Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Suwalska Auto Wizytówka »

  Jest to strona nowego miesięcznika który ukazuje się w Suwałkach. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby potecjalnych klientów naszych reklamodawców. Naszym celem jest reklama Suwałki Przyjmujemy tylko i wyłącznie firmy motoryzacyjne dlatego najważniejszym słowem kluczowym naszego miesięcznika jest auto Suwałki. Mamy nadzieję że Suwalczanie uznają nasze czasopismo za przydatne. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artawar Kompleksowe usługi BHP »

  Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowej dla ZUS oraz kompleksowe doradztwo w zakresie oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy jak również doboru wymaganych przepisami środków ochrony.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój personalny i szkolenia - CoachTrenerka Izabela Janusz »

  Coaching. Rozwój personalny i szkolenia.
  Oferta usługi coachingowej jako jednej z najefektywniejszych metod rozwojowych zarówno pojedyńczych osób jak i całych firm oraz organizacji. Coaching skoncentrowany jest na osiągnięciu ważnych dla klienta celów lub przeprowadzeniu pożądanych zmian na lepsze.

  Przykładowe obszary jakim zajmuje się coaching:

  Umiejętności przywódcze
  Kompetencje menedżerskie
  Umiejętności interpersonalne
  Skuteczności sprawność biznesowa, merytoryczna oraz wiarygodność zawodowa
  Obszar osobisty dotyczący m.in: świadomości i wiedzy o sobie, jasności definiowania celów zawodowych, równowagi miedzy pracą a życiem prywatnym.

  Miejsce oferowanej usługi: Warszawa i okolice.

  Data dodania: 15 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia otwarte katowice, szkolenia sprzedaży katowice »

  Prowadzimy szkolenia otwarte, szkolenia sprzedaży, nasi trenerzy to praktycy z bogatym doświadczeniem w sprzedaży, wszystko o czym mówimy na szkoleniach to nie książkowa teoria, lecz rzeczywiste przykłady z życia zawodowego. Na stronie w zakładce szkolenie pełna informacja dotycząca terminów.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Gdańsk »

  Zadbaj już dziś o swój rozwój zawodowy oraz znajdź najlepsze dla siebie szkolenie. Współczesny rynek pracy wymaga nieustannego doszkalania ze strony pracowników. Wiele hoteli zajmuje się kompleksową organizacją kursów. Gdańsk jest miejscem tętniącym życiem więc warto wybrać się do niego na szkolenie po którym zrelaksować się można w jednej z świetnych dyskotek.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie aptek »

  Na niniejszej stronie www swoje usługi ukazuje firma Fabryka Mebli PIMS. Organizujemy ciekawe szkolenia z zakresu marketing na rynku farmaceutycznym. Projektowanie aptek to nasza wielka pasja, dlatego też czynimy to najlepiej. Szczególnie polecamy doskonałe warunki na leasing operacyjny. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę www w celu zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • executive coaching »

  Business coaching jest tym co daje nam przewagę nad innymi firmami w biznesie. Co ważniejsze dotyka to każdej sfery biznesu. O ile szukasz rzetelnej instytucji szkoleniowej, która nauczy osoby pracujące w Twojej firmie, to prosimy o zapoznanie się z naszą obszerną propozycją szkoleń, którą opublikowaliśmy dla Państwa na naszej witrynie. Po zapoznaniu się z artykułami zdołacie Państwo ogromnie prosto podjąć ewentualnie wole o rozpoczęciu współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia Kraków »

  Wspaniałym pomysłem na organizacje szkolenia jest obiekt usytuowany od centrum miasta. Wiele hoteli zajmuje się całościową organizacją szkoleń. Chcesz mieć najlepszy personel ? Zainwestuj w jego rozwój i zafunduj mu kurs . Duża oraz aktualna baza szkoleń w Krakowie. Kraków istnieje rewelacyjnycm miastem na organizacje kilkudniowego szkolenia.
  Kraków jest miejscem tętniącym życiem dlatego warto udać się do niego na kurs po którym zrelaksować się można w jednej z świetnych dyskotek. Idealnym pomysłem na organizacje kursu jest hotel położony od centrum miasta. Skorzystaj z naszej prostej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci łatwo wyszukać idealne dla Ciebie kursy. Jeżeli zależy Ci na dobrym standardzie szkolenia wybierz jedno z najlepszych szkoleń znajdujących w portalu. Wiele hoteli trudni się wszechstronną organizacją kursów.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • wiedza »

  Dane z zasięgu szkolnictwa i umiejętności w jednym miejscu na stronicy www. Zmagasz się z pojmowaniem mądrości? Zapraszamy na naszą stronicę, prawdopodobnie oczywiście na niej odkryjesz coś co Cie wspomoże w uzyskiwaniu wiedzy. Nie trać czasu na frapowanie się czy mądrość jest Ci potrzebna, bo to jest akurat niesłychanie zrozumiałe i nie chodzi o Ciebie, a ogólnie o człowieka jako takiego.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe, Negocjator »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań "Tajemniczy Klient". Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Dzięki powiązaniu wyników badania Mystery Shopper z systemem wynagradzania pracowników lub partnerów franchising'owych, uzyskujemy dodatkowe, niezwykle skuteczne działanie " motywujące ".

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z motywacji »

  Compass Consulting powstało z zadaniem opartym na rozwijaniu polskich przedsiębiorstw i indywidualnych Odbiorców w rozwijającej się gospodarce. Dla naszej firmy rozwój kontrahentów to najważniejsze zadania, jakie wykonujemy z pełną odpowiedzialnością.
  W prezentowanej, ciekawej ofercie szkoleniowej umieszczono wysokiej jakości szkolenia otwarte i zamknięte, prowadzone przez kompetentnych szkoleniowców. To niezaprzeczalni eksperci w swojej pracy, bezbłędnie radzący nawet w kłopotliwych problemach. Chcemy, aby nasi Klienci rozwijali się dążąc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku. My też poprawiamy się wdrażając nowoczesne metody instruktażowe. Nasze szkolenia to odpowiedź na potrzeby Klienta, który spełniamy w czasie obustronnej kooperacji.
  Oferujemy przede wszystkim szkolenia z prezentacji dla prawdziwych liderów zespołów. Posiadamy także szkolenia menedżerskie, marketingowe, prawne i dla działów HR. Dla klientów pragnących całkowitego wsparcia rekomendujemy coaching, bazujący na kompleksowym wsparciu coacha Compass Consulting.
  Poznaj skuteczne metody biznesowe.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia z perswazji »

  Szkolenia z perswazji, czym są tego gatunku szkolenia? Jeżeli Cię to interesuje, to niezmiernie ciepło zachęcamy do wejścia na witrynę internetową firmy, która absorbuje się właśnie aranżowaniem tego gatunku szkoleń. Nasza propozycja szkoleń wycelowana jest dla instytucji, a także osób prywatnych. Na stronicy znajdziesz spis naszych szkoleń z wielce dogłębnymi opisami. Zapraszamy miło na stronę i na nasze szkolenia z wywierania wpływu.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Fotograficzne »

  Doświadczenie nabywane na kursach z fotografii przynosi zyski przez lata. Nawet długoletnie, jakkolwiek samotne zapoznawanie meandrów sztuki fotograficznej, nie daje tyle, co nauka pod opieką profesjonalisty i nakłanianie się nawzajem w zespole. Umiejętność poddawania swoich własnych fotografii ocenie, wymiana spostrzeżeń a także konstruktywny dystans umożliwia rozwój nie tylko warsztatu, ale również wyczucia twórczego. Kursy z fotografii cyfrowej są kierowane dla tych osób, które spodziewają się wyzwań i wykonywać fotografie pomysłowo.
  Fotografowanie to sztuka wyboru. Wie to każdy fotografujący bez względu na posiadaną rutynę. Zaczyna się od wyboru sprzętu fotograficznego i właściwego obiektywu. Następnie wybiera się miejsce i stwarza sytuację do sfotografowania. Znaczenie ma także wybrana pora dnia. Trzeba także ustawić prawidłowe ujęcie i parametry aparatu. Proces dokonywanego wyboru nie ma końca wraz z trzaskiem migawki. Za nią następuje selekcja zdjęć spośród zrobionych i wskazanie najbardziej trafnych. Proces wyboru powtarza się bardzo często. W podejmowaniu istotnych decyzji na każdym z etapów mogą pomóc kursy fotografii.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moderator - szkolenia, szkoła coachingu »

  MODERATOR - jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową. Organizujemy szkolenia i warsztaty skoncentrowane wokół szeroko rozumianych zagadnień z zakresu: sprzedaży, negocjacji, zarządzania. Precyzyjnie dopasowujemy programy do specyficznych potrzeb naszych klientów. Przygotowujemy indywidualne warsztaty oraz długoterminowe programy specjalistyczne, które dostosowujemy do specyfiki działania poszczególnych przedsiębiorstw. Oferujemy: dobór personelu, psychologiczne badanie kadry, organizacje konkursów na stanowiska kierownicze.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Jazdy doszkalające stanowią świetny sposób na maksymalizację szans triumfalnego zakończenia egzaminu na prawo jazdy. Nasz ośrodek organizuje jazdy doszkalające na samochodach Skoda Fabia, dzięki którym nauczysz się jeździć poprawnie, dynamicznie, a przede wszystkim bezpiecznie. Zapewniamy wyjątkowo przystępne ceny oraz opiekę doświadczonego i przeszkolonego trenera, który odkryje przed Państwem zasady właściwego prowadzenia samochodu. Aby przekonać się co do o wartości prowadzonego instruktażu, wystarczy jedynie sprawdzić nasze referencje.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia biznesowe »

  Dzisiejsi chlebodawcy non stop wymagają od swych pracowników windowania zdolności zawodowych poprzez branie udziału w odpowiedniego typu kursach w kierunku szkoleń biznesowych. Zapraszamy ciepło na naszą stronę poświęconą w całości szkoleniom z obrębu biznesu. Dowiesz się w tym miejscu jaki jest podział szkoleń biznesowych, dowiesz się też kto powinien z takich szkoleń korzystać i dlaczego.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia online »

  Jeśli chcesz  podnieść swoje kwalifikacje zawodowe albo po prostu masz ochotę się nauczyć czegoś nowego to zapraszamy do skorzystania z naszych kursów Kursy online w Internecie i szkoleń w Internecie. Jest to odpowiednie szkolenia dla ludzi, którzy mają chęci, Szkolenia online ale nie mają za dużo czasu Kursy internetowe. Szkolenia te mogą  odbywać się o dowolnej porze dnia, kiedy będą mieli Państwo tylko na to chwilkę czasu i ochoty.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Qualitalia Szkoła Języka Włoskiego. Kursy języka włoskiego Warszawa »

  Tęsknisz za ciepłą plażą, zapachem świeżej bazylii, rozmarynu i melodią języka włoskiego? Interesuje Cię kurs języka włoskiego w Warszawie? Przenieś się w magiczny świat Włoch, ich kultury, przepysznej pasty, pizzy i jedynego w swoim rodzaju wina! Qualitalia powstała z połączenia wieloletniej, z całą pewnością odwzajemnionej, miłości do Włoch oraz pasji przekazywania tej fascynacji innym. Qualitalia to nie tylko szkoła języka włoskiego w Warszawie, to miejsce, w którym poznasz kulturę tego pięknego kraju, jego historię oraz tradycje kulinarne. A to wszystko opowiemy Ci przy filiżance espresso! Jednak nasza szkoła to nie tylko lekcje języka, to przede wszystkim podróż w głąb półwyspu Apenińskiego, zapach świeżej bazylii, smak wybornego wina, aromatycznej kawy, to słońce plaż Positano i cień liguryjskich gajów oliwnych. To zgłębianie nawet najbardziej skomplikowanych tajników włoskiej gramatyki, ale również błogie dolce far niente przy domowym tiramisù - słodkie nieróbstwo, tyle przyjemne co niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu!

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Katowice »

  Firma STARDAS BHP i PPOŻ specjalizuje się w kompleksowych szkoleniach z zakresu: bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie, ochrony przeciwpożarowej oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Współpracując ze specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zawodzie, mają Państwo pewność profesjonalnej obsługi firm i zakładów pracy. Naszym atutem jest wszechstronność oferowanych szkoleń, możliwość negocjacji cen i terminów a szkolenia prowadzone są na terenie zleceniodawcy. Istnieje możliwość organizacji szkolenia na terenie naszej firmy. Zlecając zadanie naszej firmie otrzymają Państwo usługi na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę. Prowadzimy szkolenia w Katowicach, na terenie śląska i nie tylko.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia NLP »

  Serdecznie zapraszam na stronę internetową mateuszgrzesiak.tv – Szkolenia NLP. Mateusz Grzesiak to autor mnogiej liczby książek, oraz produktów video i audio, jakie zostały sprzedane w przeróżnych językach. Od dawna trenuje ludzi z całego świata jakim sposobem przy użyciu efektywnego rozumowania żyć pełniej i pomyślniej. Strona ta jest telewizją szkoleniową Mateusza Grzesiaka, postaci, która dowodzi wielotysięcznymi społecznościami, co więcej staje na przodzie międzynarodowych korporacji. Mateusz jest autorem społeczności GRMG, społeczność ta zespala ludzi, jacy postanowili się ofiarować swoje życie większej Materii, to jest szkoleniu różnych i asystowaniu im w otrzymaniu większej przytomności, za pomocą fachowych materiałów, które służą rozwojowi własnemu. Narzędzia te występują w postaci szkoleń, coachingów, nagrań video, fonia, oraz książek. Programy przytoczone na obrazowanej witrynie dotykają pakietów szkoleń prowadzonych całkowicie za pomocą niezależnego menedżera, jaki odpowiada za rozwój trenowanego. Wszelkie projekty pozostały wykonane samodzielnie za sprawą samego Mateusza Grzesiaka i wszystek z nich stanowi w pełni odrębną odmianę rozwojową, mimo faktu, iż wyznaczają wespół integralną integralność. Korzystając z szansy pragnąłbym zachęcić do odwiedzenia witryny mateuszgrzesiak.tv, z pewnością Państwo nie pożałujecie niniejszej wizyty.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »