Strony związane z hasłem 'ubezpieczenia.':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Ubezpieczenia Poznań »

  W trakcie naszego życia istnieje wiele sytuacji, w których ubezpieczenie odgrywa bardzo ważną rolę. Ubezpieczenie komunikacyjne OC jest obecnie obowiązkowym ubezpieczeniem, które właściciel pojazdu powinien posiadać. Agencja ubezpieczeniowa Complex oferuje ubezpieczenie wielu renomowanych towarzystw. Najczęściej wybieranym produktem przez naszych klientów jest ubezpieczenie komunikacyjne PZU. Nasz główny rejon działania to Poznań, gdzie zapewniamy dojazd do klienta.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodu »

  Ubezpieczenia samochodu są obliczane dla każdego właściciela samochodu indywidualnie. Bierze się pod uwagę przy tym wiele różnych czynników, takich jak wiek kierowcy i czas posiadania prawa jazdy, marka i model pojazdu, jego wiek oraz moc silnika, a także fakt, czy dotychczasowe użytkowanie samochodu było przez danego kierowcę bezkolizyjne. Obecnie ubezpieczenia samochodu można dokonywać nawet bez wychodzenia z domu, a więc wykorzystując linię telefoniczną bądź drogę internetową. Trzeba też pamiętać o terminowym opłacaniu składek.
  Oferujemy także usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, zarządzania flotą samochodową oraz leasing konsumencki.
  Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
  Oferujemy także usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, zarządzania flotą samochodową oraz leasing konsumencki.
  Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia zdrowotne »

  Inter Partner Assistance jest liderem polskiej branży assistance. Istniejemy od 1994 roku, wcześniej jako AXA Assistance, a od 2006 roku pod marką Inter Partner Assistance. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy pomoc assistance dla motoryzacyjnych ubezpieczeń OC i AC, assistance domowy do polis mieszkaniowych oraz wprowadziliśmy assistance do banków.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie wspólnot mieszkaniowych »

  Centrum ubezpieczeniowe to pośrednik ubezpieczeniowy zajmujący się profesjonalną obsługą wymogów ubezpieczeniowych klienta indywidualnego oraz biznesowego i działający na jego korzyść. Doświadczenie na rynku, oraz stabilna kooperacja z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewniają oferowanie usług ubezpieczeniowych z bardzo różnego zakresu, od ubezpieczeń mienia, zawodowych i OC, np. wspólnoty mieszkaniowej do szerokiego wachlarza ubezpieczeń komunikacyjnych i transportowych (np. kabotaż). Korzyścią płynącą z współpracy z brokerem jest też niezwłoczność działania i możliwość sprostania zapotrzebowaniu klienta w każdej sytuacji.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe »

  - Ubezpieczenia na życie i zdrowie, nnw, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE.
  - Ubezpieczenie uniwersalne, zabezpieczające finansowo Ciebie i Twoją rodzinę w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
  - Pełny Serwis Ubezpieczeń zdrowotnych, Pakiet medyczny – opieka zdrowotna w której skład wchodzą: ubezpieczenie na życie, niezdolność do pracy.
  - Ubezpieczenia majątkowe, mieszkania i domu – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe.- Inwestowanie systematyczne lub jednorazowe poprzez fundusze inwestycyjne – jako forma zbierania pieniędzy na naukę dla dziecka, na start w dorosłe życie lub na dowolne wydatki w przyszłości.
  Gwarantowana renta kapitałowa.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenie domu szczecin »

  Każdy właściciel domu w Szczecinie bądź okolicach powinien zabezpieczyć swój majątek. Dlatego, też serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie ustalisz się ile będzie kosztować ubezpieczenie twoich 4 kątów. U nas poznasz ceny polis w następujących towarzystwach: Compensa Szczecin, HDI Szczecin, Benefia Szczecin, Ergo Hestia Szczecin,, Link4 Szczecin, Interrisk Szczecin, PZM Szczecin, MTU Szczecin, Warta Szczecin, TUW TUZ Szczecin.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Chciałbyś ubezpieczyć siebie lub auto a może rodzinę, lub cokolwiek innego? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.TanieUbezpieczenia.com.pl . Z łatwością odnajdziesz tu ofertę, na którym Ci zależy. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Wam znaleźć polisę, jakie najbardziej będzie odpowiadać Waszym potrzebom. Nasza multiagencja ubezpieczeniowa www.TanieUbezpieczenia.com.pl to szanowana firma na rynku, jaka specjalizuje się we każdego rodzaju ubezpieczeniach. Jednak największą uwagę przywiązujemy do ubezpieczeń dla przedsiębiorstw Oferujemy najtańsze oc przewoźnika oc spedytora oraz oc ac dla ciągników siodłowych Nasze duże doświadczenie pozwala nam udzielać rady naszym klientom, będąc pewnym, że odkryjemy rozwiązanie, jakiego szukają.

  Szukasz najlepszego ubezpieczenia OC dla swojego pojazdu i nie tylko? Wypróbuj nasz fachowy kalkulator ubezpieczeń, który jest dostępny na www.TanieUbezpieczenia.com.pl w którym znajdziesz wszystko, czego Tobie potrzeba, ażeby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla siebie. Nasz nieskomplikowany kalkulator pomoże tobie odnaleźć się w gąszczu ubezpieczeń OC i Autocasco. Dzięki nam z powodzeniem zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wypróbuj już w tym momencie, co możemy Ci zaproponować zupełnie za darmo!

  Szukasz solidnego ubezpieczenia OC? Chciałbyś zachować zniżki, a równocześnie nie przepłacać? Jeśli tak, zdecyduj się na www.TanieUbezpieczenia.com.pl - oferujemy rozmaity wybór ubezpieczeń komunikacyjnych z Autocasco Następstwami nieszczęśliwych wypadków i innymi pobocznymi usługami, jakie sprawią, że zdołasz poczuć bezpiecznie. W ofercie posiadamy dodatkowo ubezpieczenia mieszkaniowe ubezpieczenia dla firm ubezpieczenia turystyczne. Wszystkie umowy ubezpieczeniowe możesz kupić za pomocą internetu, telefonicznie, względnie w naszej filii. Szczegóły znajdziesz na stronie www - wstąp już w tym momencie i oblicz, ile będzie Ciebie kosztować polisa oc.

  Data dodania: 22 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • SKOK NIKE najlepsze pożyczki i kredyty »

  Kasa Kredytowa NIKE już od 16 lat oferuje usługi finansowe swoim członkom W jej ofercie znajdują się najwyżej oprocentowane depozyty, promocyjne, najtańsze linie pożyczkowe oraz konta osobiste.
  Każde ROR posiada dostęp przez e-skok Uzupełnieniem konta platynowego jest darmowa karta debetowa VISA . Karta jest oczywiście w pełni free. Konto osobiste ma najwyższe oprocentowanie na rynku. SKOK to nie tylko pożyczki i lokaty. Swoim klientom dostarcza także produkty ubezpieczeniowe i majątkowe. Wśród produktów ubezpieczeniowych największą zainteresowaniem cieszą się ubezpieczenia życiowe i majątkowe.
  Produkty majątkowe to głównie sztabki platynowe oraz monety srebrne.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia samochodowego? Multiagencja Help Ubezpieczenia proponuje kompleksową obsługę Twoich ubezpieczeń. Nasi doradcy pomogą Ci wyselekcjonować najbardziej optymalne, także wartościowe ubezpieczenie komunikacyjne. Prócz tego w naszej ofercie znajdziesz też pomoc w ramach dobrania właściwego ubezpieczenia majątkowego, finansowego, turystycznego, a także ubezpieczenia dla firm. Żeby dowiedzieć się więcej udaj się na naszą stronę internetową www, tam wyszukasz wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszej oferty.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE 2011 »

  Wybór otwartego funduszu emerytalnego jest istotnym momentem w życiu każdego człowieka, w końcu zależy od tego wysokość emerytury jaka będzie nam przysługiwała w przyszłości. Warto się uważnie zastanowić i wybrać fundusz dobrze inwestujący powierzony mu kapitał, pomoże w tym nasza strona internetowa, na której mogą się Państwo zapoznać z aktualnymi rankingami oraz przystąpić do ofe on-line. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania, serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie auta lublin »

  Różne ubezpieczenia na życie, zawierane przez prywatnych klientów nie stanowią jakiegokolwiek zaskoczenia, gdyż w myśl powiedzenia „przezorny zawsze ubezpieczony” wiele osób chroni swój dobytek, za pomocą gwarancji ubezpieczeniowych Lublin. W Lublinie, mamy możliwość spokojnie chronić swój dobytek, korzystając też z ubezpieczeń komunikacyjnych Lublin. Większość umów chroni nasze dobra materialne, a także nas samych, przed nieprzewidzianymi wypadkami, zawsze wtedy możemy liczyć na ubezpieczyciela z Lublina.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto Emerytalne »

  Wiele ludzi już dziś boi się o to, jak będzie wyglądało ich przyszłe życie na emeryturze. Czy oszczędzone wówczas pieniądze będą odpowiednie, aby pokryć wszystkie płatności i koszty opieki medycznej? Jeśli również też masz te obawy, to właśnie dla Ciebie powstał portal o IKE i IKZE. Jest to duże kompendium informacji, w którym znajdziesz wszystko na temat oszczędzania na indywidualnych kontach emerytalnych, wysokości ulg, szansach na profit i zapowiedziach na późniejsze lata.

  Data dodania: 18 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE »

  Otwarte fundusze emerytalne zajmują się inwestowanie pieniędzy pobranych z naszych wypłat, ich celem jest przeznaczenie ich na wypłatę naszych emerytur. Do ofe możemy przystąpić na dwa sposoby, albo zdając się na losowanie ofe, które z założenia nie jest do końca dla nas korzystne, nie biorą w nim udziału trzy największe ofe. Drugim sposobem, polecanym, jest samodzielny wybór, jest to niezwykle proste, wystarczy chociażby skorzystać z naszej strony internetowej, udostępniamy na niej rankingi ofe oraz możliwość przystąpienia do ofe on-line. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie mieszkania »

  Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo ogrom propozycji polis ubezpieczeniowych kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych. Dodatkowo wszystkie nasze polisy ubezpieczeniowe dostępne są w zakupie przez internet. Kalkulacje składek nie zobowiązują w absolutnie do zakupu ubezpieczenia dzięki czemu szybko można rozejrzeć się w najkorzystniejszych ofertach kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. W portalu mamy polisy ubezpieczeniowe kilkunastu wiodących ubezpieczycieli, dlatego nasz klient ma możliwość szybko wybrać najkorzystniejszą ofertę. Polecamy ubezpieczenia: Ubezpieczenia na życie, Polisy ubezpieczeniowe zdrowotne, Ubezpieczenie mieszkania, Ubezpieczenia komunikacyjne, Ubezpieczenie na życie, OC+AC. Dzięki naszemu portalowi wszyscy zadowoleni klienci kupują najlepsze ubezpieczenia bez wychodzenia z mieszkania, przed monitorem swojego komputera.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • forum ubezpieczenie »

  Serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych na nasze forum ubezpieczeniowe. Forum to zostało stworzone głównie z myslą wszelkiego rodzaju ubezpieczeniach motoryzacyjnych. Znajdą tu Państwo wszystko o OC, AC, NW, ubezpieczeniach szyb, i wszystko o towarzystwach ubezpieczeniowych. Poza znalezieniem tak istotnych dla zmotoryzowanych informacji, można tu także podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i opiniami .Niezbędne źródło informacji dla każdego fana motoryzacji. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom Ubezpieczeniowy Spectrum- doradztwo ubezpieczeniowe »

  Na współczesnym rynku zdecydowana większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego jak dużą wartość ma ubezpieczenie, dlatego chętnie korzystamy z różnych form ubezpieczeń, które mogą się okazać przydatne w wielu momentach naszego życia. Wybierając nasz dom ubezpieczeniowy Spectrum możecie wybrać między innymi doskonałe doradztwo ubezpieczeniowe. W ramach nich proponujemy przede wszystkim doskonałe ubezpieczenia samochodowe, dzięki którym będziecie mogli zabezpieczyć się przed skutkami nieszczęśliwych wypadków. Jednocześnie wprowadzamy szeroki zakres terytorialny naszej działalności i co rusz staramy się otwierać kolejne oddziały. W tym momencie można już nas znaleźć pod hasłem ubezpieczenia Płońsk. Działamy również pod hasłem ubezpieczenia.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sposób na tańsze OC i AC »

  Prosty sposób na uzyskanie zniżki na ubezpieczenie OC i AC. %0 zł na OC i 100 zł przy zakupie ubezpieczenia OC + AC. Wszystko przy wykorzystaniu programu promocyjnego "Poleć sprawdzone ubezpieczenie"

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne poznań »

  Trudności z odszkodowaniami z ubezpieczenia. Każdy człowiek stara się unikać wypadków, jednak niestety nieraz jesteśmy całkowicie bezsilni w stosunku do groźnych sytuacji, które nas w życiu napotykają. Nawet najbardziej uważny kierowca może zostać uczestnikiem wypadku, z własnej winy lub też z cudzej. Wypadki komunikacyjne potrafią być mniej lub bardziej poważne. Jeśli przytrafiło się nieszczęście i właśnie my zostaliśmy pokrzywdzeni w wyniku tego rodzaju zdarzenia, to w żadnym razie nie powinniśmy rezygnować z uzyskania należącego się nam odszkodowania z ubezpieczenia komunikacyjnego. W szeregu przypadków zdarza się tak, iż uzyskanie pieniędzy od towarzystwa ubezpieczeniowego przeciąga się w nieskończoność, a my szybko potrzebujemy gotówki, gdyż jest nam ona potrzebna do leczenia. Wówczas powinniśmy skorzystać z porady kompetentnego prawnika. Doświadczony adwokat albo radca prawny z pewnością będzie o wiele skuteczniejszy od laika. Oczywiście, możemy również poczekać spokojnie na swoją należność - w niektórych sytuacjach odszkodowania z ubezpieczenia komunikacyjnego przyznawane są z dużym opóźnieniem - co w wielu przypadkach jest nawet korzystne ze względu na to, że nie musimy wtedy opłacać niczyjego honorarium.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na samochód »

  Chcąc nabyć drogi samochód, nieraz nie mamy wystarczająco dużych środków by nabyć go za gotówkę. Normą stały się kredyty samochodowe, które pozwalają kupno w pewnej mierze dowolnego samochodu. Jeżeli chcesz wybrać najodpowiedniej to życzliwie zapraszamy do wypróbowania omawianego portalu, który pomoże dokonać wyboru najlepszego kredytu na auto. Na prezentowanej stronie www znajdą Państwo wnioski o kredyt online, które w banalny sposób umożliwią kontakt z konsultantem. Ponadto na stronie znajduje się kalkulator kredytu samochodowego, który pomoże w szybki i łatwy sposób umożliwi wyliczenia rat.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • fundusze emerytalne »

  Każdy z nas musi wybrać otwarty fundusz emerytalny, obowiązek ten wynika z ustawy i nie można przed tym uciec, warto zastanowić się do jakiego ofe chcemy przynależeć, nie każdy z nich w takim samym stopniu sprawdza się w inwestowaniu naszych pieniędzy. Dobrym sposobem na wybór jest porównanie rankingów ofe, dzięki temu możemy wybrać najlepszy otwarty fundusz emerytalny i nie martwić się wysokością naszej emerytury, na polecanej przeze mnie stronie mogą Państwo znaleźć rewelacyjny, bardzo aktualny ranking notowań OFE. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »