Strony związane z hasłem 'zęby':

 • Stomatologia dziecięca i ortodoncja - Katowice »

  Katowickie Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji zapewnia bezbolesne i bezstresowe leczenie najmłodszych pacjentów. Przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne umożliwiające zachowanie pięknego uśmiechu oraz zdrowych zębów mlecznych i stałych u dzieci. W ofercie kliniki znajdują się: fluoryzacja, lakowanie, ozonowanie, lapisowanie, leczenie próchnicy, zabiegi chirurgiczne (usuwanie zębów), diagnostyka rtg. Podczas leczenia stosujemy znieczulenie komputerowe oraz bezpieczny gaz rozweselający (podtlenek azotu) o działaniu uspokajającym. U dzieci, które boją się dentysty i nie chcą współpracować z lekarzem stosujemy znieczulenie ogólne (narkozę). Leczeniem wad zgryzu zajmuje się wykwalifikowany, doświadczony specjalista ortodonta. Za odwagę podczas wizyt w gabinecie maluchy otrzymują nagrody.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowa stomatologia »

  Przychodnia Demed zdobywa klientów już samym hasłem: Twój uśmiech, Twój sukces. Centrum można zobaczyć na zdjęciach udostępnionych na stronie www firmy. Lekarz Katarzyna Justyna Czechowska wstawia wybite zęby do zębodołu. Stomatologia to rozległa dziedzina, będzie to również chirurgia i implantologia. Koszty każdego zabiegu przejrzyście zaprezentowane są w dziale Ceny. Www.centrumdemed.pl zapozna ze szczegółami usług wykwalifikowanych dentystów.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów ceny »

  Gdy jakaś osoba będzie niezadowolony z barwy swych zębów i będzie rozmyślał o tym, aby je wybielić, będzie miał możliwość używać mnogie sposoby. Zapoznaj się również z co wybiela zęby. Żeby móc znaleźć skuteczne pomysły nawiązujące do zębów wybielania, starczy, że poświęci się trochę czasu na to, żeby szukać ich w sieci. Na pewno warto będzie szukać takich informacji dostępnie jak najdłużej, a to przez to, że będzie ich wówczas można znaleźć więcej, na czym musi zależeć dowolnej rozpoczynającej takie poszukiwania osobie.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja Sprężyn i Maszyn Rolniczych »

  Zajmujemy się produkcją sprężyn i maszyn rolniczych od wielu lat. Nasze wyroby cechuje solidność wykonania, czego dowodem są posiadane certyfikaty oraz nagrody, a maszyny rolnicze które produkujemy są idealnym narzędziem do ekologicznej uprawy ziemi. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę palców sprężystych do pras, przetrząsaczy, zgrabiarek itp.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia stomatologiczne »

  Jesteśmy jednym z większym w kraju importerów różnej maści narzędzi protetycznych. Jeśli jesteś dentystą i szukasz dostawcy najlepszej jakości narzędzi to trafiłeś świetnie. Działamy na terenie całego kraju a także poza granicami dzięki czemu przez wiele lat udało nam się zdobyć olbrzymie możliwości, które w tej chwili przynosi efekt i pozwala zadowolić każdego Klienta. Więcej o asortymencie można znaleźć w Naszym e-sklepie, do którego mocno wszystkich zachęcamy. Tylko z Holdental będziesz totalnie zadowolony z zakupów.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Formo Atelier Dentystyczne Marii Żukowskiej »

  Formo Atelier Dentystyczne to autorski gabinet dla wymagających klientów, zainteresowanych wyjątkowymi usługami dentystycznymi. Posiadamy w ofercie pakiety:
  Diagnoza 360°, Dbam o siebie i Metamorfoza.
  Nasi lekarze są wyspecjalizowani w różnych dziedzinach stomatologii, zapewniamy więc zintegrowane leczenie. Najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie, dlatego planujemy regularne wizyty kontrolne i zawsze przypominamy o nich telefonicznie.
  Specjalizujemy się w rekonstrukcjach zgryzu. Dzięki temu poprawia się nie tylko wygląd zębów, ale również rysy twarzy.
  Atelier to przestrzeń dla ludzi ceniących sztukę. Wciąż udowadniamy, że jesteśmy mistrzami w kreowaniu uśmiechu. Jednocześnie doceniamy talent artystów w innych dziedzinach. W naszym gabinecie znajdują się obrazy wrocławskich malarzy, a tych najlepszych wspieramy w czasie ich wystaw i wernisaży.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Gdynia »

  Ortodonta Gdynia, ortodonta Wejherowo poleca aparaty stałe, aparaty kosmetyczne na zęby, wybielanie zębów i piaskowanie zębów. Zachwycaj uśmiechem. Zachowaj estetyczny i zdrowy uśmiech na długie lata dzięki współpracy z Nami. Ortodonta Gdynia, Ortodonta Wejherowo. Umów się na wizytę, przyjdź i ciesz się życiem z nowymi przepięknymi zębami.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • RADUS - protetyka, wybielanie zębów, implanty »

  Oferujemy Państwu wykonywanie pełnego zakresu zabiegów chirurgicznych. Do klasyki należą m.in.: ekstrakcje, leczenie kanałowe, usunięcie zatrzymanych zębów, wybielanie, protetyka połączeń z zatoką szczękową, leczenie powikłanych ropni, resekcje korzeni przy zębach martwych.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Białystok »

  Jesteśmy nowoczesnym i doświadczonym gabinetem dentystycznym z Białegostoku. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi stomatologiczne jak wybielanie zębów, leczenie kanałowe, protetyka i wiele innych. Zajmujemy się także badaniami z zakresu Pulmonologii. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »