Strony związane z hasłem 'uczelnie':

 • Studia Wrocław »

  Uroku Wrocławiowi dodają kolorowe i stylowe kamieniczki, które na pewno chcesz obejrzeć. Jeżeli jesteś tegorocznym maturzystą i szukasz szkoły wyższej wejdź na nasz portal. Wrocław cechuje się niepowtarzalnym i oryginalnym stylem architektonicznym. Geotechnika i hydrotechnika, Inżynieria budowlana a może Inżynieria materiałowa czy Automatyka i robotyka, znajdź kierunek odpowiedni dla siebie. A może masz zamiar studiować i pracować wybierz się na studia zaoczne. Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię kierunek studiów, a nasza wyszukiwarka wyświetli ci oferowane uczelnie wyższe.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie Kraków »

  Portal posiada kompletną bazę uczelni lepszych takich jak Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania, które prowadzą studia niestacjonarne na kierunku zarządzanie. Wybierając studia na kierunku zarządzanie, warto wiedzieć, że zależy od tego przyszłość, satysfakcja i sukces zawodowy. Po kierunku zarządzanie znajdziesz wymarzoną pracę w zawodzie.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia architektura Toruń »

  Architektura jest nieszablonowym kierunkiem, a robota po jego skończeniu bardzo intrygująca. Dobre zaprojektowanie ogrodu, który przyciąga uwagę, jest osiągalne dla bardziej doświadczonych architektów. W wielu miejscach państwa można zobaczyć architektoniczne wynalazki, fantazjujesz, żeby jeden z nich był Twoim dziełem? Studia to osobliwy etap w życiu, pełen nowych ludzi, rozwijania pasji oraz postawienia pierwszych kroków jako dorosły człowiek. Zaprojektowanie planu fascynującego budynku we dzisiejszych czasach nie jest fraszką.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Warszawa »

  Nasz serwis jest uporządkowanym zestawem uczelni znajdujących się w Warszawie. Świetnie znamy się na branży oświatowej, zatem możesz nam w stu procentach zaufać. W Warszawie masz do wyboru wiele innowacyjnych kierunków, jak np. iberystyka. Jeśli zdałeś egzamin maturalny i udajesz się na studia, korzystaj z naszego portalu, który pomoże Ci odnaleźć właściwą uczelnię. Jeśli szukasz pracy w stolicy, skorzystaj z ofert, jakie opublikowaliśmy u dołu strony. Warszawa obfituje w szkoły wyższe, a ten serwis pomoże Ci je wszystkie dokładnie obejrzeć. Studia w Warszawie pozwolą Ci uczyć się na najwyższym poziomie i rozwijać skrzydła. Na naszej stronie publikujemy także najnowsze propozycje pracy w wybranym mieście. Warszawa jest jednym z najbardziej uczelnianych miast w naszym kraju. Uczelnie, które Ci sugerujemy to wyłącznie najbardziej renomowane i docenione uczelnie w naszym kraju. Stolica oferuje Ci mnóstwo uczelni i kierunków studiów ze wszystkich miast akademickich w naszym kraju.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Ciekawy kierunek studiów sprawi, że z rozkoszą będziemy uczestniczyć w zajęciach i ćwiczeniach dlatego warto intensywnie się zastanowić przy wyborze uczelni. Odkryj studia w nowoczesnym mieście, uczelnie z opisami kierunków oraz galerią zdjęć, wiele szkół podaje także szczegółowe informacje o terminach składania dokumentów. Lista uczelni, uniwersytetów, politechnik, szkół wyższych z Poznania, uczelnie publiczne proponują ofertę dla Ciebie.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia kosmetologia Szczecin »

  Biorąc pod uwagę narastające zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne osoby kończące kosmetologię na pewno znajdą pracę. Uczelnie kosmetyczne przygotowują absolwentów do czynnej pracy w zawodzie. U nas dowiesz się jakie czesne trzeba opłacać żeby studiować kosmetologię. Wedle wielu rankingów kosmetologia była najpopularniejszym kierunkiem w ubiegłym roku. Znakomity kierunek dla jednostek lubiących nauki ścisłe, albowiem na kosmetologii ogromny nacisk kładziony jest na chemię.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka studia Łódź »

  Studiując w Łodzi na pewno nie będziesz się nudził. Przyłącz się do grona łódzkich studentów. Chcesz studiować farmację, proponujemy Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jeżeli wybierzesz studia w Łodzi na pewno będziesz dumny. Dzięki rozbudowanemu kryterium wyszukiwania wyszukasz stosowną łódzką uczelnię dla siebie. Zastanów się dokładnie, do jakiej szkoły będziesz studiować. Rozmyślaj o wyborze szkoły. Sprawdzasz uczelni, pomożemy ci w tym.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia turystyka Kraków »

  Turystyka jest zjawiskiem złożonym, które odnosi się do wielu wymiarów egzystowania człowieka. Studia magisterskie na kierunku Turystyka skierowane są do kandydatów, pragnących otrzymać specjalistyczną wiedzę i obszerne umiejętności. Interesują Cię podróże czy praca w obiekcie konferencyjnym, zajrzyj na portal, który prowadzi bieżący katalog uczelni wyższych.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia psychologia Kraków »

  Rozmowa terapeutyczna jest istotnym sposobem pracy psychologa. Studiuj psychologię na prestiżowej uczelni ! Nieprzerwany progres cywilizacji oddziaływa destrukcyjnie na psychikę człowieka. Na naszym portalu, w jedynym miejscu znajdziesz uniwersytety, które proponują studiowanie psychologii w swych murach. Dziś rośnie zapotrzebowanie na speców w sferze psychologii.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia pedagogika Szczecin »

  Ażeby być dobrym belfrem trzeba mieć chęć pomagania oraz zapał do nauki. Wielu młodych osób ubiega się o możność studiowania tego kierunku na takich uczelniach jak UW, czy Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej. Na naszej stronie web znajdują się tylko bieżące informacje dotyczące szkół. Pomnijże, iż wybierając zakres studiów musisz kierować się rozsądkiem jak też zamiłowaniem. Pedagogika jest obecnie bardzo atrakcyjnym profilem edukacji. Nasz serwis poświecony jest właśnie zakresom pedagogicznym.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetologia studia Gdańsk »

  Gdańsk jest dynamicznie rozwijającym się miastem, które oferuje bardzo wiele atutów młodym ludziom, jeśli jesteś dynamiczny, wybierz życie w Gdańsku. Dobre wykształcenie to klucz do znalezienia dobrej pracy, warto także się dokształcić na studiach podyplomowych. Uczelnie z dzielnicy Gdańska Orunia-Św. Wojciech-Lipce, dobierz lokalizację do Twoich potrzeb, znajdź stosowną uczelnię.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Europeistyka studia Szczecin »

  Sprawdź czesne w wybranej przez siebie szkole. Nie czekaj sprawdź czesne w swojej szkole. Ciekawi Cię baza adresów szkół wyższych, znajdź je na tej witrynie. Nie wiesz czy wybrać studia dzienne czy zaoczne, zapoznaj się z propozycją uczelni wyższych. Skorzystaj z ogromnej infrastruktur informacji, jakie odnajdziesz na naszej stronie. Maturzysto zobacz jakie uczelnie z Szczecina możesz wybrać.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia studia Lublin »

  Nie wiesz czy wybrać studia dzienne czy zaoczne, zaznajom się z ofertą uczelni wyższych. Poszukujesz adresu do Politechniki Lubelskiej, wejdź na naszą witrynę i sprawdź. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie szkole. Skorzystaj z kolosalnej infrastruktury informacji, które wyszukasz na naszej stronie. Maturzysto zobacz które szkoły w Lublinie możesz wybrać. Korzystając z tej strony możesz liczyć na sprawdzone oraz porządne informacje.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podyplomowe studia - kierunki »

  Zamierzasz wybrać się na studia o kierunku prawo gospodarcze. Przeanalizuj najświeższy ranking popularności kierunków. Czy wiedziałeś, iż gospodarka przestrzenna to jeden z najbardziej obleganych kierunków. Chciałbyś kształcić się w renomowanej uczelni. Chciałbyś poprawić swoje preferencje zawodowe. Masz zamiar studiować w popularnym mieście. Wybierz stosowną szkołę. Zobacz na forum opinie użytkowników. Dowiedz się, którą szkołę polecają użytkownicy forum. Znajdź dane adresowe najlepszych polskich uczelni. Przeanalizuj, jakie interesujące kierunki kształcenia polecają akademie.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia logistyka Szczecin »

  W chwili obecnej logistyka stała się bardzo modnym profilem kształcenia. Zwykły logistyk zarabia około czterech tysięcy co miesiąc, dołącz go grona logistyków. Logistyka jest terminem opisującym proces planowania, realizowania i nadzorowania sprawnego oraz funkcjonalnego ekonomicznie transferu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia żądań klienta.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia socjologia »

  Dzisiaj nie jest ciężko zmienić źle wybrany kierunek edukacji. Badania socjologiczne przynoszą obraz aktywności współczesnego społeczeństwa. Zrób sobie wirtualny spacer po witrynach szkolnych i przekonaj się, na jakiej z nich chcesz studiować. Po socjologii jest sposobność poświęcić się pracy naukowej. Badania ankietowe są najczęściej przeprowadzane przez absolwentów socjologii. Całego życia żaka nie absorbuje uczenie się.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia dziennikarstwo »

  Polemika jest formą wywiadu, bierze w niej udział większa liczba osób reprezentująca nowe nastawienia na wybrany temat. Dziennikarstwo polegająca na gromadzeniu oraz upublicznianiu za pomocą środków zbiorczej komunikacji, o zdarzeniach, osobistościach oraz problemach. Najlepsze szkoły w twoim regionie wyszukasz tylko w naszym portalu. Żeby być dobrym żurnalistą trzeba ubóstwiać to co się robi i mieć energię przebicia.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak szkoła policealna w Kielcach uratowała mnie z ciężkiej sytuacji zyciowej »

  W tym roku ukończyłam liceum. Zdałam maturę aczkolwiek liczyłam na wartościowszy wynik. Naturalnie życzyłam zdobyć się na wymarzone studia jednakże myślałam, że to będzie bardzo kłopotliwe. Wtedy zaczęłam szukać różnych akademii o podobnych kierunkach wykształcania. Pomyślałam, że wszak na pewno egzystuje jakaś odmienna szkoła, która mnie zainteresuje. Niejednokrotnie spotkałam pociągające mnie propozycji lecz często wystawiło się, że jest to zbyt daleko albo termin zgłoszeń już się skończył. Wolno się załamywałam, bo nie widziałam co będzie z moja przyszłością. Mimo to, dalej starałam się zdecydować i podjąć jakąś drogę życiową. W sumie udało mi się odnaleźć idealne rozwiązanie. Szkoła policealna Kielce stała moim, zbawieniem". To tutaj rozpoczęłam naukę i teraz bardzo się z tego raduję. Nie dość, że szkoła znajduje się w moim familiarnym mieście to jeszcze szkolenia, na które uczęszczam od zawsze mnie fascynowały. Przeto jeżeli masz równoległy problem to zastanów się czy szkoła policealna nie będzie właściwym wyborem.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »