Strony związane z hasłem 'tłumaczenia przysięgłe':

 • Tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego »

  Firma Germanica to firma która prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie m.in. tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe, uwierzytelnianie tłumaczeń, tłumaczenia ustne konferencyjne. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witamy na stronie Biura Tłumaczeń Rekel Design »

  Biuro Tłumaczeń Rekel Design jest licencjonowanym posiadaczem normy PN-EN 15038:2006, która określa wymagania dotyczące świadczenia wysokiej jakości usług w branży tłumaczeniowej. Współpracując z nami przekonacie się, że Biuro Tłumaczeń Rekel Design to:
  • fachowa i rzetelna obsługa tłumaczeniowa na wysokim poziomie,
  • stałe doskonalenie standardów jakości,
  • realizacja dużych projektów tłumaczeniowych,
  • tłumaczenie tekstów o nietypowej specjalizacji,
  • poufne traktowanie danych,
  • kompleksowe usługi dla biznesu,
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii.
  Oferujemy Państwu szeroki zakres usług tłumaczeniowych oraz usług dodatkowych:
  • Tłumaczenie pisemne zwykłe i przysięgłe,
  • Tłumaczenie ustne: konferencyjne i kabinowe,
  • Proofreading (korekta),
  • Lokalizacja (adaptacja),
  • oraz wiele innych usług dodatkowych względem tłumaczenia, takich jak DTP, retranslacja, doradztwo językowe i kulturowe etc.
  Nasze Biuro Tłumaczeń z siedzibą w Zabierzowie na ul. widokowa 2 specjalizuje się w tłumaczenia prawnych i prawniczych, ekonomicznych, technicznych, medycznych, historycznych, religijnych. Przygotowaliśmy ciekawy oferty dla naszych Klientów. Promocja na język rosyjski i ukraiński. Już od 17,90 zł brutto zamawiając nawet jedną stronę. Liczne promocją pomogą oszczędzić dla Państwa firmy. Doradzimy jak zdobyć klientów z Rosji i Ukrainy poprzez lokalizacje strony internetowej państwa firmy lub na przykład materiałów reklamowych. Lokalizacja - adaptacja tekstu do warunków językowych i kulturowych Rosji i Ukrainy już od 13,99 zł bruttow tym lokalizacja stron i sklepów internetowych. W celu przekazania nam informacji niezbędnych do ciągłego podnoszenia poziomu usług i obsługi klienta oraz doskonalenia systemów jakości i procesów zgodnie z normą PN-EN 15038:2006 uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety zadowolenia Klienta na stronie Biura www.biurotlumaczenrd.pl

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Kraków »

  Biuro GUSTAFF gwarantuje kompleksową obsługę, jak chodzi o fachowe tłumaczenia. Ze względu na ulokowanie firmy, oferta nosi nazwę Biuro Tłumaczeń Kraków. W zakres działalności biura wchodzą tłumaczenia ustne, np. szeptane. Poza tym ważnym sektorem usług biura GUSTAFF są tłumaczenia przysięgłe.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Języki norweski - tłumaczenia »

  NORDIC-WAY świadczy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń skandynawskich. Specjalnością firmy są języki szwedzki, norweski oraz duński. Zakres działalności firmy obejmuje wiele dziedzin - od marketingu, po informatykę. Zespół tworzą profesjonalni tłumacze z odpowiednim wykształceniem. Ponadto istotne miejsce w ofercie zajmują tłumaczenia na angielski.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły »

  Na prezentowanej stronce www mieści się oferta biura tłumaczeń. Na życzenie klienta nasz tłumacz przysięgły zrobi niebywale precyzyjny przekład. Dokładamy wszelkich trosk, żeby nasza oferta spełniła oczekiwania każdego klienta. Specjalizujemy się w przekładach biznesowych, technicznych, prawniczych itd. Zachęcamy do współpracy osoby zainteresowane wysoką jakością usług.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro Tłumaczeń ALPHA budują tylko wykwalifikowani i kierunkowo wykształceni tłumacze, mający wieloletnie doświadczenie zawodowe, aktywnie udzielający się w dyskusjach na tematy czystko związane z praktyczną stroną zawodu tłumacza, takie jak etyka pracy, oraz dysponujący szeroką wiedzą w dziedzinie szeroko pojętej teorii przekładu. Oprócz wielu współpracujących z nami wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, nasz stały skład wspierają specjaliści z konkretnych dziedzin, którzy działają z nami w charakterze konsultantów.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielski Warszawa »

  Biuro Tłumaczeń PRZYSIEGLE.com.pl zajmuje się świadczeniem najlepszej jakości usług tłumaczeniowych. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa. Jeżeli interesuje Cię tłumacz przysięgły, którego specjalnością jest język angielski, z pewnością znajdziesz go w naszym zespole. Robimy tłumaczenie przysięgłe, zwykłe oraz specjalistyczne ze wszystkich języków europejskich oraz z większości języków świata. Adresatami naszej oferty są klienci prywatni oraz wszelkiego rodzaju firmy, instytucje, kancelarie itp.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne. Doświadczeni tłumacze. | Atominium »

  Atominium to jedno z największych i najdłużej istniejących na polskim rynku biur tłumaczeń. Nasza
  siedziba mieści się w samym centrum Krakowa, ale obsługujemy tysiące zleceń klientów z całego
  świata. Aby lepiej zrozumieć ich priorytety, staramy się nieustannie doskonalić nasze standardy –
  dlatego tak dumni jesteśmy z posiadanego przez nas certyfikatu jakości ISO 9001:2008. Dokument
  ten, wystawiony przez międzynarodową firmę akredytacyjną SAI Global potwierdza, że Atominium
  należy do elity biur tłumaczeń spełniających najwyższe, światowe standardy jakości.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Poznań »

  Nasza firma MultiTłumaczenia.pl to największa sieć punktów usługowych w Polsce. Ciągle rozwijamy naszą firmę i poszerzamy zasięg geograficzny gdzie mogą Państwo znaleźć nasze punkty agencyjne. Obecnie posiadamy już ponad 150 punktów których liczba ciągle przybywa. Tłumaczenia zwykłe można także przesyłać do nas przy użyciu naszej strony internetowej. Przyjmujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, słowne, pisemne oraz tłumaczenia drobne. Jakość wykonywanych tłumaczeń popiera fakt, że z każdym miesiącem osiągamy coraz większą liczbę regularnych, powracających zleceniodawców.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Poznań »

  Biuro tłumaczeń BTS skupia w swojej kadrze profesjonalistów i ekspertów z branży tłumaczeń. Dzięki takiej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziome w krótkich terminach. BTS oferuje tłumaczenia ustne, pisemne, specjalistyczne oraz przysięgłe. Teksty do tłumaczenia które Państwo nam dostarczą będziemy w stanie przetłumaczyć praktycznie we wszystkich językach świata. Biuro tłumaczeń BTS zaprasza.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla takich klientów jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, importujące i eksportujące wyroby i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne, urzędy miast i gmin, starostwa, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa i agencje reklamowe.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa »

  Jednym z najbardziej użytecznych języków obcych jest rosyjski. Warszawa została siedzibą firmy Privet, która między innymi w nauce tego języka jest ekspertem. Do tego istnieje możliwość korzystania z plenerowych szkoleń, czy zlecenia marce danego tłumaczenia. Wszakże nasze tłumaczenia przysięgłe, czy to ustne, czy też pisemne, stoją na najlepszym poziomie.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa »

  Centrum Tłumaczeń gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie tłumaczeń z przeszło 40 języków obcych. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa. Robimy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach, m.in. z języków, takich jak niemiecki, hiszpański, francuski. Specjalizujemy się w pisemnych tłumaczeniach zwykłych oraz przysięgłych. Proponujemy też współpracę w zakresie tłumaczeń specjalistycznych. Ofertę adresujemy do klientów prywatnych i korporacyjnych. Każde zadanie wykonujemy z największą precyzją.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń warszawa »

  Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń ustnych w wielu kombinacjach językowych. Nasza propozycja obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Prowadzimy tłumaczenia z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi mówią o naszym profesjonalizmie i wiarygodności.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na język niemiecki »

  Serwis został założony w celu prezentacji usług biura tłumaczeń LONDONER. Oferowane tłumaczenia pisemne mogą być specjalistyczne, np. handlowe. Biuro oferuje przekłady na popularne języki, sporządzając np. tłumaczenia niemiecki. Oferta obejmuje kazachski, macedoński i inne mniej powszechne języki. Ponadto biuro podejmuje się tłumaczenia serwisów internetowych.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne rosyjski Szczecin »

  Biuro tłumaczeń Singulum - kompleksowa obsługa tłumaczeń. Nasze biuro przygotowuje każdą ofertę indywidualnie, po zapoznaniu się i przeanalizowaniu nadesłanych nam dokumentów. Pomożemy przetłumaczyć twoje dokumenty większość języków. Nie powierzaj swojego tłumaczenia przypadkowym ludziom - zlec je profesjonalistom! Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – inżynierów, tłumaczy, grafików i specjalistów DTP – gwarantują zadowolenie naszych klientów. Oferujemy: Tłumaczenia zwykłe i techniczne ; tłumaczenia stron WWW; tłumaczenia uwierzytelnione ("PRZYSIĘGŁE"); skład DTP.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka rumuńskiego »

  W serwisie rumunski24.pl mieszczą się informacje na temat usług, które oferuje Katarzyna Kotkowska-Zając, godny polecenia tłumacz przysięgły języka rumuńskiego. W ofercie są zarówno tłumaczenia wierzytelne, jak i zwykłe. Rekomendowany tłumacz zajmuje się również przekładami z języka mołdawskiego. Zakres świadczonych usług obejmuje także organizację szkoleń językowych adresowanych do klientów prywatnych i do firm. Oferta obejmuje tłumaczenia biznesowe, prawnicze, z marketingu i wielu innych dyscyplin.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »