Strony związane z hasłem 'szkolenia biznesowe':

 • szkolenia Kraków »

  Wspaniałym pomysłem na organizacje szkolenia jest obiekt usytuowany od centrum miasta. Wiele hoteli zajmuje się całościową organizacją szkoleń. Chcesz mieć najlepszy personel ? Zainwestuj w jego rozwój i zafunduj mu kurs . Duża oraz aktualna baza szkoleń w Krakowie. Kraków istnieje rewelacyjnycm miastem na organizacje kilkudniowego szkolenia.
  Kraków jest miejscem tętniącym życiem dlatego warto udać się do niego na kurs po którym zrelaksować się można w jednej z świetnych dyskotek. Idealnym pomysłem na organizacje kursu jest hotel położony od centrum miasta. Skorzystaj z naszej prostej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci łatwo wyszukać idealne dla Ciebie kursy. Jeżeli zależy Ci na dobrym standardzie szkolenia wybierz jedno z najlepszych szkoleń znajdujących w portalu. Wiele hoteli trudni się wszechstronną organizacją kursów.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia z perswazji »

  Szkolenia z perswazji, czym są tego gatunku szkolenia? Jeżeli Cię to interesuje, to niezmiernie ciepło zachęcamy do wejścia na witrynę internetową firmy, która absorbuje się właśnie aranżowaniem tego gatunku szkoleń. Nasza propozycja szkoleń wycelowana jest dla instytucji, a także osób prywatnych. Na stronicy znajdziesz spis naszych szkoleń z wielce dogłębnymi opisami. Zapraszamy miło na stronę i na nasze szkolenia z wywierania wpływu.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe, Negocjator »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań "Tajemniczy Klient". Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Dzięki powiązaniu wyników badania Mystery Shopper z systemem wynagradzania pracowników lub partnerów franchising'owych, uzyskujemy dodatkowe, niezwykle skuteczne działanie " motywujące ".

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z motywacji »

  Compass Consulting powstało z zadaniem opartym na rozwijaniu polskich przedsiębiorstw i indywidualnych Odbiorców w rozwijającej się gospodarce. Dla naszej firmy rozwój kontrahentów to najważniejsze zadania, jakie wykonujemy z pełną odpowiedzialnością.
  W prezentowanej, ciekawej ofercie szkoleniowej umieszczono wysokiej jakości szkolenia otwarte i zamknięte, prowadzone przez kompetentnych szkoleniowców. To niezaprzeczalni eksperci w swojej pracy, bezbłędnie radzący nawet w kłopotliwych problemach. Chcemy, aby nasi Klienci rozwijali się dążąc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku. My też poprawiamy się wdrażając nowoczesne metody instruktażowe. Nasze szkolenia to odpowiedź na potrzeby Klienta, który spełniamy w czasie obustronnej kooperacji.
  Oferujemy przede wszystkim szkolenia z prezentacji dla prawdziwych liderów zespołów. Posiadamy także szkolenia menedżerskie, marketingowe, prawne i dla działów HR. Dla klientów pragnących całkowitego wsparcia rekomendujemy coaching, bazujący na kompleksowym wsparciu coacha Compass Consulting.
  Poznaj skuteczne metody biznesowe.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • executive coaching »

  Business coaching jest tym co daje nam przewagę nad innymi firmami w biznesie. Co ważniejsze dotyka to każdej sfery biznesu. O ile szukasz rzetelnej instytucji szkoleniowej, która nauczy osoby pracujące w Twojej firmie, to prosimy o zapoznanie się z naszą obszerną propozycją szkoleń, którą opublikowaliśmy dla Państwa na naszej witrynie. Po zapoznaniu się z artykułami zdołacie Państwo ogromnie prosto podjąć ewentualnie wole o rozpoczęciu współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia biznesowe »

  Dzisiejsi chlebodawcy non stop wymagają od swych pracowników windowania zdolności zawodowych poprzez branie udziału w odpowiedniego typu kursach w kierunku szkoleń biznesowych. Zapraszamy ciepło na naszą stronę poświęconą w całości szkoleniom z obrębu biznesu. Dowiesz się w tym miejscu jaki jest podział szkoleń biznesowych, dowiesz się też kto powinien z takich szkoleń korzystać i dlaczego.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moderator - szkolenia, szkoła coachingu »

  MODERATOR - jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową. Organizujemy szkolenia i warsztaty skoncentrowane wokół szeroko rozumianych zagadnień z zakresu: sprzedaży, negocjacji, zarządzania. Precyzyjnie dopasowujemy programy do specyficznych potrzeb naszych klientów. Przygotowujemy indywidualne warsztaty oraz długoterminowe programy specjalistyczne, które dostosowujemy do specyfiki działania poszczególnych przedsiębiorstw. Oferujemy: dobór personelu, psychologiczne badanie kadry, organizacje konkursów na stanowiska kierownicze.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia dla trenerów »

  Każdy coaching hipnozy ma wyjątkowego wariantu własności, jest owo między innymi ponowna dystrybucja czujności, czyli koncentracja czujności pacjenta na hipnotyzerze. Po więcej danych w sprawie hipnozy, jej rodzajach, nauce, zapraszamy serdecznie na naszą witrynę. Rozpoznasz tu hipnozę klasyczną, sceniczną i inne jej typy. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Warszawa »

  Na stronie zaprezentowana została oferta zespołu Rokicki Szkolenia Językowe. Oferta obejmuje rozmaite rodzaje kursów, np. dla prezesów czy asystentek. Oferta nosi nazwę Kursy Angielskiego Warszawa, gdyż tam firma prowadzi działalność. Materiały dydaktyczne i sposoby nauczania dostosowywane są do potrzeb klientów. Firma oferuje wyłącznie kursy dla biznesu i posiada doświadczenie w nauczaniu dorosłych. Witryna zawiera szczegóły dotyczące współpracy oraz cennik szkolenia.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • wywieranie wpływu »

  Zapraszamy na stronicę o coachingu zbiorowym. Coaching grupowy przeznaczony jest całym oddziałom jednostek pracujących, ewentualnie współpracujących razem. Jest to unikalna odmiana coachingu, w jakiej uczestnictwo podejmuje nie tylko coach oraz klient (jednostkowa postać) ale pełny grupa. Na stronie znajdziesz ponad to informacje o innych odmianach coachingu.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy biznesowe »

  Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią nowoczesne kursy biznesowe. Skierowane są nie tylko do przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu, jak i do wszystkich pragnących doskonalenie swoich zawodowych predyspozycji. Dużą popularnością cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać cenione umiejętności. Dostępne u nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie przy współpracy z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • wywieranie wpływu »

  Teren, którym jest aktualnie utalentowane zarządzanie zasobami ludzkimi jest w współczesnym okresie nadzwyczaj kluczowym składnikiem w toku szkoleniowym wszelkiej jednej firmy. Użytkowane w tym celu kursy biznesowe to coraz regularniej wykorzystywane propozycje w celu podniesienia ogólnej skuteczności kadry decyzyjnej pracującej w danej organizacji czy też spółce. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą www.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe Warszawa »

  Akademia Biznesu MDDP Warszawa zaprasza na szkolenia biznesowe menedżerskie, sprzedażowe, z zakresu rozwoju osobistego oraz szkolenia miękkie.
  Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie największych firm szkoleniowych. Wieloletnia praktyka w organizowaniu szkoleń, pozwala nam na dzielenie się z Państwem wiedzą najwyższej klasy ekspertów, trenerów i wykładowców.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia interpersonalne »

  Wejdź na portal dotyczący zagadnień tj. kursy biznesowe, interpersonalne, sprzedażowe, wsparcie w odzyskaniu odszkodowania, czy pożyteczne informacje obejmujące zwrot podatku z zagranicy. Prowadzimy też doradztwo personalne, zawodowe, consulting, piszemy o wszystkim, co dotyczy tego tematu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jakie zajęcie da im satysfakcję. I tutaj z pomocą przychodzi doradca zawodowy jest w stanie wyczytać z naszego charakteru i zainteresowań zawód, który powinnaś wykonywać. Zaglądaj regularnie i rozwiń swoją wiedzę! Dyskutuj, polecaj, rozwijaj serwis z nami- jesteśmy otwarci na propozycje.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia z zarządzania sprzedażą »

  Jakim cudem to się dzieje, iż pewien handlowiec radzi sobie porządniej od innych? Czy szkolenia z zarządzania sprzedażą zdołały się do takiego stanu rzeczy przysporzyć? Naturalnie, iż szkolenia biznesowe niesłychanie dodatnio wpływają na podniesienie efektywności negocjacji handlowych i pewno kompletnie nikogo nie należy do tego przekonywać. Ewidentne jest również to, iż takie szkolenia z zarządzania sprzedażą muszą być zrealizowane poprzez porządną firmę szkoleniową. Zapraszamy na stronicę takiej firmy.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Biznesowy »

  Potrzebujesz szybkiej pomocy profesjonalnego doradcy biznesowego? Chciałbyś rozwijać osobiste pasje, bądź szukasz szkoleń dla własnych pracowników? Marcin Osman to fachowy trener biznesu, który pomoże rozwiać wszelkie sugestie powiązane z funkcjonowaniem biznesu w obecnych czasach. Nasz wysoko wykwalifikowany trener ma możliwość przeprowadzić w Twojej firmie ciekawe i użyteczne kursy biznesowe, co umożliwi dokształcić się Twoim pracownikom. Jeżeli jesteś osobą próbującą, która chce ulepszyć swoje przedsiębiorstwo, potrzebne jest solidne i zaawansowane doradztwo strategiczne. Marcin Osman to cieszący się autorytetem trener biznesowy, który miał przyjemność współpracy z cieszącymi się renomą firmami na rynku biznesowym. Rozwijaj swój zakład produkcyjny w odpowiednim kierunku wraz z najlepszymi.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Czym trudzi się nasza firma? Kształcimy trenerów biznesu i do chwili obecnej wykształciliśmy już ponad 20 trenerów. Kierujemy oprócz tego własne szkolenia biznesowe, które są przeznaczone dla ludzi kierujących przedsiębiorstwami. Jeden ze zbudowanych przez nas systemów jest ogromnie pomocny, podczas gdy w Twojej firmie aktualnie ma miejsce rekrutacja pracowników. System integracji selekcjonuje dobrych kandydatów, kierując się ich indywidualnością. Twierdzimy, że te cechy wpływają na przyszłe zachowania osoby w nowej pracy. System EIQ korzystając z testów osobowości sprawdza poziom dopasowania pracownika do profilu przyszłej pracy oraz oczekiwań pracodawcy. Non stop zwiększamy obręb swojej tematyki wyprzedzając światowe trendy w sferze kierowania oraz human resources.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »