutaj nie tylko naprawić swój uśmiech, ale także poprawić swój wygląd. Implanty Gdańsk to miejsce, gdzie każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Takich elementów jest sporo.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin »

  Zapraszamy na wybielanie zębów, zakładanie mostów oraz koronek. Nasze gabinety dentystyczne Denticus w Szczecinie, świadczą także usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, implantologii - oferując implanty wysokiej jakości, chirurgii, a zabiegi wykonywane są przy współpracy z NFZ. Zapraszamy do zapoznania się z nasza całą ofertą znajdującą się na stronie internetowej oraz w gabinetach.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog w miejscowości Warszawa »

  ESTEDENTICA, której poświęcona została omawiana strona, to klinika stomatologiczna. Oferta kliniki obejmuje endodocję i inne metody leczenia zębów. W klinice zatrudnieni są specjaliści, tacy jak endodonta czy stomatolog Warszawa. Na innowacyjne wyposażenie kliniki składają się sprzęty, jak np. cyfrowe RTG. Szczegółowy cennik kliniki znajduje się na stronie, wraz z jej zdjęciami.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dens Med »

  Innowacyjne posługi dentystyczne skierowane do całej rodziny! Na rynku jesteśmy już od 15 lat, proponujemy wielki wachlarz usług dobrej jakości. Posiadamy nowoczesny sprzęt a także zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników. Oferowane posługi to między innymi leczenie zachowawcze zębów, endodoncja – leczenie kanałowe, robienie zdjęć RTG, stomatologia estetyczna, w tym wybielanie zębów, a również protetyka, w ramach której tworzymy mosty, korony, protezy. Oferowane posługi odznaczają się małymi cenami, w związku z tym jeśli wyszukujesz wyśmienitego dentysty w Rzeszowie, zachęcamy już dzisiaj do skorzystania z naszych kompleksowych usług!

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny warszawa »

  Stołeczna klinika implantologiczna S.Tom to prekursorska klinika dentystyczna z wieloletnim stażem. Pełnimy pełny zakres usług dentystycznych takich jak: leczenie zachowawcze, Leczenie endodontyczne - kanałowe, Leczenie periodontologiczne, Leczenie protetyczne, Refleksologia twarzy. Praktykujemy zabiegi takie jak: piaskowanie, fluoryzacja, uszczelnianie bruzd, implementacja szyny zgryzowej, refleksoterapia, plastyka wędzidełka, licówka porcelanowa, proteza szkieletowa, dewitalizacja zęba, naprawa protezy, implanty. Warszawa ma wielu stomatologów, ale nie wszędzie nie poczujesz nawet niemiłych efektów towarzyszących standardowemu znieczuleniu!

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Toruń, Ginekolog Toruń »

  Civis Vita to profesjonalne centrum medyczne mieszczące się w Toruniu. Naszym klientom oferujemy szereg usług takich jak: Ginekologia, położnictwo, Diagnostyka prenatalna, Diagnostyka niepłodności, Akademia Zdrowia Matki i Dziecka (Szkoła rodzenia, Poradnia laktacyjna), Stomatologia oraz Fitness. Centrum medyczne wyposażone jest w fachowy sprzęt oraz zatrudnia kompetentnych pracowników, którzy z chęcią Państwu pomogą. Oferujemy pacjentkom dostęp do pełnej diagnostyki ginekologicznej, w tym profilaktyki raka szyjki macicy. Chcę zajść w ciążę, a nie mogę? Jeżeli też Cię to nurtuje nasza wykwalifikowana kadra z dziedziny ginekologii i położnictwa sugeruje: diagnostyka niepłodności. Sprawdź nas! Poszukujesz lekarza stomatologii w Toruniu i okolicach? Odwiedź nasz gabinet stomatologiczny zajmujący się stomatologią zachowawczą – czyli profilaktyka oraz leczenie już powstałych ubytków próchnicowych, stomatologia dziecięca, a także stomatologia estetyczna - . Nasi wykwalifikowani medycy znani są również z świetnej obsługi takich działów stomatologii jak protetyka, implantologia, chirurgia implantologiczna, chirurgia periodontologiczna. Potrzebny Ci dentysta? Szukasz sprawdzonej kadry dla której leczenie kanałowe pod mikroskopem nie jest czymś niezwykłym? A może interesuje Cię wybielanie zębów lub stomatologia estetyczna? Odwiedź nas i umów się na wizytę! Nie musisz się już bać dentysty! Naszym głównym założeniem jest wizyta bez bólu. Civis Vita umożliwia rejestracje telefoniczną na wybrany zabieg. Jeżeli spodziewasz się dziecka, nie zapomnij o wizycie u swojego dentysty! Pamiętaj w trakcie ciąży możesz bezpiecznie i świadomie dbać o swoje zęby! Należy wiedzieć iż jednym z podstawowych elementów leczenia stomatologicznego jest prawidłowa diagnoza. Nasze centrum medyczne umożliwia również w ramach stomatologii rentgenodiagnostykę, która pozwala na szybkie, punktowe zdjęcie w celu diagnostycznym lub w trakcie czy po leczeniu. Centrum medyczne Civis Vita Toruń zajmuje się także leczeniem chorób przyzębia ( dziąseł, błony śluzowej, kości ) tzw. Periodontologia. Zapraszamy na naszą stronę www http://civisvita.pl/

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog warszawa »

  Nasz salon stomatologiczny oferuje ogromnie dużą liczbę służb. Pomiędzy zabiegów które wykonujemy wyszukają Państwo wybielanie zębów, protetykę bądź też chirurgia plastyczna. Nasz salon dentystyczny wyszukasz w Warszawie. Jeżeli podlega Ci na ładnym i co najistotniejsze zdrowym uśmieszku winnaś koniecznie posłużyć się z naszych posług. Wyłącznie u nas znajdziesz najlepszych ekspertów z dziedziny między innymi chirurgii jamy ustnej a także ortodontów. Inwitujemy do naszego salonu od poniedziałku do piątku między porami 8 a 20. Jest także opcja zapisania się na zabieg w sobotę. Nasz gabinet istnieje przyjazny pacjentom i tym niskim i tym dużym. Do wszelkiego zabiegu jest możliwość zdobycia znieczulenia.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Łódź »

  FRODENT to dwie nowoczesne przychodnie stomatologiczne. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Dla wszystkich, czujących dyskomfort związany z wizytą u stomatologa – oferujemy bezpieczny gaz rozweselający (sedację wziewną) dający efekt pełnego zrelaksowania podczas zabiegu przy jednoczesnym kontakcie lekarza z pacjentem. W każdej przychodni znajduje się laboratorium protetyczne oraz cyfrowy rentgen stomatologiczny. Niezdecydowanych zapraszamy do naszych gabinetów na bezpłatną poradę i przegląd uzębienia. Można wówczas uzyskać pełną informację o kosztach leczenia z zakresu stomatologii i protetyki. Zapraszamy - 90-257 Łódź, ul. Kilińskiego 42.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta szczecin »

  Wizytacja u dentysty już w żadnym razie nie będzie traumatyczna. Nasza klinika dentystyczna to najnowocześniejsze i skuteczne leczenie chorób związanych z zębami. Jesteśmy profesjonalistami i mamy olbrzymie doświadczenie w obsłudze klienta z zakresu stomatolgii. Między innymi zajmujemy się leczeniem z dziedzin protetyki, chirurgii, ortodoncji i wielu innych. Świetny i nowoczesny sprzęt, jakim dysponujemy gwarantuje nam sprawne i bezbolesne realizowanie zabiegów. Zapraszamy do wizyty w naszej klinice.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Katowice »

  Trapią Cię przewlekłe problemy stomatologiczne? Mieszkasz w okolicy Katowic? Nie męcz się dłużej. Ulga jest na wyciągnięcie ręki. Zarezerwuj termin wizyty w Duda Clinic i oceń sam nasze renomowane gabinety dentystyczne. Zapewniamy Państwu sprawdzonych stomatologów, którzy szlifowali swój fach w innowacyjnych klinikach polskich i zagranicznych. Nasze gabinety znajdują się w centrum Katowic, nieopodal rynku i Urzędu Miasta. Oferujemy usługi z zakresu implantologii, protetyki i stomatologii zachowawczej. Protezy tworzone w naszej klinice odpowiadają najwyższym wymogom bezpieczeństwa i funkcjonalności. Nasi uzdolnieni i doświadczeni dentyści czekają na Was.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zabierzów »

  Nasz gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Zabierzowie przy ul. Sportowej wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia medyczne, jak również diagnostyczne, zatem możemy świadczyć usługi stomatologiczne wszechstronnie i na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, protetyce, ortodoncji oraz implantologii i periodontologii. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 26 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »

  Jeśli poszukują Państwo dobrego stomatologa w Rzeszowie, zapraszamy do zapoznania się z propozycją wysuwaną przez gabinet prowadzony przez małżeństwo Serwińscy. W obrębie strony firmowej rzeszowskich dentystów widnieje szczegółowy opis oferty placówki. Stomatologia u Serwińskich obejmuje zabiegi estetyczne, profilaktyczne, leczenie kanałowe, protetykę oraz działania chirurgiczne w obrębie jamy ustnej. Jeżeli pragną Państwo wstawić sobie implanty w Rzeszowie bądź interesuje Państwa fachowa stomatologia dziecięca, zapraszamy na ulicę Chodkiewicza 12.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza stomatologów wybielających zęby »

  iStomatlog.pl to baza stomatologów wybielających zęby nakładkowo oraz dbających o higienę jamy ustnej wg. najnowszych standardów wybielania zębów.Znajduje się tu też wiele najnowszych informacji o wybielaniu zębów, past wybielających oraz nowości z rynku stomatologicznego mających na celu profilaktykę jamy ustnej zgodnej z dyrektywami obowiązującymi w Uni Europejskiej. iStomatolog.pl to Twój informator stomatologiczny z informacjami jak posiadać białe zdrowe zęby oraz gdzie i w jaki sposób sprawić by uśmiech był jeszcze bardziej piękny.W serwisie znajdziesz informacje o opalescence o specjalistycznych wybielaczach do zębów o pastach do zębów.W serwisie znajdują się newsy z zakresu stomatologi estetycznej.

  Data dodania: 31 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Plewiska »

  Stomatolog Plewiska serdecznie zaprasza do gabinetu. VDent to nowoczesny gabinet medyczny, który oferuje usługi z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii w przyjaznej atmosferze. Nasz gabinet znajduje się na terenie Komornik, ale świadczymy usługi dla sąsiednich miast i wsi takich jak Plewiska, Luboń czy Wiry Dobierając kadrę stomatologów zwracaliśmy wyjątkową uwagę na ich wykształcenie oraz charakter. Z tego powodu pacjent ma gwarancję, że za każdym razem będzie do jego dyspozycji dentysta, który postawi trafną diagnozę i zaopiekuje się nim w sposób bezbłędny. Jesteśmy dopasowanym personelem profesjonalnie, ale też przyjaźnimy się po godzinach. Nasz gabinet to miejsce przepełnione sprzyjającą atmosferą, wzajemnego poszanowania i empatii. Chcemy żeby wizyta u dentysty była dla naszych pacjentów dobrym przeżyciem.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Działaj profilaktycznie, idź do stomatoga przed bólem zęba »

  Każdy pragnie posiadać piękny uśmieszek, jednakże nie znam człowieka który docenia wizyty u dentysty. Trzeba pamiętać, że witalne, białe zęby to często nasza wizytówka. Ile razy w życiu chcieliśmy dobrze wyglądać na zdjęciu a nie było na nim widać naszego zadowolenia? Naturalnie wielu ludzi wstydzi się uśmiechnąć, bo boją się że ich uzębienie nie wyglądają atrakcyjnie. Jednak w teraźniejszych czasach to coraz mniejszy kłopot. Ludzie potrzebując się wyśmienicie prezentować dbają o siebie i swój wygląd. Dlatego jeśli wahasz się czy zgłosić się o pomoc do eksperta - pamiętaj to nic strasznego, a z pewnością efekty będą zadowalające. Stomatolog Rzeszów to perfekcyjne wyjście. Jeżeli jednakże boisz się i będziesz przekładał wizytę u dentysty licz się z przyszłymi konsekwencjami ogromnego bólu i większego kosztu! Jeżeli zatem w trakcie spożywania odczujesz boleść albo nawet drobne ukłucia - nie zwlekaj i wybierz się do stomatologa, a na pewno nie będziesz ubolewał.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »