Strony związane z hasłem 'Wieliczka':

 • Przyłącza i roboty ziemne - Ziem-Bud.eu »

  Sprawdź naszą ofertę na roboty ziemne. Oferujemy różnego typu usługi koparką i innym sprzętem do prac ziemnych w okolicach miejscowości Wieliczka, Gdów, Myślenice, Kraków, czy Bochnia. Wykonujemy: przyłącza wody, kanalizacji, gazu, projekty, odbiory, montaż szamb i oczyszczalni, porządkowanie terenu przed i po budowie, wszelkie wykopy i inne usługi koparką i minikoparką (szczegóły oferty). Terminowość, sprawdzony sprzęt i wysokie kompetencje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cracow Tours »

  Wyjątkowe programy zwiedzania skierowane do ludzi, którzy są zaintrygowani historią Polski tudzież jej kultury a jednocześnie pragną także spędzić naprawdę przyjemnie czas. Cracow Tours oferuje przyjrzenie się najpiękniejszym oraz najistotniejszym miejscom Krakowa. Szczególną trasą jest m.in. "Śladami Jana Pawła II" (In The footsteps of John Paul II), która daje szansę pójść w ślady człowieka, który stał się jednym z największych papieży i ludzi w historii. Wycieczka rozpoczyna się od wizyty w Wadowicach - rodzinnym gnieździe papieża...

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poland Tours »

  Planujesz podróż do Polski w celach biznesowych? Nieważne dlaczego – zaplanuj wszystko przed wyjazdem!
  Organizujemy przewozy turystów z portów lotniczych, a także z takich miast jak Katowice (Katowice airport transfers) i Wrocław. Zapewniamy wycieczki do Auschwitz Birkenau (Auschwitz tours), Warszawy i Wieliczki (Wieliczka Salt Mine).
  Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu transportu dużych grup na terenie Polski. Zatrudniamy profesjonalnych kierowców, posiadających odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Specjalizujemy się również w przewozie większych grup turystycznych. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź ofertę naszych wycieczek. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwiedzanie kopalni soli »

  Wszystkich turystów z zagranicy, którzy chcą przeżyć niezapomniane wrażenia w czasie pobytu w Krakowie należałoby zaprosić do tego, by odwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce. Należy ona do światowego dziedzictwa (world heritage) Unesco. Wędrówka w głąb ziemi oraz przejścia solnymi korytarzami i pięknego komnaty wykonane z soli urzekną każdego. By zaznajomić się ze szczegółami dotyczącymi zwiedzania kopalni tudzież z trasami wycieczkowymi, udostępnionymi dla turystów warto odwiedzić naszą stronę i wybrać z wielu atrakcji oczywiście tę. Strona ta została przede wszystkim przygotowana pod kątem turystów z zagranicy i do nich zwraca swoją ofertę.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Ilona Wiatr »

  Nazywam się Ilona Wiatr i jestem dentystą, stomatologiem w Wieliczce. W moim gabinecie stomatologicznym uzyskasz wsparcie w zakresie: profilaktyki (obejmuje zabiegi higieniczne uzębienia oraz jamy ustnej - pozbycie się kamienia nazębnego oraz osadu. To kluczowy element zapobiegania próchnicy, dlatego na takie wizyty warto umawiać się co pół roku), stomatologii zachowawczej (leczenie i umiejętne zapobieganie tworzeniu się próchnicy), stomatologii dziecięcej (obejmującej profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób uzębienia, przyzębia).

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wieliczka »

  Bardzo ważne jest to, by o rozwój potomstwa zadbać już od najwcześniejszych lat. W tym czasie to maleństwo uczy się najszybciej, pozyskuje dużo zdolności i ma chęć do tego, aby dowiadywać się coraz więcej. Trzeba zatem zadbać o to, żeby dostarczyć mu jak najodpowiedniejsze warunki kształcenia się. Prywatne przedszkole w Wieliczce to miejsce, gdzie przez bawienie się maluch nauczy się dużo ważnych kwestii. Nie będzie traktowało tego jako przykrość, lecz jako przyjemność. Ponadto czynimy, że maleństwo u nas czuje się doskonale jak u siebie. Cudowna aura i dobrze dobrana grupa pedagogiczna czuwa nad maluchami. Przedszkole Wieliczka to placówka, gdzie bez strachu możesz zaprowadzić swe maleństwo. Zaopiekujemy się nim, zadbamy o to, żeby czuło się wspaniale a także zagwarantujemy mu narzędzia rozwijania się. Maluch na pewno będzie zadowolony i z chęcią przyjdzie tutaj kolejnym razem. Takie przedszkole to doskonały pomysł dla każdego.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ilona Wiatr dentysta Wieliczka »

  Stomatologia to oddział medycyny zajmujący się sprawdzaniem działania uzębienia, leczeniem zębów, przyzębia, języka i innych tkanek jamy ustnej. Najstarszy problem diagnozowany u dentysty znaleziono w szkielecie liczącym 14 tys. lat. Na zębie widniały znaki wydłubywania ostrym narzędziem objawów próchnicowych.

  Innym dowodem na przeprowadzane zabiegi stomatologiczne jest znaleziona czaszka sprzed 9-7, 5 tys. lat. Widać na niej ślady borowania oraz wypełnienia. Czaszkę odnaleziono w miejscowości Mehrgarh w Pakistanie.

  Artykuł dentysty, stomatologa Ilony Wiatr

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wieliczka »

  Adwokat Tomasz Kozłowski gwarantuje obsługę prawną na najwyższym poziomie. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Krakowie. Zasięg działalności kancelarii obejmuje też sąsiednie miejscowości, takie jak Wieliczka, Skawina czy Wadowice. Oferta kierowana jest do klientów prywatnych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z różnych dziedzin prawa. Współpracuje m.in. z doradcami podatkowymi, biurami rachunkowymi i z innymi kancelariami z całego kraju.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tourist attractions in Krakow »

  Unless you´re tarveling to Poland, you´re likely to begin krakow tours. Fifteen kilometres southeast of Cracow is the salt mine at Wieliczka. The descent to the first of the three levels included in the wieliczka salt mine tour, 65 metres down, is either by clanking lift or wooden stairway. Most people choose to Auschwitz tours. The infamous Nazi death camp, on the outskirts of Oswiecim, is a compelling memorial to man's inhumanity. Most of the Auschwitz camp buildings and the entrance gate inscribed "Work brings freedom" have been preserved as the Museum of Martyrdom.Krakow tours a gateway to many other must-see sites in the near city. Wieliczka Salt Mine where you will find amazing world. On wieliczka salt mine tour you can visit chapels with unique salt sculptures and bas-relieves situated 101 meters under the ground and salt lakes. Auschwitz tours are the guided tour in former concentration camp. Above the entrance to Auschwitz are inscribed the words "Work makes you free". Zakopane tours are for people which likes mountains.  After visiting Poland you can booking service Krakow airport transfers or Katowice airport transfers.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »